Flora Dadzibug z Sosnowieckiego Klubu Karate została mistrzynią Polski. Juniorka zdobyła złoty medal

OPRAC.:
Kacper Jurkiewicz
Flora Dadzibug z Sosnowieckiego Klubu Karate wygrała mistrzostwa w Zamościu i została Mistrzynią Polski Sosnowiecki Klub Karate
Flora Dadzibug, zawodniczka Sosnowieckiego Klubu Karate może szczycić się wyjątkowym tytułem. Wygrała mistrzostwa w Zamościu i uzyskała tytuł Mistrzyni Polski. Rywalizacja nie była łatwa, bo w zawodach udział brały 82 drużyny z całej Polski.

Sosnowiecki Klub Karate z nową Mistrzynią Polski

Wspaniałe wieści w Sosnowieckim Klubie Karate. Klub może pochwalić się kolejnym ogromnym sukcesem. Flora Dadzibug, zawodniczka SKK została aktualną Mistrzynią Polski.

W sobotę, 16 października, w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Polski Open Karate Kyokushin i Kata oraz Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w OSiR Zamość. Na zawody przyjechało 257 zawodników z 82 klubów z całej Polski. Rywalizacja była więc spora.

Florentyna Dadzibug zdobyła złoty medal w kata w kategorii juniorów i tym samym została Mistrzynią Polski. W tej kategorii uczestniczyło 46 zawodniczek.

W zawodach w Zamościu wzięły udział także inni członkowie Sosnowieckiego Klubu Karate. Olena Taczała zakończyła zawody w kata na wysokim 10. miejscu. W kategorii open Jerzy Pryga przegrał po dogrywce w repasażach.