Casting Fresh Faces World 2018 w Rudzie Śląskiej. Już w niedzielę, 29 lipca, w rudzkim Aquadromie odbędzie się casting światowego konkursu na modelkę i modela. Sprawdźcie szczegóły.

W niedzielę, 29 lipca, w Aquadromie w Rudzie Śląskiej odbędzie się casting Fresh Faces World. To światowy konkurs na modelkę i modela. Skierowany jest do osób w wieku 14-23 lata. Kandydatki na modelki muszą mieć co najmniej 172 cm wzrostu. Kandydaci na modela powinni mieć więcej niż 186 cm wzrostu.

Dziewczęta powinny zabrać ze sobą czarną koszulkę na ramiączkach, czarne legginsy, czarne szpilki oraz strój kąpielowy (dwuczęściowy). Kandydaci na modela powinni zabrać ze sobą bokserki.

ZOBACZ ZDJĘCIA
Zobacz galerię

Casting Fresh Faces World w rudzkim Aquadromie rozpocznie się o 17 i potrwa około dwóch godzin. Najlepsi modele i modelki awansują do półfinałów.

Co czeka na zwycięzcę konkursu? Główną nagrodą jest 50 tysięcy złotych. Ponadto, zwycięzca otrzyma kontrakt z agencją Magteam Model Management, zdobycie kontraktów z najlepszymi agencjami na świecie, praca dla najbardziej znanych projektantów, sesja zdjęciowa dla magazynów modowych oraz sesja fotograficzna w legendarnym Pier59 Studios.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień