Międzynarodowy konkurs modelingowy. ZGŁOŚ SIĘ! I zawalcz o nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych - wyjazd na światowy konkurs IMTA w Nowym Jorku.

Już 12 sierpnia br. w Czeladzi w Kopalni kultury odbędzie się casting na Modelką/Modela połączony z prezentacją najlepszych uczestników w strojach kąpielowych wraz z ogłoszeniem zwycięzców castingu.

Finaliści castingu zostają automatycznie zakwalifikowani do Gali Regionalnej (półfinału), gdzie powalczą o udział w Wielkiej Gali Finałowej. A w Finale czeka ich starcie o nagrodę główną jaką jest wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 tyś.

zł na jeden z największych światowych konkursów modeli IMTA (The International Modeling and Talent Associaton). To właśnie tam zostanie osobiście przedstawiony prestiżowym agencjom z całego świata i ma szansę zdobycia licznych, międzynarodowych kontraktów w branży modelingu.

Zwycięzca Fresh Faces World by Models8 weźmie także udział sesjach zdjęciowych dla magazynu COSMOPOLITAN, HOT MODA oraz w słynnych Pier 59 Studios w Nowym Jorku.

Konkurs FFW by Models8 składa się z trzech etapów:

ETAP PIERWSZY – casting, w trakcie którego będziesz musiał wypełnić formularz, przejść się po wybiegu, zapozować do testowego zdjęcia i porozmawiać z komisją.

ETAP DRUGI – gala regionalna. Osoby, które zostaną wyłonione w trakcie castingów wezmą udział w gali regionalnej. Przyszłe gwiazdy oceniać będzie jury, które na co dzień działa w branży modowej, między innymi: znane modelki, projektanci, fotografowie, choreografowie mody oraz przedstawicielka nowojorskiej agencji modelingowej. To właśnie oni wytypują finalistów, którzy zaprezentują się w trakcie gali finałowej konkursu.

ETAP TRZECI – gala finałowa, to niecodzienne wydarzenie z udziałem mediów, uświetnione licznymi występami artystycznymi oraz prezentacjami kolekcji cenionych projektantów mody. Laureat wyłoniony w trakcie gali zostaje automatycznie zakwalifikowany do udziału w największym na świecie konkursie talentów IMTA w Nowym Jorku. Szansę na zostanie zauważonym mają wszyscy uczestnicy konkursu. Na gali bowiem obecni będą przedstawiciele branży modowej, show biznesu, agencje modelingowe oraz osobistości ze świata kultury.

W konkursie mogą wziąć udział osoby pomiędzy 14 a 28. rokiem życia. Modelki powinny mieć powyżej 170 cm wzrostu, natomiast modele powyżej 180 cm. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na casting z opiekunem. Udział w castingu jest bezpłatny.

Casting w Czeladzi odbędzie się w Kopalni Kultury 12 sierpnia o godzinie 17.

Założycielem marki Models8 jest Katarzyna Mroczkowska-Lizut, która związana jest z branżą modową już od kilku lat. Koordynatorka wielu projektów modowych z udziałem takich gwiazd jak: Joanna Krupa, Maja Sablewska, Iwona Pavlović, Maison Anufa, Ylan Anufa. Do organizowanych wydarzeń podchodzi z wyjątkowa precyzją angażując w nie projektantów mody, międzynarodowe agencje modelek, czołowych producentów kosmetyków i ubrań, co sprawia, że jej projekty to niebanalne wydarzenia na długo zapadające w pamięci uczestników.

Models8 to agencja inna niż wszystkie, proponująca najbardziej intensywny program warsztatowy na polskim rynku, skierowany do młodych ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość z modelingiem. Od czerwca tego roku jako jedna z niewielu firm na polskim rynku otrzymała wyłączną licencję na prowadzenie prestiżowego konkursu Fresh Faces Word w południowej części Polski. Projekt realizowany będzie pod hasłem Fresh Faces Wolrd by Models8 i skierowany będzie do szerokiego grona osób. Nie tylko do tych, którzy chcieliby zaistnieć w branży modowej ale dla wszystkich jej pasjonatów, bowiem w trakcie organizowanych castingów będzie możliwość spotkania się i porozmawiania z ekspertami z zakresu mody, urody i zdrowia.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień