Franczyza – szansa na biznes w małej miejscowości

Materiał informacyjny Żabka
Udostępnij:
Praca na etat bywa nużąca, zwłaszcza jeśli jest się osobą przedsiębiorczą, która dąży do większej swobody i marzy o własnej działalności. W takiej sytuacji warto rozważyć otwarcie firmy na zasadach franczyzy. Nie jest do tego konieczne doświadczenie, czy duży wkład finansowy, a do tego nie trzeba wyprowadzać się z rodzinnego miasta, ponieważ biznes można założyć we własnej miejscowości. Na taki ruch zdecydowała się Żaneta Grabowska, która otworzyła swój sklep pod szyldem znanej marki. Poznaj, jakie korzyści przyniosła jej taka decyzja!

Otwarcie własnego biznesu to poważna decyzja. Życie Żanety zupełnie się odmieniło, kiedy postanowiła rozpocząć współpracę na zasadach franczyzy z siecią Żabka. Na start otrzymała od franczyzodawcy ogromne wsparcie merytoryczne, ale także zatowarowany i wyposażony we wszystkie sprzęty m.in. lodówki, komputer, ekspres do kawy sklep. Jednak, co najważniejsze zachowała niezależność. Sama decyduje o zatrudnieniu pracowników, nadzoruje pracę sklepu, dba o asortyment oraz o dobre relacje z klientami. Powracający klient to zadowolony klient i tak jest w przypadku osób kupujących w sklepie zarządzanym przez Żenetę. Klienci chwalą sobie przyjazną atmosferę w nim panującą i wysoką jakość obsługi.

Biznes szyty na miarę

Prowadzenie własnej działalności pod szyldem sieci Żabka to nie tylko zarządzenie placówką, ale również możliwość nawiązywania i budowania relacji z klientami, którzy darzą sieć dużym zaufaniem. To także możliwość do samorealizacji i rozwoju przedsiębiorcy w rodzinnej okolicy, gdyż sieć otwiera sklepy się w coraz mniejszych miejscowościach. To również satysfakcja i realny wpływ na osiągane przychody – obecnie sieć wszystkim nowym franczyzobiorcom gwarantuje 17 tys. zł. przychodu miesięcznie plus 12 tys. zł. na rozwoju biznesu.

Więcej informacji na temat współpracy franczyzowej z Żabką na stronie www.zabka.pl/franczyza

Wideo

Materiał oryginalny: Franczyza – szansa na biznes w małej miejscowości - Strefa Biznesu