Fresh Faces World to międzynarodowy konkurs modelingowy. W niedzielę w Kopalni Kultury w Czeladzi odbył się casting. Główna wygrana to wyjazd na światowy konkurs IMTA w Nowym Jorku o wartości 50 tysięcy złotych. ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z CASTINGU

Fresh Faces World CASTING

W Czeladzi w Kopalni kultury odbył się casting na modelkę/modela połączony z prezentacją najlepszych uczestników w strojach kąpielowych wraz z ogłoszeniem zwycięzców castingu.

Finaliści castingu zostają automatycznie zakwalifikowani do gali regionalnej (półfinału), gdzie powalczą o udział w wielkiej gali finałowej. A w finale czeka ich starcie o nagrodę główną jaką jest wyjazd do Nowego Jorku o wartości 50 tyś. zł na jeden z największych światowych konkursów modeli IMTA (The International Modeling and Talent Associaton).

To właśnie tam zostanie osobiście przedstawiony prestiżowym agencjom z całego świata i ma szansę zdobycia licznych, międzynarodowych kontraktów w branży modelingu.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z CASTINGU
Zobacz galerię

Zwycięzca Fresh Faces World by Models8 weźmie także udział sesjach zdjęciowych dla magazynu COSMOPOLITAN, HOT MODA oraz w słynnych Pier 59 Studios w Nowym Jorku.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Zobacz najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w programie TyDZień