Gdzie nie będzie prądu w śląskim 21.04? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

N360
N360
Gdzie będzie przerwa w dostawie prądu? Zobacz szczegółowe informacje w naszym artykule
Gdzie będzie przerwa w dostawie prądu? Zobacz szczegółowe informacje w naszym artykule istockphoto.com/r.sakinmaz@gmail.com
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w śląskim (21.04)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w śląskim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w śląskim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (21.04 10:12) nie ma prądu w śląskim?

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ulica Kotlarska, od nr 20 do końca ulicy, Malowany Dworek od nr 49 do ul. Francuskiej, Wędrowców od nr 28 do nr 80,
21.04 od godz. 8:00 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Begonii, Szarotki od ul. Cieszyńskiej do ul. Lotniczej, Sosnowa nr 16,19, Osterwy nr 29,31,41, Cieszyńska nr 221, Cisowa od ul. Szarotki do ul. Klonowej, Malwowa,
21.04 od godz. 8:00 do 15:00


Bielsko Biała ulica Rejsowa, Twarda od ul. Zuchów do nr 47, Zuchów od ul. Nad Potokiem do nr 54,55 i Zuchów 24a,b,c, Muzyczna nr 8,9,10, Portowa nr 13,15,17,19,21, Mglista Od ul. Portowej do ul. Mechaników, Piracka, Mechaników nr 25,26,
21.04 od godz. 9:00 do 12:00


Bytom

Bytom: Jana III Sobieskiego, Kioski na pl Sobieskiego.
21.04 od godz. 8:00 do 16:00


Chorzów

Chorzów: Wojska Polskiego, od 14 do 22 nr parzyste i od 21 do 27 nr nieparzyste, Zgrzebnioka od 11 do 19 nr nieparzyste i od 36 do 66 nr parzyste.
21.04 od godz. 7:00 do 11:00


Chorzów: Metalowców, 7, oraz budynek obok (bez numeru).
21.04 od godz. 7:00 do 15:00


Chorzów: Katowicka, 121 a - kiosk ruchu, nr 90, przejście podziemne ul. 3 Maja róg Katowicka, 92 - biuro MZK przy przystanku. Szafa Oświetlenia Ulicznego, sygnalizacja świetlna ruchu drogowego.
21.04 od godz. 7:00 do 15:00


Chorzów: Powstańców, od 32 do 46 nr parzyste, Wolności od 49 do 59 nr nieparzyste, Bolesława Chrobrego nr 20, 22, Hajducka nr 3.
21.04 od godz. 10:00 do 14:00


Częstochowa

ul. Hektarowa 52
21.04 od godz. 8:00 do 15:00


Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce.
21.04 od godz. 9:47 do 12:00


Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce.
21.04 od godz. 9:59 do 12:00


Katowice

Katowice: Wincentego Janasa, nr 3 a, 7 a, 15 a, Ondraszka nr 10, 12, Gminna nr 5.
21.04 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Gromadzka, nr 57, 57 a, b, c, d, e.
21.04 od godz. 9:00 do 16:00


Katowice: Piastów, 26 segment piwniczny.
21.04 od godz. 9:00 do 17:00


Katowice: Józefa Wolnego, nr 3, Gliwicka nr 148 a, Bocheńskiego nr 51 a, przepompownia, Pokoju od 5 do 15 d nr nieparzyste i od 6 do 16 nr parzyste.
21.04 od godz. 10:00 do 14:00


Mysłowice

Mysłowice
21.04 od godz. 9:49 do 10:30


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Wrzosowa.
21.04 od godz. 8:30 do 13:30


Rybnik

Rybnik: Tadeusza Rejtana, Wyłączony bud. nr 38E.
21.04 od godz. 7:00 do 15:00


Sosnowiec

Sosnowiec, Maczki, Porąbka,
21.04 od godz. 9:55 do 12:00


Sosnowiec, ul.Boczna, Juliuszowska, Armii Krajowej, Feliks, Poniatowskiego., Sosnowiec, ul.Starzyńskiego., Sosnowiec ul. Limbowa, Sosnowiec ul. Limbowa, Sosnowiec, ul.Gałczyńskiego, Metalowa, Waltera-Janke Zygmunta, Metalowa., Sosnowiec, ul.Niecała., Sosnowiec, ul.Obwodowa, Maczkowska, Górna, Waltera-Janke Zygmunta., Sosnowiec, ul.Bobrek, Waltera-Janke Zygmunta, Gałczyńskiego., Sosnowiec ul. Bobrek, Sosnowiec ul. Maczkowska,, Sosnowiec, ul.Starzyńskiego, Poniatowskiego, Orzeszkowej, Kaczeńców, Gałczyńskiego.
21.04 od godz. 9:59 do 12:00


Tychy

Tychy: Wiejska, 31 A.
21.04 od godz. 7:00 do 15:00


Zabrze

Zabrze: Leśna, od 25 do 133 i od 56 do 158, Koszykowa, Łąkowa, Gajowa.
21.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat bielski

Czechowice Dziedzice ulica Drzymały od nr 30 i nr 33, Przejściowa, Górnicza do nr 12 i nr 9
21.04 od godz. 7:30 do 13:30


Wilkowice ulica Rzemieślnicza nr 3, Wyzwolenia nr 138,140,
21.04 od godz. 8:30 do 14:00


powiat będziński

Będzin ul. Krakowska 17
21.04 od godz. 8:00 do 13:00


Będzin ul. Krakowska od nr 1 do 44A, Sienkiewicza od nr 1 do 17, Promyka, Kołłątaja od nr 54 do nr 60
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat cieszyński

Simoradz ulica Sienna
21.04 od godz. 8:00 do 15:00


Wisła ulica Jedenastego Listopada
21.04 od godz. 8:00 do 14:00


Rudnik ulica Szkolna 1, Centralna 9A, 25, 26
21.04 od godz. 8:30 do 14:00


Wisła ulica Górnośląska, Partecznik, Olimpijska, Willowa, Jedenastego Listopada
21.04 od godz. 8:30 do 13:00


Cieszyn ulica Bielska od nr 207 - 233, 218 - 234, Kątowa, Mleczna, Rolna, Śnieżna
21.04 od godz. 9:00 do 12:00


Gumna ulica Letnia, Gumna
21.04 od godz. 9:00 do 12:00


Brenna ulica Trowniki 23b, 25, 27..
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat częstochowski

Brzeziny Wielkie, ul. Rzeczna od 14 do 20A i Osiedle, ul. Muzealna.
21.04 od godz. 8:30 do 13:00


Zawada, ul. Górna od 8 do 4, ul. Parkowa od 1 do 7.
21.04 od godz. 8:30 do 10:30


powiat gliwicki

Knurów: Mieszka I, od 7A do 11B, Kazimierza Wielkiego, od 20 do 20C.
21.04 od godz. 8:30 do 13:00


powiat kłobucki

Kleśniska, ul. Jaworska od 10 do 59, ul. Stawki, ul. Lasek od 3 do końca ulicy.
21.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat lubliniecki

Gwoździany, ul. Lubliniecka nr 1 i od 10 do 28 oprócz numeru 13a, ul. Nowa, ul. Ogrodowa 2, Parkowa, Sienkiewicza od 9 do 34, ul. Spółdzielcza od 1 do 22.
21.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat mikołowski

Mikołów: przy Plantach, od 9 do 23 , od 8ab do 16, Konwalii, Bratków, Krokusów, od 10 do 40.
21.04 od godz. 8:30 do 13:00


powiat myszkowski

Suliszowice, od 1 do 10.
21.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat pszczyński

Ćwiklice: Spacerowa, Posesja zasilania z ZK nr 139892.
21.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat rybnicki

Czernica: Jana III Sobieskiego, Zielona, Wolności, Powstańców, Biskupa.
21.04 od godz. 8:30 do 13:00


powiat tarnogórski

Łubie: Długa, od 24 do 32E i od 85 do 89C, 1 Maja, od 12 do 20 i od 29 do 87, Pyskowicka, od 39 do 49.
21.04 od godz. 8:00 do 14:00


Ożarowice ul. Waryńskiego od nr 1 do nr 11, od nr 2 do nr 30, Tarnogórska od nr 14 do nr 22, od nr 17 do nr 27, Szkolna od nr 1 do nr 4, 10, Łąkowa oraz firmy
21.04 od godz. 8:00 do 17:00


powiat wodzisławski

Wodzisław Śląski: Marklowicka, Od ogródków działkowych do granicy z Firmą Sachs Trans.
21.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat żywiecki

Rajcza ulica Wspólna
21.04 od godz. 8:00 do 15:00


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Mazańcowice ulica Nad Potokiem od nr 687, Rudek nr 157,1067,1068,
22.04 od godz. 9:00 do 12:00


Bielsko-Biała ulica Jazowa nr 6e,6f,6m,
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Konna nr 19,21,23,
23.04 od godz. 8:30 do 13:30


Bielsko Biała ulica Okręgowa od nr 21 do u. Pisarskiej, Brzechwy od nr 33 do nr 46, Pisarska od nr 118 do ul. Okręgowej,
26.04 od godz. 8:00 do 15:00


Bytom

Bytom: Józefa Nickla, budowa.
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Chorzów

Chorzów: dr Wincentego Styczyńskiego, 48 do 58, Sokoła od 1 do 9.
22.04 od godz. 7:00 do 15:00


Chorzów: Parkowa, Baza W P K i W, Skansen, firma ZRB.
23.04 od godz. 8:00 do 17:00


Częstochowa

ul. Lechonia nr 19, 21
22.04 od godz. 7:30 do 18:00


Dąbrowa Górnicza ul. Strzemieszycka nr 220c, 206b, 218a oraz budynki bez numeru.
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Dąbrowa Górnicza ul. Majakowskiego 12, odbiorcy zasilani ze złącza kablowego ZK-0965.
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


S-450 15/04:
ul. Łomżyńska nr 47, 53
23.04 od godz. 8:00 do 16:00


Stara Gorzelnia, ul. Wielkoborska od 2a,b,c,d,e,f,g,h do 46, ul. Blachowieńska, Częstochowa ul. Wielkoborska 179-211, ul. Wręczycka 319.
23.04 od godz. 8:00 do 16:00


Dąbrowa Górnicza ul. Graniczna, odbiorcy zasilani ze złączy kablowych ZK-1173, 1136; Remo Service; Delam
23.04 od godz. 8:00 do 17:00


ul. Turystyczna dz. nr 56/6, 56/7- ZK 14793
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


ul. Lechonia nr 21
26.04 od godz. 7:30 do 18:00


ul. Filtrowa nr 34, 36, 38
26.04 od godz. 7:30 do 17:00


ul. Kawia od nr 17 do nr 29 i od nr 28 do nr 32 oraz nr 20A, 20B, 24
ul. Wilsona od nr 60 do nr 74A
26.04 od godz. 8:00 do 16:30


ul. Lechonia nr 21
27.04 od godz. 7:30 do 18:00


Łaziska Górne: Staszica, cała, Kopalniana, od nr 26 do 66, od nr 49 do nr 83.
27.04 od godz. 8:30 do 11:00


ul. Żychlińskiego
27.04 od godz. 9:00 do 17:00


Gliwice

Gliwice: Ignacego Daszyńskiego, od 65 do 73, Juliusza Ligonia, od 1 do 21 I od 2 do 12, Adama Mickiewicza, od 50 do 56.
23.04 od godz. 8:00 do 12:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Jagiellońska od nr 6 do nr 16, Wolności od nr 1 do nr 5, Ujejskiego od nr 1,1A, od nr 2 do nr 2B
22.04 od godz. 7:00 do 14:30


Jaworzno ul. Zabłocie odbiorcy zasilani z ZK BDJ/17/5870
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Jaworzno ul. Storczyków od nr 28G do nr 50
27.04 od godz. 8:00 do 14:00


Jaworzno ul. Prosta od nr 1 do nr 11A
27.04 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice

Katowice: Józefa Wolnego, nr 2, 4, 6, 7, 8, 8 a, 17 b, Ondraszka nr 10, 12, 14, 17, Klimczoka nr 4, 6, Zamułkowa nr 3, 5, 6, 8, Gliwicka nr 122.
22.04 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: Piastów, 26 segment garażowy.
22.04 od godz. 9:00 do 17:00


