Galatasaray - Juventus 1:0 Koniec marzeń! [NA ŻYWO + ZDJĘCIA]

KAG
Galatasaray - Juventus 1:0
Galatasaray - Juventus 1:0 EPA/SEDAT SUNA
Mecz Galatasaray - Juventus TRANSMISJA LIVE 1:0. To koniec marzeń Juventusu. Po strzale Wesleya Snejdera prysła nadzieja Juventusu na dalszą grę w Lidze Mistrzów ZOBACZ ZDJĘCIA

Serwis dziennikzachodni.pl od godz. 14:00 prowadzi relację live z meczu Galatasaray - Juventus. Transmisja w nSport HD. Mecz Galatasaray - Juventus można również zobaczyć na stronach oferujących transmisję online GALATASARAY - JUVENTUS TRANSMISJA ONLINE, RELACJA, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz Galatasaray - Juventus po pół godzinie gry został odwołany z powodu silnych opadów śniegu oraz gradu. W środę o godzinie 14.00 czasu polskiego mecz zostanie wznowiony od 31. minuty. W histori Ligi Mistrzów nie zdarzyła się wcześniej taka sytuacja. Wtorkowy mecz Galatasaray - Juventus był pierwszym odwołanym spotkaniem Ligi Mistrzów przez warunki atmosferyczne.

TUTAJ ZOBACZ MECZ GALATASARAY - JUVENTUS LIVE:
MECZ GALATASARAY - JUVENTUS RELACJA LIVE 1
MECZ GALATASARAY - JUVENTUS RELACJA LIVE 2

Od pierwszych minut meczu Galatasaray ruszyło do ataku. Pierwszą okazję bramkową w 12. minucie miał Felipe Melo. Piłka przeleciała jednak ponad bramką Juventusu. Zawodnicy obu drużyn grali dynamicznie. Fantastyczną szansę na zdobycie bramki miał Fernardo Llorente, który otrzymał podanie w pole karne od Arturo Vidala.

Lorente jednak chybił pomimo czasu i miejsca na oddanie strzału. Szansę bramkową mieli jeszcze Inan z rzutu wolnego oraz Snejider, nie przyniosły one jednak bramki. W 30. minucie meczu rozpoczęły się silne opadu gradu. Zawodnicy nie widzieli piłki, a linie zostały przykryte przez grubą warstwę śniegu. Zaskoczeni byli chyba wszyscy, tym bardziej , ze w Stambule opady śniegu zdarzają się raz na kilka lat.

Sędzie Pedro Proenca przerwał spotkanie. Na boisko wkroczyła ekipa porządkowa próbująca odśnieżyć boisko. Nie przyniosło to jednak oczekiwanego rezultatu. Postanowiono pomalować linie na kolor pomarańczowy, te jednak szybko niknęły pod warstwą śniegu, nie widoczna była również pomarańczowa piłka.

Po półgodzinie narad sędziów oraz przedstawiciel UEFA mecz postanowiono odwołać i przełożyć na środę. Mecz Galatasaray - Juventus został przerwany po raz trzeci w historii. Pierwszy raz mecz tych drużyn nie został rozegrany z powodu antywłoskich demonstracji w 1998 roku.

Spowodowanych odmową ekstradycji przez Rzym, lidera kurdyjskich separatystów Abdullaha Ocalana. Po raz drugi mecz pomiędzy tymi drużynami został odwołany z powodu ataków terrorystycznych w 2003. Mecz wtedy został rozegrany tydzień później w Dortmundzie. Wtorkowy mecz był trzecim odwołanym spotkaniem w historii gry obu klubów.