Jakub Zegarliński
Fortuna 1 Liga. W meczu kończącym 7. kolejkę Fortuna 1 Ligi Stal Mielec zremisowała u siebie z GKS-em Tychy 1:1. Gola dla gospodarzy strzelił Martin Dobrotka, natomiast dla gości na kilka minut przed końcem bramkę zdobył Sebastian Steblecki. Jedenastki dla mielczan w pierwszej połowie nie wykorzystał Krystian Getinger.

W meczu zamykającym 7. kolejkę Fortuna 1 Ligi piłkarze Stali Mielec zremisowali na własnym stadionie z GKS-em Tychy 1:1 (1:0).

W pierwszej połowie bramkę dla gospodarzy zdobył Martin Dobrotka, natomiast w końcówce spotkania punkt tyszanom zapewnił Sebastian Steblecki.

Niestety dla Stali Mielec, to był kolejny mecz z kategorii "niewykorzystane sytuacje mszczą się". Podopieczni Artura Skowronka już w pierwszej połowie mieli tyle szans, że spokojnie mogli rozstrzygnąć losy spotkania już w tej części gry.

Najlepszą miał Krystian Getinger, który nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił bramkarz gości, Konrad Jałocha.

W drugiej połowie również przeważała Stal, ale nie miała już tylu szans. Indolencję mieleckich piłkarzy, którzy okazji mieli o wiele mniej, ale okazali się być bardziej konkretni. W 82.minucie gola dającego remis i ustalającego wynik spotkania na 1:1, zdobył Sebastian Steblecki.

- Stworzyliśmy dzisiaj tyle sytuacji, że moglibyśmy nimi obdzielić kilka meczów - żałował trener Artur Skowronek. - Optymistyczne jest jednak to, że w każdym meczu mamy stuprocentowe okazje i to na pewno wreszcie przyniesie skutek - dodał.

Zawodnik meczu: Martin Dobrotka
Atrakcyjność meczu: 5/10

1. LIGA w GOL24

Materiał oryginalny: Fortuna 1 Liga. Podział punktów w Mielcu, wejście smoka Stebleckiego dało punkt tyszanom - Gol24