Katowice: Józefa Wolnego, nr 12, 14.
22.04 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Jana Wyplera, od 2 do 14 b nr parzyste i od 1 do 15 nr nieparzyste, Ślusarska od 1 do 9 nr nieparzyste i nr 4, 6, garaże, Lisa od 1 do 9 nr nieparzyste i nr 2.
26.04 od godz. 7:00 do 11:00


Katowice: 3 Maja, od 17 do 23 a (budynek tylni) nr nieparzyste.
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice: Eugeniusza Kwiatkowskiego, nr 8.
26.04 od godz. 8:00 do 11:00


Katowice: Agnieszki, 2, 3, 4, 5, 6, 7
.
26.04 od godz. 8:00 do 15:00


Katowice: Gliwicka, nr 157, 159, kiosk Ruch-u, Bracka przystanek tramwajowy.
26.04 od godz. 10:00 do 14:00


Katowice: Albatrosów, od 2 do 16 nr parzyste, Kormoranów od 33 do 47 nr nieparzyste, plac budowy.
27.04 od godz. 8:00 do 11:00


Mysłowice

Mysłowice ul. Okrzei Nr 2, Garaże ul. Okrzei, Wielka Skotnica nr 21, 23, 25, 27
22.04 od godz. 9:30 do 14:30


Chełm Śląski ul. Spacerowa 18 oraz 24, budynek w budowie ZK RD5/46/236
26.04 od godz. 7:00 do 14:30


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Górnośląska, 1,5,9, od 2 do 12, Morcinka 2, 4, Paderewskiego 5, 5A, Łąkowa, Pokoju od 1 do 23, od 2 do 46, Prusa od 1 do 5, od 2 do 4, Powstańców Śl od 1 do 15, od 2 do 16, 42A, Zamkowa od 3 do 29, Tarnogórska od 44 do 60, od 45 do 65, Piaskowa.
24.04 od godz. 7:00 do 16:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Bielszowicka, 91A, 91B.
22.04 od godz. 8:30 do 11:30


Ruda Śląska: Równoległa, 1, 1A.
22.04 od godz. 10:00 do 14:30


Ruda Śląska: Wyzwolenia, od 150 do 168.
23.04 od godz. 8:30 do 13:30


Ruda Śląska: ks. Józefa Niedzieli, 29, 29A, 29B.
27.04 od godz. 8:30 do 14:30


Rybnik

Rybnik: Kasztanowa.
22.04 od godz. 7:00 do 15:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Wojciecha Korfantego, nr 3, 3 a, b, 4, 4 a, b, 6, 6 a, b, 7, 7 a, b, 9, 9 a, b, c, 10, 10 a, b, c, 18.
22.04 od godz. 7:00 do 11:00


Siemianowice Śląskie: Wojciecha Korfantego, nr 14, 14 a, b, 15, 15 a, b, 16, 16 a, b, 17, 17 a, b, c, 18.
22.04 od godz. 10:00 do 14:00


Sosnowiec

Sosnowiec, ul. Chmielna 5
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Sosnowiec ul. Ligonia nr 1, 2, 3, 3A, Szkoła, 5, 7, 9, 11, 13, Pekińska nr 1, 2, 4, 4A
23.04 od godz. 8:00 do 12:00


Sosnowiec ul. Długosza nr 8, 10, Firma "Mario", ul. Braci Mieroszewskich Pawilon 18, Geo-Lider Usługi Geodezyjne, Braci Mieroszewskich lokal 14
26.04 od godz. 8:00 do 15:00


Tychy

Tychy: Gilów, 45, 47.
23.04 od godz. 7:00 do 15:00


Tychy: Jaskółcza, od 36 do 48.
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Tychy: Piaskowa, 95.
26.04 od godz. 7:00 do 15:00


