Futra dla wymagających - ceny, gdzie kupić, opinie

art. spons.
Futra - z jednej strony symbol luksusu i obiekt pożądania wielu kobiet, z drugiej odzienie kontrowersyjne, które dzięki takim sławom jak Joanna Krupa (przeciwniczka), czy Joanna Horodyńska (zwolenniczka), awansowało na pierwsze strony gazet.

Futra kupowane w renomowanych firmach nadal są w modzie. Od zawsze symbolizują prestiż noszącego i wyzwalają specyficzną aurę luksusu i powabu. Futra nawet najlepszego gatunku jednak nie wystarczą. Bo równie ważny jak futro, jest krój, który ostatecznie decyduje o jakości odzienia.

Jedną z wiodących, prestiżowych firm, nagradzanych na wielu konkursach w Polsce jest firma z Rosomak , która to posiada swoj sklep firmowy w Krakowie i sklep internetowy www.rosomak.pl. Firma stawia na nowoczesne wzornictwo, inspirowane krojami z międzynarodowych wybiegów.

Futra mają zalety
Rosomak to marka, której korzenie sięgają 1978 r. Specjalizuje się w futrach z norek i karakuł. Projektanci firmy obecni są na targach we Frankfurcie i Mediolanie. Inspiracje do krojów czerpią od najbardziej liczących się projektantów na świecie.
Na stronie http://www.rosomak.pl, każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta obejmuje zarówno klasyczne wzornictwo, jak i ekstrawaganckie.

Płaszcz i kurtka w jednym. Odpinany dół i rękawy , po odpięciu dołu kurtka. Ściągacz w pasie umożliwia modelowanie fasonu. Więcej tutaj (Link:
http://rosomak.pl/sklep_internetowy/futra_krotkie/kolekcja_zima_2014_15/futro_z_pelnych_norek_r136_d4710_pol.html)

Futra mogą się bronić
Dewizą firmy jest produkcja futra wyłącznie najwyższej jakości. Futra w Rosomaku pochodzą z nowoczesnych hodowli z Kanady i krajów skandynawskich. Skóry na futra mają atesty, związane z odpowiedzialnym traktowaniem zwierząt. Hodowle poddane są ścisłym regulacjom prawnym i opiece weterynaryjnej. Zwierzęta przebywają w klatkach zgodnych z przepisami, są dobrze karmione i pojone.

Jeśli nie zadowala nas futro sztuczne i chcemy zdecydować się na futro naturalne, warto sprawdzać jego jakość i pochodzenie. Taką gwarancję dają właśnie certyfikaty.

Nowoczesny design – niezwykle miękka kurtka z pełnych norek z kapturem. Więcej informacji tutaj: http://rosomak.pl/sklep_internetowy/futra_krotkie/kolekcja_zima_2014_15/kurtka_z_pelnych_norek_z_kapturem_r83_d4557_pol.html

Urok futra ponadczasowy
Przeciwnicy futer przytaczają różne argumenty za tym, że futra są niepotrzebnym zbytkiem. Na pewno jednak futra mają kilka ważnych zalet. Po pierwsze futra oddychają, podobnie jak każda skóra naturalna. Po drugie zawierają jony ujemne, a futra sztuczne zawierają natomiast niezdrowe jony dodatnie.

Jonizacja ujemna zalecana jest dla zdrowia. Nadmiar jonów dodatnich, emitowany przez sztuczne materiały i urządzenia elektryczne może prowadzić do zmęczenia i bólów głowy. Futra naturalne po części przeciwdziałają takiemu ryzyku, wysyłając do organizmu zdrowe ładunki ujemne.

Rosomak.pl to sklep nowoczesnych, wymagających projektantów dla równie wymagających klientów. Rosomak to najwyższej jakości futra z najlepszych światowych hodowli i kolekcje futer inspirowane najlepszym wzornictwem światowym. Sklep www.rosomak.pl to miejsce, które każdy poszukujący futra klient, powinien odwiedzić.

Wideo

Dodaj ogłoszenie