Fortuna 1 Liga. Wiosenny falstart ŁKS-u. GKS Tychy gromi łodzian na wyjeździe

DW
ŁKS Łódź - GKS Tychy 0:3 (0:1)
ŁKS Łódź - GKS Tychy 0:3 (0:1) Lucyna Nenow / Polska Press
Fortuna 1 Liga. ŁKS nie odrobi straty do Termaliki. Drużyna Wojciecha Stawowego zaliczyła wiosenny falstart i w zaległym meczu przegrała z GKS-em Tychy 0:3. Tyszanie znakomicie zagrali pod koniec pierwszej połowy i w pierwszym kwadransie drugiej.

ŁKS Łódź - GKS Tychy 0:3 (0:1). Jak padły bramki?

• 40. minuta - Po wrzucie z autu z prawej strony boiska zakotłowało się w polu karnym ŁKS-u. Najlepiej w tym zamieszaniu odnalazł się Bartosz Biel, który wygrał przebitkę i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki gospodarzy.
  • 55. minuta - Bartosz Szeliga przyjął piłkę przed polem karnym ŁKS-u i z dużą łatwością wpadł w nie, po czym oddał strzał, z którym nie miał żadnych szans Arkadiusz Malarz.
  • 57. minuta - Oskar Paprzycki przyjął piłkę przed polem karnym rywali, oddał potężny strzał, który trafił w słupek, ale do futbolówki dopadł jeszcze Kamil Kargulewicz i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki rywali.

Atrakcyjność meczu: 7/10
Piłkarz meczu: Oskar Paprzycki

FORTUNA 1 LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Miał wybierać Jerzy Brzęczek, jednak decyzją Zbigniewa Bońka selekcji dokona Paulo Sousa. Za 5 miesięcy poznamy ostateczną kadrę Polski na przełożone o rok Euro 2020. Pierwszy mecz - przypomnijmy - 14 czerwca ze Słowacją w Dublinie. Sprawdziliśmy, kto pojechał z reprezentacją Polski na ostatnie Euro we Francji (2016 rok) i Mundial w Rosji (2018). Mimo że nie upłynęło wiele lat to kadra Portugalczyka może w znaczący sposób różnić się od tych, które wybierał Adam Nawałka. Zobaczcie, kto na pewno nie pojedzie na kolejny turniej, a kto jeszcze nie jest pewny udziału w nim

Reprezentacja Polski. Byli na Euro 2016 i Mundialu 2018, ale...