Tychy: Fabryczna, 2 budynki PZ PKS przy Towarowej.
27.04 od godz. 7:00 do 15:00


Zabrze

Zabrze: Poległych Górników, Kopalniana od 2 do 34 i od 9 do 53, Pod Borem, Rudy, Wesoła, Bytomskich Strzelców od 33 do 59 i od 42 do 52A, Poniatowskiego od 52A do 56B i od 74 do 74B.
22.04 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: gen. Władysława Sikorskiego, 36F, 36G, 36H, 36I.
23.04 od godz. 7:00 do 15:00


Zabrze: Bytomskich Strzelców, od 11 do 29A i od 22 do 48, Sztygarów od 1 do 3 i od 2 do 4, Bałtycka, Gogola od 12 do 22, Czechowa od 1 do 7 i od 2 do 6.
23.04 od godz. 8:00 do 12:00


powiat bielski

Wilkowice ulica Turystyczna od ul. Ślusarskiej do Wyzwolenia, Topolowa od ul. Wyzwolenia do nr 28, Zawiła nr 3, Rzemieślnicza od ul. Wyzwolenia do nr 22 bez nr 3, Klonowa od ul. Wyzwolenia do nr 10, Orna od ul. Wyzwolenia do nr 3, Ślusarska od ul. Turystycznej do ul. Wyzwolenia bez nr 4, Wyzwolenia od nr 153 do nr 163 oraz od nr 128 do ul. Rzemieślniczej,
21.04 od godz. 13:00 do 14:00


Jasienica ulica Strumieńska nr 1295,1312,
22.04 od godz. 8:00 do 16:00


Kozy ulica Tęczowa.
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Godziszka ulica Kolorowa, Polna, Pogodna, Cicha, Radosna, Rybarska, Jasna, Łodygowska od budynku nr 194 do 463, Słoneczna budynki nr 459 i 598
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Stara Wieś ulica Mickiewicza, Wierzbowa.
22.04 od godz. 8:30 do 13:30


Wilkowice ulica Turystyczna od ul. Ślusarskiej do Wyzwolenia bez nr 8, Topolowa od ul. Wyzwolenia do nr 28, Rzemieślnicza od ul. Wyzwolenia do nr 22, Klonowa od ul. Wyzwolenia do nr 10, Orna od ul. Wyzwolenia do nr 3, Ślusarska od nr 7 do ul. Wyzwolenia bez nr 4, Wyzwolenia od nr 153 do nr 163 oraz od nr 128 do nr 140,
22.04 od godz. 8:30 do 9:30


Wilkowice ulica Turystyczna nr 8, Zawiła nr 3, Ślusarska nr 10,12,
22.04 od godz. 8:30 do 14:00


Czechowice ulica Kasprowicza nr 46, Traugutta nr 11 - Bielski Park Lotnictwa Przedsiębiorczości i Innowacji
22.04 od godz. 9:00 do 15:00


Wilkowice ulica Turystyczna od ul. Ślusarskiej do Wyzwolenia bez nr 8, Topolowa od ul. Wyzwolenia do nr 28, Rzemieślnicza od ul. Wyzwolenia do nr 22, Klonowa od ul. Wyzwolenia do nr 10, Orna od ul. Wyzwolenia do nr 3, Ślusarska od nr 7 do ul. Wyzwolenia bez nr 4, Wyzwolenia od nr 153 do nr 163 oraz od nr 128 do nr 140,
22.04 od godz. 13:00 do 14:00


Bielsko-Biała ul. Niecała, Bielska nr 15,21,26,735,71,541,
23.04 od godz. 8:00 do 16:00


Bestwinka ul. Floriana nr 23c,
23.04 od godz. 9:00 do 15:00


Czechowice Dziedzice ulica Bociania 6 i okolica w tym rejonie
26.04 od godz. 9:00 do 15:00


Bielowicko ulica Centralna, Pielgrzymkowa, Widokowa

26.04 od godz. 9:00 do 13:00


Czechowice-Dziedzice ulica Prusa nr 1,
26.04 od godz. 10:30 do 13:00


powiat będziński

Psary Malinowice ul. Strumyczna od nr 1 do nr 3, Szkolna od nr 1 do nr 11, Wiejska od nr 29 do nr 48, Brzozowa cała
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Będzin ul. Szkolna od nr 1 do nr 16, Rolnicza od nr 1 do nr 30
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Preczów ul. Dębowa - odbiorcy zasilani z ZK 2851, ZK 2852, ZK 2853
27.04 od godz. 8:00 do 16:00


powiat cieszyński

Koniaków przysiółek Cisowy,
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Zamarski ulica Cieszyńska, Wichrowa, Zielona 4
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Cieszyn ulica Kłosów
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Cieszyn ulica Kargera - boczna
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Bładnice Dolne ulica Bładnicka

22.04 od godz. 8:30 do 14:00


Bładnice Górne, Godziszów
22.04 od godz. 8:30 do 14:00


Ustroń ulica Chałupnicza, Katowicka, Gospodarska.

22.04 od godz. 8:30 do 14:00


Kozakowice Dolne ulica Kasztanowa

22.04 od godz. 8:30 do 14:00


Strumień ulica Kolejowa, Brodeckiego.
22.04 od godz. 9:00 do 13:00


Brzezówka ulica Graniczna
23.04 od godz. 8:00 do 12:00


Koniaków przysiółek Dejówka
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Pogwizdów ulica Cieszyńska, Rajska, Graniczna, Krakowska 5,11,13, Warszawska w rejonie nr 38,Kolejowa, Brzozowa, Zachodnia, Północna;
23.04 od godz. 8:00 do 12:00


Kaczyce: Mała, cała, ul. Jana III Sobieskiego parzyste od nr 8 [od cmentarza] do nr 34 i nieparzyste od nr 11 do nr 49, ul. Magnolii nr 1, 1A, 3, ul. Otrębowa nr 1, ul. Pocztowa nieparzyste od nr 1 do nr 5.
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Pogwizdów ulica Kolejowa 4, dworzec kolejowy
23.04 od godz. 8:00 do 12:00


Gumna ulica Wichrowa, Boczna, Kokosowa, Dolna, Beskidzka
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


Górki Małe ulica Stawki, Łęgowa, Klubowa, Uliczka 2. 4, Zamilerze, Mleczna 7, 9.
23.04 od godz. 9:00 do 13:00


Pogórze ulica Zamek, Dolna, Środkowa, Dzielowy, Goruszki, Podgórska, Czereśniowa
26.04 od godz. 7:30 do 9:30


Koniaków rejon budynku 323
26.04 od godz. 8:30 do 14:00


Pogórze ulica Zamek, Dolna, Środkowa, Dzielowy, Goruszki, Podgórska, Czereśniowa
26.04 od godz. 12:30 do 17:00


Wisła ulica Pierwszego Maja, Kolejowa
27.04 od godz. 6:00 do 8:00


Wisła ulica Pierwszego Maja, Kolejowa
27.04 od godz. 7:00 do 9:00


Wisła ulica Pierwszego Maja, Kolejowa
27.04 od godz. 13:00 do 16:00


powiat częstochowski

Rędziny, ul. Wesoła od 1 do 24A, ul. Wolności od 206 do 218, ul. Okupnicka od 11A do 31, ul. Żabia, ul. Stawowa.
22.04 od godz. 8:30 do 11:30


Teklinów, ul. Kwiatowa od 2 do 10, ul. Brzozowa od 5A do 16, ul. Osiedlowa, ul. Zachodnia, ul. Wspólna od 1 do 18 i 20 i od 24 do 46, ul. Dworcowa od 1 do 24 i 54, ul. Antoniowska od 48 do 62 i od 69 do 89A, ul. Słoneczna od 1 do 8. Widzów, ul. Wspólna od 9 do 31.
22.04 od godz. 11:30 do 13:30


Huta Stara, ul. Jaśminowa ( działki budowlane ) i Ogródki Działkowe ,,Górnik ".
23.04 od godz. 8:30 do 13:00


Konopiska, ul Bukowa do działki 2038.
26.04 od godz. 8:00 do 16:00


Mstów, ul. Wolności od 79 do 133, ul. Sportowa. Zawada, ul. Polna od 1 do 3.
26.04 od godz. 8:30 do 13:00


Ponik, ul. Koniecpolska od 32 do 67, ul. Łąkowa od 2 do 89, ul. Wczasowa od 2 do 38.
27.04 od godz. 8:00 do 9:30


Ponik, ul. Koniecpolska od 32 do 67, ul. Łąkowa od 2 do 89, ul. Wczasowa od 2 do 38.
27.04 od godz. 13:00 do 14:00


powiat gliwicki

Świbie: Szkolna, 2, 3, Sportowa, od 30 do 56, Nowe Osiedle, Pocztowa, od 5 do 11.
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Knurów: Jana Sobieskiego, od 1 do 5c, od 2 do 10, Stefana Batorego, od 10 do 16D, Władysława Łokietka, od 1 do 3.
23.04 od godz. 8:30 do 13:00


Knurów: Henryka Wieniawskiego, Fryderyka Chopina, od 1 do 7 i od 2 do 26, Ignacego Paderewskiego, od 5 do 31 i od 12 do 36, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Wielkiego, od 6A do 20, Bolesława Chrobrego.
26.04 od godz. 8:30 do 13:00


powiat kłobucki

miejscowość Antonów od 1 do 38a, miejscowość Przystajń, ul. Szkolna od 33 do 47.
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Truskolasy, Szkoła Podstawowa
26.04 od godz. 8:00 do 15:00


Przystajń, ul. Polna 1.
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Ślusarze, (domki letniskowe brak nr)
27.04 od godz. 8:00 do 14:00


powiat lubliniecki

Lubliniec, ul. Karola Miarki 13, ul. Plebiscytowa 3.
22.04 od godz. 9:00 do 13:30


Hucisko, ul. Krucza, Różana, Spokojna od numeru 15, ul. Wiosenna.
26.04 od godz. 9:00 do 13:00


Strzebiń, ul. 1-go Maja od 1 do 73, Kolejowa 49, ul. Krótka, Krzywa, Lubliniecka od 94b do 97, ul. Poprzeczna od 1 do 7, Stawowa, Wąska.
27.04 od godz. 9:00 do 12:00


Lubliniec, ul. Klonowa od 3 do 40, ul. Niegolewskich nr 7, 12 i 14.
27.04 od godz. 12:30 do 15:30


powiat mikołowski

Mikołów: Skośna, 4 b, 4 c.
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Mikołów: Żwirki i Wigury, od 20 do 32, 25, 27, Adama Mickiewicza, od 1 do 9, od 2 do 6, prof. Maksymiliana Hubera, 2, 2 a, 4, Garaże.
22.04 od godz. 8:30 do 13:00


Mikołów: Żwirki i Wigury, 33, 42, Adama Mickiewicza, od 11 do 15, od 8 do 24 d, Garaże.
23.04 od godz. 8:30 do 13:00


Mikołów: Krzywa, Metalowców, Rybnicka, od 13 do 21a, od 28 do 40 , kioski obok Szkoły, Władysława Stanisława Reymonta, 1, 2, 4, 6, 7, Fabryczna, 8, 12, od 7 do 21, Przejazd Kolejowy PKP, Stolarska, od 12 a do 16, 15, 17,21.
26.04 od godz. 8:30 do 13:00


Mikołów: Żwirki i Wigury, od 29 do 43 , od 32 do 40, 44, 46, Adama Mickiewicza, od 17 do 21, Zawilców, 1, od 3 do 3 b, od 2 do 6 b, 10, Garaże.
26.04 od godz. 8:30 do 13:00


powiat myszkowski

Suliszowice, od 1 do 10.
22.04 od godz. 8:00 do 15:00


Nowa Kuźnica, ul. Folwarczna od 29 do 36, ul. Poprzeczna od 35 do 43 - Działki.
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Suliszowice, od 8C do 15.
27.04 od godz. 8:00 do 15:00


powiat pszczyński

Krzyżowice: Kościuszki, Od Nr 1 do 15, ul. Zwycięstwa 26, Szkolna 2, Słąska 1.
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Pszczyna: Zbożowa, nr 4b, 4c i 4h.
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Studzienice: Wilcza, od nr 23 do nr 41 i od nr 34 do nr 48, Sarenek, od nr 3 do nr 41C.
26.04 od godz. 8:30 do 11:30


Studzienice: Kukułek, cała ulica, św. Jana Pawła II, Nr 61.
26.04 od godz. 11:00 do 15:00


Pielgrzymowice: Podlesie, ul. Jodłowa nr 2 [posesja zasilania z ZK 153822].
27.04 od godz. 8:00 do 14:00


Góra: Długa, Nr157A.
27.04 od godz. 8:30 do 11:30


powiat raciborski

Bieńkowice: Młyńska, cała, Raciborska, 42, 44, Zachodnia, cała, Bojanowska, od 1 do 55 parzyste i nieparzyste, Rzemieślnicza, od 1 do 17, 2, 6, 33, Wojnowska, 24, 26.
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Kornice: Spółdzielcza, 2, 2A, 2C, Przemysłowa, klient zasilany z ZK155344.
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Bełk: Wysoka, Wyłączone bud. od nr 41 do 59.
23.04 od godz. 8:00 do 16:00


powiat tarnogórski

Ożarowice ul. Wojska Polskiego od nr 1 do nr 5, Kościuszki od nr 1 do nr 14, Dworcowa od nr 2 do nr 10, Towarowa, Ogrodowa oraz firmy
22.04 od godz. 8:00 do 17:00


Wieszowa: Bytomska, od 2 do 4, Tarnogórska.
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Radzionków: Poprzeczna, Szczęśliwa od 26 do 38, od 31 do 37, Nieznanego Żołnierza 8A.
24.04 od godz. 8:30 do 13:30


Świętoszowice: Cegielniana, 2, Mikulczycka, od 1 do 65 i od 2 do 68a.
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Tarnowskie Góry: Szczęśliwa, place budowy, ulica Urokliwa place budowy.
27.04 od godz. 8:00 do 16:00


powiat zawierciański

Rokitno Kaszczor, Dąbrówki.
22.04 od godz. 8:00 do 13:00


Pilica ul. 3-go Maja od nr 12 do ulicy Piłsudskiego, Żarnowiecka od ulicy Piłsudskiego do nr 81, Zarzecze od nr 36 do ulicy Żarnowieckiej, Jana Pawła II
23.04 od godz. 8:00 do 14:00


Lgota Murowana, od 32 do 44.
26.04 od godz. 11:00 do 17:00


Kidów ul. Starowiejska od Kościoła do nr 18, 35, Zakościelna od ulicy Starowiejskiej do nr 11, 24
27.04 od godz. 9:00 do 15:00


Kroczyce, ul. Marianka od 1 do 2, ul. Kopernika 112 i 126, ul. Wrzoski, ul. Bielan.
27.04 od godz. 9:00 do 15:00


Żory

Żory: Reja, nr 18A.
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Żory: Skośna, Stacja uzdatniania wody.
23.04 od godz. 8:00 do 12:00


powiat żywiecki

Rajcza ulica Górska od zakładu Góral do kościoła
21.04 od godz. 13:00 do 15:00


Pietrzykowice ulica Różana budynek w budowie obok budynku nr 25
22.04 od godz. 8:00 do 14:00


Cisiec ulica Głogowa od ulicy Cisowej do budynku nr 3, Półkole, Lipowa od ulicy Cisowej do budynku nr 6, Cisowa od budynku nr 55 w stronę stacji transformatorowej do numeru 14, Wiśniowa od ulicy Cisowej do budynku nr 7
22.04 od godz. 9:00 do 12:00


Pietrzykowice ulica Zdrojowa budynek nr 60
23.04 od godz. 8:00 do 13:00


Milówka ulica Dworcowa budynek nr 23
23.04 od godz. 8:00 do 15:00


Sól okolice starej kuźni od budynku nr 230 do budynku nr 251
26.04 od godz. 8:00 do 15:00


Sopotnia Wielka plac budowy zasilany ze złącza kablowego nr ZK12069
26.04 od godz. 8:00 do 15:00


Rajcza od rynku w dół do Rajczy Dolnej
26.04 od godz. 9:00 do 10:00


Łodygowice ulica Strażacka budynek nr 26
27.04 od godz. 7:30 do 12:30


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Majówka 2021

Polacy boją się biedy

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie