MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gdzie nie będzie prądu w śląskim 25.06? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w śląskim (25.06)? Warto wiedzieć, kiedy może to nastąpić w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu sytuacjew śląskim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w śląskim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej.

Spis treści

Gdzie obecnie (25.06 2:03) nie ma prądu w śląskim?

Zabrze

Zabrze: Bytomska 61-107.
25.06 od godz. 0:30 do 4:00


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ul. Goleszowska nr 14,
25.06 od godz. 7:00 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Hebanowa nr 4, Nasypowa, Kosmiczna nr 15A, 15B, 15C, 21, 23, 23A,
25.06 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Straconki nr 13, Prusa na odcinku od ul. Żywieckiej do nr 39, Żywiecka na odcinku od nr 112 do nr 128,
26.06 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko-Biała ul. Słoneczna, Stwosza, Solna nr 15, Sobieskiego nr 63, 58, 62, 62A, 64, 66, 75, Hallera na odcinku od ul. 3 Pułku Strzelców Podhalańskich do ul. Sobieskiego, 3 Pułku Strzelców Podhalańskich nr 5, 7, 9,
27.06 od godz. 7:30 do 16:00


Bielsko-Biała ul. Pogodna na odcinku od ul. Promiennej do nr 12, Promienna, Jaskółcza, Bystrzańska nr 74, 78,
28.06 od godz. 7:30 do 17:00


Bielsko-Biała ul. Plastyków,
28.06 od godz. 8:30 do 14:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Jaworze ul. Łukowa, Romantyczna, Średnia na odcinku od ul. Wapienickiej do nr 13, Wapienicka na odcinku od ul. Romantycznej do przedszkola (odbiorcy po północnej stronie drogi), Morelowa, Astrów nr 210,
10.12 od godz. 7:30 do 15:00


Bytom

Bytom: Obrońców Westerplatte 24.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Bytom: Pszczyńska 13.
25.06 od godz. 8:30 do 10:30


Bytom: Składowa 32, 44, 46, 19, 19A, 21.
27.06 od godz. 8:30 do 10:30


Bytom: Dworcowa 24, 26.
28.06 od godz. 8:00 do 11:00


Bytom: Składowa 24, 26, 33, Towarowa.
28.06 od godz. 8:30 do 10:30


Częstochowa

Dąbrowa Górnicza ul. Perla 10 Odbiorca zasilany z ZK 1867
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Łaziska Górne: Cieszyńska od 48 do 48 g.
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Częstochowa: ul. Orkana 14/18
26.06 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa
ul. Ossowskiego 3
Garaże ul. Ossowskiego 16 i 22/24
27.06 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa: ul. Św. Kazimierza 5, 5A, ul. Pułaskiego 30
27.06 od godz. 8:00 do 18:00


Częstochowa: ul. Lwowska 142 (ZK 7453) - dz. nr 17/3
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


Dąbrowa Górnicza ul. Łączna 41
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Kisielewskiego 8/16
29.06 od godz. 0:15 do 4:00


Gliwice

Gliwice: Dojazdowa Plac budowy.
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice: Andromedy Od 2 do 8.
26.06 od godz. 7:00 do 15:00


Gliwice: Józefa Poniatowskiego Od 6 do 12, Chorzowska Od 1 do 9, Jarosława Dąbrowskiego 18 (stacja BP), 24.
26.06 od godz. 7:00 do 15:00


Gliwice: Zielna 3, 4, 5, 7, 8, 19, 12A, 18A, 20, 20A, 20B, 23, ul. Pistacjowa 28, ul. Koniczynowa 115, 117, 124.
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Olszowa, Wojciecha Korfantego 2, Bukowa.
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Matejki 22
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jaworzno ul. Urzędnicza 3
25.06 od godz. 8:00 do 14:30


Jaworzno ul. Chłopickiego od nr 1 do nr 9
25.06 od godz. 8:30 do 11:30


Jaworzno ul. Szczakowska od nr 37 do nr 44
26.06 od godz. 8:30 do 10:30


Katowice

Katowice: Cyranek nr 4 i od 11 do 23 oraz 37 nr nieparzyste, Cietrzewi nr 16 i 21, Zimorodków od 14 do 38 nr parzyste, i od 13 do 19 nr nieparzyste.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice: Jana Kilińskiego nr 16, Kopernika nr 14, 14 a, 16.
26.06 od godz. 7:30 do 16:00


Katowice: Graniczna kiosk, hydrofornia, Sowińskiego - targowisko.
26.06 od godz. 8:00 do 16:00


Katowice: Wojewódzka nr 15, 17, 19, i od 14 do 26 a nr parzyste, Lompy nr 2, 4, 6, 8, Sienkiewicza nr 2, 4.
27.06 od godz. 7:30 do 10:30


Katowice: Johna Baildona nr 2, 4, 18, 18 a, b, c, d, e, 20, 20 a, b, c, d, e.
27.06 od godz. 10:00 do 13:30


Katowice: gen. Józefa Sowińskiego nr 1, 2, 3, 5, 5 a, 7, pawilon handlowy, Damrota - plac budowy.
27.06 od godz. 21:15 do 22:45


Katowice: Johna Baildona nr 2, 4, 18, 18 a, b, c, d, e, 20, 20 a, b, c, d, e.
28.06 od godz. 7:30 do 10:30


Katowice: Jana III Sobieskiego nr 10, Opolska nr 20.
28.06 od godz. 8:00 do 10:00


Katowice: Andrzeja nr 1, 3, 7, 10, 11, 12, 13, Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej nr 15.
28.06 od godz. 10:00 do 14:00


Mysłowice

Mysłowice ul. Wybickiego od nr 106 do nr 148, od nr 125 do nr 141; ul. Graniczna od nr 20 do nr 46, od nr 7 do nr 27, ZK nr RD5/25/1285 - brak nr budynku; ul. Morgowska od nr 7 do nr 23, od nr 16 do nr 22; ul. Jedności od nr 9F do nr 23, od nr 20A do nr 24; ul. Sienkiewicza od nr 49-63, od nr 28 do nr 60; ul. Wańkowicza od nr 1 do nr 17, od nr 2 do nr 10, ZK nr BDJ/25/5792 za nr 10; ul. Leśna od nr 79 do nr 81, ZK nr BDJ/25/8537, RD8/25/226 - brak nr budynku; ul. Równoległa od nr 1 do nr 9,A,B,C-H, od nr 2 do nr 30; ul. Kochanowskiego od nr 3 do nr 27, od nr 2 do nr 28; ul. Zegadłowicza od nr 5 do nr 9; ul. Kownackiej od nr 2 do nr 2C, 3; ul. Szelburg-Zarembiny od nr 2 do nr 6.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice ul. Orła Białego 57FU, 57FW
25.06 od godz. 8:30 do 15:30


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Gwarecka 31,36, sklep, warsztat, ładowarka.
25.06 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: 1 Maja 127.
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Ruda Śląska: Kochłowicka 96-150; 123-185, Huculska, Mikołaja Reja 2-17, Pomorska, Łąkowa, Jana Kochanowskiego, Rybna, Roberta Żymły, Letnia, Weteranów 47-51; 28-32, Krańcowa cała bez nr 5, Oświęcimska 155.
26.06 od godz. 7:30 do 13:00


Ruda Śląska: Gwarecka 2, szkoła, orlik pawilon, lodowisko, zaplecze firma, Wojciecha Korfantego 51, sklep.
27.06 od godz. 7:30 do 13:00


Rybnik

Rybnik: Leszczyńska 1, 1A, 3, 5.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: gen. Władysława Sikorskiego 8 do 53, Falista 20 do 49.
25.06 od godz. 8:00 do 11:00


Rybnik: Obywatelska.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Rybnik: Smolna 27 d i 27 e.
25.06 od godz. 10:00 do 14:00


Rybnik: Racławicka 5E, Zygmunta Starego od nr 37 do 37K oraz 36D.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Obywatelska.
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


Rybnik: Gliwicka nr 56.
28.06 od godz. 7:00 do 16:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Sportowców nr 1 a, 2 a.
28.06 od godz. 7:30 do 11:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Zaruskiego - Tablica informacyjna KZK GOP
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Sosnowiec ul. Zaruskiego 3 (ZK-3264, ZK-4000), Auto Serwis, Tablice informacyjne KZK-GOP
26.06 od godz. 8:00 do 15:00


Tychy

Tychy: Bronisławy, Jana Barona 9,11,15, Borowa od 1 do 17, Barbary od 2 do 25, Szuwarków, Budowlanych 131, Jeżynowa, Glinczańska.
25.06 od godz. 8:30 do 10:00


Tychy: Marszałka Piłsudskiego 42, 52, 54, 56 , 64 , 66, Turkusowa od 2 do 6 , 5.
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Lwa Tołstoja od 2 do 26, Turkusowa od 5 do 13.
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Podleska 2 , od 29 do 35 , 32, Murarska 2, 7, Mąkołowska 133 , od ul. Podleskiej do Torów PKP.
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Księdza Tischnera od 23 do 75b, Turkusowa od 23 do 75b.
26.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Lwa Tołstoja od 9 do 15, 60, 62, 66 , 68, Władysława Sikorskiego 50, 52, Turkusowa od 21 do 27.
27.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Murarska 7 firma BK-BET.
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


Zabrze

Zabrze: Jaśminowa, Wiśniowa, Kwiatowa, Józefa Gawrona cała, przepompownia.
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Okrężna 1-29, 78.
26.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Antoniego Rolnika 7-9, Jerzego Wyciska 7,10, Wacława Karczewskiego 2-4, ks. Doktora Antoniego Korczoka 36-50; 39-51.
27.06 od godz. 8:00 do 13:00


Zabrze: ks. Jakuba Mańdy, Karola Niedoby, Sejmowa 1-11; 2-24, Lubuska, Przeora Augustyna Kordeckiego, Legnicka 4-6; 12; 33-35.
27.06 od godz. 8:00 do 13:00


Zabrze: Cisowa 3, 5, 6, 7-7d, 8-8d, 9-9b, garaże.
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: dr. Henryka Jordana 20-26.
28.06 od godz. 8:00 do 16:00


Zabrze: dr. Henryka Jordana Medyków 6-8a.
28.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat bielski

Iłownica ulica Melchiora Grodeckiego, Stawowa
25.06 od godz. 9:00 do 17:00


Bestwina ul. Ludowa nr 1, 2, Sokołów nr 2, Kościelna nr 10,
26.06 od godz. 9:00 do 11:00


Bestwina ul. Szkolna od nr 1 i 10 do nr 19 i 24,
Witosa nr 6 i 10, Krakowska od nr 95 i 126 do nr 105 i 172, Sienkiewicza, Kościelna od nr 2 i 5 do nr 8 i 23, Konopnickiej do nr 19 i 24, Ogrodnicza,
26.06 od godz. 9:00 do 17:00


Buczkowice ulica Sarnia, Bór od nr 16C do ulicy Jagodowej
26.06 od godz. 10:00 do 12:00


Meszna ulica Wilgi, Słowicza, Rzemieślnicza, Handlowa do nr 38, Skowronków do nr 3, Krucza, Modra, Jaworowa, Borowa nr 8, Klonowa, Olchowa nr 10d, 10e, 10f, Słoneczna do nr 11 i 14, Jagodowa, Szczyrkowska od ulicy Agrestowej do Zielonej, Nadszkolna, Głęboka, Agrestowa nr 4, Polna, Szkolna do nr 39
26.06 od godz. 10:00 do 12:00


Czechowice-Dziedzice ul. Legionów nr 166,168, Sosnowa nr 2, Pasieki od nr 118 do nr 128,
27.06 od godz. 8:00 do 9:00


Kobiernice ulica Żywiecka, Górska, Leśna.
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


Kalna ulica Pogodna, Łodygowska od nr 66 do 188, Spacerowa, Siewna, Słowików, Spokojna, Słoneczna
27.06 od godz. 10:00 do 12:00


Rybarzowice ulica Migdałowa, Łodygowska, Spokojna, Sportowa, Przejazdowa
27.06 od godz. 10:00 do 12:00


Godziszka ulica Widokowa, Łodygowska od nr 66 do 188, Północna, Spacerowa
27.06 od godz. 10:00 do 12:00


Bestwinka ulica Ładna nr 12, 12A, Młyńska nr 1, 1A, 4, Witosa do nr 14 i 29A, Adamaszka, Polna, Olchowa do nr 10 i 15, Jarzębinowa,
Bestwina ul. Witosa od nr 172 do 188 i od nr 153 do 177,
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Buczkowice ulica Łąkowa, Woźna od budynku nr 839 do budynku nr 98 wraz z ulicami przyległymi, Pasterska, Wiślana od budynku nr 618 do 561, Rolnicza, Zielona, Źródlana, Brzeziny, Buczkowice, Jagodowa, Sasanek, Spokojna, Jarzębinowa, Gminna, Cienista, Kręta, Zawilców, Łączna, Kaczeńców, Boczna
28.06 od godz. 10:00 do 12:00


Hecznarowice ulica Odsole, Wiśniowa, Olchowa, Orzechowa, Wodna, Krakowska, Akacjowa, Cmentarna
29.06 od godz. 9:00 do 15:00


Czechowice-Dziedzice ul. Świerkowicka nr 36,
2.07 od godz. 8:00 do 15:00


Bestwina ul. Ludowa nr 1, 2, Sokołów nr 2, Kościelna nr 10,
26.01 od godz. 9:00 do 11:00


powiat bieruńsko-lędziński

Lędziny: Murckowska 22 - 33; Kraszewskiego 1 - 18; Reymonta 1 - 10.
27.06 od godz. 8:00 do 16:00


Chełm Śląski ul. Górnośląska od nr 1 do nr 2 oraz kiosk przed budynkiem nr 10, ul. Romera od nr 1 do nr 8
27.06 od godz. 8:30 do 11:30


Chełm Śląski ul. Górnośląska 10, 10A, ul. Romera od nr 3 do nr 12B, ul. Jasna od nr 2 do nr 13
27.06 od godz. 11:00 do 14:00


powiat będziński

Sączów ul. Bolesława Chrobrego, tartak
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


Strzyżowice ul. Parkowa 6F odbiorcy zasilani ze złącza ZK 3834
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Będzin Ogródki działkowe zasilane ze złącza ZK 3678
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Dobieszowice: ul. Kościuszki od nr 95 do końca, Moniuszki, Krótka, Źródlana
26.06 od godz. 8:00 do 13:00


Będzin Ogródki działkowe zasilane ze złączy ZK 3651 i ZK 3675
26.06 od godz. 8:00 do 15:00


Będzin ul. Prusa, Norwida, Niemcewicza, 27-go Stycznia od nr 19 do nr 58, Rodzinne ogródki działkowe.
27.06 od godz. 8:00 do 17:00


Dobieszowice ul. Kościuszki od nr 11 do nr 21, od nr 29 do nr 33, od nr 2 do nr 40, od nr 23a do nr 25b, Hektary, Szkoła, Dom Nauczyciela, Remiza, OSP, Dworek, Ośrodek Zdrowia, Piekarnia Stach oraz firmy przy tych ulicach
27.06 od godz. 8:00 do 18:00


Bobrowniki ul. Gminna 8 Urząd Gminy
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


Wojkowice ul. PCK - Ośrodek Zdrowia
29.06 od godz. 8:00 do 16:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Ustroń ulica Chałupnicza
25.06 od godz. 7:30 do 15:00


Godziszów 36, 47, 141, 155
25.06 od godz. 7:30 do 15:00


Kozakowice Dolne ulica Kasztanowa, Rowerowa
25.06 od godz. 7:30 do 15:00


Zbytków ulica Wyzwolenia od ulicy Starowiejskiej do numeru Wyzwolenia 19, Górnicza, Ludowa, Prosta, Rycerska i Herbowa
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Ustroń ulica Skoczowska 56 A2-56 A15
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Cieszyn ulica Zamarska 122-158, 131-161
25.06 od godz. 8:00 do 14:30


Pierściec ulica Przemysłowa, Zaułek, Pogodna, Wodna, Rzemieślnicza
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Koniaków przysiółek Rastoka, Żurówka, Koczy Zamek
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Godziszów ulica Nad Stawami
26.06 od godz. 7:30 do 11:00


Kozakowice Dolne ulica Główna, Stawowa
26.06 od godz. 7:30 do 11:00


Pruchna ulica Główna 121
26.06 od godz. 8:00 do 16:00


Brenna ulica Klimorówka 48 i 50 oraz Świerkowa 37, 39, 41
26.06 od godz. 8:00 do 16:00


Kozakowice Dolne ulica Główna, Biała
26.06 od godz. 10:00 do 15:00


Koniaków przepompownia wody, przysiółek Jasiówka, Brzestowy, Kościanowice, Za Groń
27.06 od godz. 7:00 do 16:00


Strumień: Leśna od 4 do 10, Wisła Mała: Borsuków nieparzyste od 29 do 47, 52.
27.06 od godz. 7:30 do 15:00


Zebrzydowice: Wyzwolenia od 21 i 12 do końca.
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


Dębowiec ulica Katowicka 63, 66-88, Żniwna 2-12
27.06 od godz. 9:00 do 17:00


Hażlach ulica Dębowa 7, Kostkowicka od nr 57 - 63, Skoczowska 36-78
27.06 od godz. 9:00 do 17:00


Brenna ulica Stawy
27.06 od godz. 10:00 do 17:00


Skoczów ulica Al. J. Pawła II 1, Wspólna 1,2,3, Stalmacha 3, Z. Kossak-Szatkowskiej 45

27.06 od godz. 11:00 do 14:00


Chybie ulica Wyzwolenia, Kasztanowa 2
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


Mnich ulica Ogrodnicza, Jordana
28.06 od godz. 9:00 do 17:00


Jaworzynka przysiółek Słowioki, Gorzołki, Centrum, Biłki, Dragony, pensjonat OLZA, szkoła
1.07 od godz. 7:00 do 13:00


Górki Małe ulica Zalesie, Breńska, Bielska
2.07 od godz. 8:00 do 15:00


powiat częstochowski

Łuszczyn od nr 1 do nr 40
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jastrząb
26.06 od godz. 8:00 do 17:00


Rudnik Wielki, ulica Słoneczna od nr 123 do nr 193 i od nr 142 do nr 216, Modrzewiowa nr 22, Parkowa cała, Strażacka nr 182 i nr 184.
27.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jaźwiny, Wola Mokrzeska: ul. Główna od 11 do 33 i od 38 do 62, ul. Leśna
27.06 od godz. 8:00 do 20:00


przerwy ustalone w pracy 7693/2024
27.06 od godz. 8:00 do 20:00


Siedlec, ul. Świętego Ojca Pio od 34 do 112 i od 33 do 101, ul. Leśna,
ul. Skowronkowa; Siedlec - Przeprośna Górka; Srocko, ul. Częstochowska od 72 do 186 i od 71 do 175, ul. Leśna, ul. Brzozowa, ul. Sosnowa, ul. Polna, ul. Dębowa, ul. Skałkowa.
28.06 od godz. 8:00 do 10:00


Kolonia Niwki, ulica Leśna nr 45 i nr 145.
28.06 od godz. 8:00 do 11:00


Łochynia, ulice Spacerowa od nr 1 do nr 31 i od nr 2 do nr 30, Akacjowa od nr 27 do nr 41, Słoneczna od nr 1 do nr 13 i od nr 4 do nr 20, Długa od nr 45 do nr 57 i od nr 44 do nr 74, Lipowa nr 5 i 6.
28.06 od godz. 11:00 do 16:00


Wrzosowa ulica Sabinowska od nr 1 do nr 89 i od nr 2 do 16, Staszica nr 18, 18 B i 18 D, Kolonia Brzeziny nr 2
1.07 od godz. 8:00 do 11:00


Stara Gorzelnia ul. Mokra
1.07 od godz. 8:00 do 16:00


Rybna, ulica Główna od nr 1 do nr 43 i od nr 2 do nr 44, Centralna od nr 1 do nr 17 i od nr 2 do nr 18, Szkolna od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 8, Kręta od nr 2 do nr 4, Sportowa od nr 1 do nr 9.
1.07 od godz. 12:00 do 15:00


powiat gliwicki

Smolnica: Begonii od 4c do 4f.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Pilchowice: Dolna Wieś od 26 do 46 oraz od 43 do 71a, Sadowa od 13 do 34.

  • od 27.06 godz. 8:00 do 28.06 godz. 16:00

Pławniowice: Prosta, Polna Od 2 do 4 oraz 1, 1G,1F, Boczna Od 2 do 30 oraz od 1 do 23.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kłobucki

Kłobuck ul. Wrzosowa od 1 do 44, Wojska Polskiego od 20 do 48, Pogodna od 1 do 18, Sosnowa
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Wilkowiecko ulice: 3 Maja, Długosza, Mikołaja z Wilkowiecka, Młyńska, płk. Chodakowskiego, Żołnierzy Września.
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


Natolin od 1 do 56, Zbrojewsko od 64 do 70
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


Miedźno ul. Dębowa, Łąkowa oprócz nr 1, Kasztanowa, Polna od 1 do 3, Wyzwolenia od 49 nieparzyste i od 56 parzyste do końca
27.06 od godz. 8:00 do 17:00


Miedźno ul. Dębowa, Łąkowa oprócz nr 1, Kasztanowa, Polna od 1 do 3, Wyzwolenia od 49 nieparzyste i od 56 parzyste do końca
28.06 od godz. 8:00 do 17:00


Golce nr 100
1.07 od godz. 9:00 do 14:00


powiat lubliniecki

Lubliniec ul. Kochanowskiego nr 80, Cypriana Kamila, Wiejska od nr 4 do nr 38, Oleska od nr 94 do nr 110 parzyste i od nr 119 do nr 135 nieparzyste
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Lubliniec ul. Plebiscytowa 18B, Cmentarna nr 4 i nr 2
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


Ciasna ul. Akacjowa, Bukowa, Dębowa, Grabowa, Klonowa, Lipowa, Sosnowa, Stawowa oprócz nr 1, Stokrotki, Kwiatowa, Borowikowa, Fiołkowa, Niezapominajki, Goździkowa, Konwaliowa, Leśny Zakątek
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Lubliniec ul. Inwestycyjna 4
1.07 od godz. 8:00 do 16:00


Lubliniec ul. Inwestycyjna 4
2.07 od godz. 8:00 do 16:00


Lubliniec ul. Inwestycyjna 4
3.07 od godz. 8:00 do 16:00


powiat mikołowski

Mikołów: Henryka Sienkiewicza nr 9 do nr 41 nieparzyste, od nr 24 do nr 32 parzyste, nr 38, Katowicka nr 105, Leśna nr 1, 2, 4A, 4B, 4C.
25.06 od godz. 8:00 do 10:00


Orzesze: Masztowa, Majakowskiego od 9-29, 18-34, Stara od 7-17, 14-20, Lipowiec.
25.06 od godz. 10:00 do 11:30


Mikołów: Tadeusza Kościuszki nr 70, gen. Kazimierza Pułaskiego cała.
25.06 od godz. 11:00 do 13:00


Mikołów: Braterska od nr 1 do nr 11 nieparzyste, od nr 2 do nr 10 parzyste, Na Wzgórzu od nr 11 do nr 27 nieparzyste, od nr 10 do nr 24 parzyste, Krakowska nr 123, 125.
26.06 od godz. 8:00 do 10:00


Mikołów: Klonowa od nr 18 do nr 28 parzyste, nr 34, od nr 11 do nr 35 nieparzyste.
27.06 od godz. 8:00 do 10:00


powiat myszkowski

Przybynów ulica Łąkowa
27.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat pszczyński

Radostowice: Pszczyńska parzyste od 226a do 232c, nieparzyste od 221 do 225.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Pawłowice: Wodzisławska tylko wodociągi.
25.06 od godz. 8:30 do 12:00


Czarków: Drobiowa numery 5, 7, 9, 11, 15.
25.06 od godz. 8:30 do 12:30


Pielgrzymowice: Powstańców, Generała Sikorskiego Od Powstańców do Budynku 10, Piękna, Ziołowa, Ruptawska od Powstańców do Widokowej, Cisowa, Modrzewiowa.
25.06 od godz. 11:00 do 14:00


Radostowice: Studzienka 4a, Kleparska 1, Łączna parzyste od 32 do 48, nieparzyste od 31 do 49.
26.06 od godz. 7:00 do 13:00


Łąka: Ignacego Łukasiewicza nieparzyste od nr 1 do 5a, parzyste od nr 2 do 6, Kazimierza Tetmajera-Przerwy 7a, Tysiąclecia nieparzyste od nr 1 do 21, parzyste od nr 2 do 6a.
26.06 od godz. 8:00 do 16:00


Radostowice: Jemiołowa cała, Kocankowa cała, Bażantów cała, Dworcowa nieparzyste od nr 1 do nr 53 oraz
parzyste od nr 2 do nr 32.
26.06 od godz. 8:30 do 11:30


Radostowice: Wysoka cała, Pszczyńska parzyste od nr 238A do nr 248 oraz
nieparzyste od nr 229 do nr 239, Graniczna parzyste numer 110
oraz od nr 105 do nr 113.
26.06 od godz. 11:00 do 14:00


Pielgrzymowice: Generała Sikorskiego nr 34B.
27.06 od godz. 7:00 do 14:00


Łąka: ks. Piotra Skargi numer 9.
27.06 od godz. 8:30 do 12:30


Pniówek: Słowików tylko obiekty kolejowe.
27.06 od godz. 8:30 do 14:30


Suszec: Wąska 1 do 19, Piaskowa 1 do 7A, Pszczyńska 52, 50, 49, 48, 46, 41A, 34, Żwirowa 1 do 17
.
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


Łąka: Jarosława Dąbrowskiego nieparzyste od nr 3 do 11e, parzyste od nr 4 do 20.
28.06 od godz. 8:00 do 16:00


Czarków: Wolności nieparzyste od nr 15A do nr 33 oraz
parzyste od nr 16 do nr 36, Sosnowa nieparzyste od nr 3 do nr 15 oraz
parzyste od nr 4 do nr 14, Drobiowa numery 2, 3, 13.
28.06 od godz. 8:30 do 11:30


Czarków: Wolności nieparzyste od nr 35 do nr 81 oraz
parzyste od nr 48 do nr 60, Sosnowa nieparzyste od nr 17 do nr 25;
, Radostowice: Dworcowa numer 140.
28.06 od godz. 10:30 do 14:00


powiat raciborski

Racibórz: Królewska od 4 do 14, Książęca 14.
27.06 od godz. 7:00 do 12:00


Racibórz: Hetmana Stanisława Żółkiewskiego 22.
28.06 od godz. 7:00 do 12:00


powiat rybnicki

Szczejkowice: Bełkowska-Boczna 4A, Okrężna 11, Bełkowska 2 do 10D, 1 do 9, Gospodarcza 2 do 14, Palowicka 7 do 41, 8 do 30.
25.06 od godz. 7:00 do 15:00


Czerwionka-Leszczyny: Daszyńskiego 1, 2, Morcinka 2A, 4A, 7A do 7C, Matejki 1A do 1E, 2A do 2C, 6, 14A do 14D, Konopnickiej 1A do 1C, 4A do 4C, Poprzeczna 1A do 1D, Ogrodowa 1A do 4A, 5, 7, Księdza Pojdy 10 do 36, Ligonia 11A do 11D.
26.06 od godz. 8:00 do 11:00


Czerwionka-Leszczyny: Zielona, Cmentarna 46, Słoneczna, Nowa, Rybnicka 1 do 11A, Szewczyka 1 do 29.
27.06 od godz. 8:00 do 11:00


Gaszowice: Dołki, Sumińska 7, Sumina: Wolności, Leśna, Rybnicka 26 do 41.
28.06 od godz. 8:00 do 11:00


powiat tarnogórski

Tworóg: Skowronków, Słowików, Ptasia.
25.06 od godz. 8:00 do 11:00


Połomia: Słoneczna 35, 47, Niepodległości Od 4 do 8, Tylna 4 oraz od 10 do 14, Bytomska Od 50 do 74.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Mikołeska: Ulica Testowa.
25.06 od godz. 9:00 do 15:00


Tworóg: Sosnowa Od 2 do 4, Polna Od 9 do 29 oraz od 14 do 36, Lipowa, Wierzbowa, Dębowa.
25.06 od godz. 11:00 do 14:00


Tworóg: A. Renarda Działka nr 156 - plac budowy, Świniowicka 47, 49 i działka nr 121, Wierzbowa 28.
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


Tworóg: Pod Borem, Na Niwach, Świniowicka oraz Domki w pobliżu ulicy Na Niwach.
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


Tarnowskie Góry: Konduktorska Maszynistów 6.
27.06 od godz. 8:00 do 16:00


Tarnowskie Góry: Grzybowa od 28 do 46, od 35 do 41.
27.06 od godz. 8:30 do 15:00


Tarnowskie Góry: Siewierska od 35 do 43, 36, 40, 1 Maja 26, Jasna 25, 27 Polna od 1 do 27, od 4 do 8.
27.06 od godz. 8:30 do 15:00


Tarnowskie Góry: Główna od 1 do 15, 2, Korola 24, 32, 34, 36, od 37 do 45 , 23 Stycznia, Radzionkowska 6, Wapienna.
28.06 od godz. 7:00 do 15:00


Karchowice: Widokowa Od 1 do 31 oraz od 2 do 30, Słoneczna Od 2 do 8A oraz od 13 do 17, Bytomska Od 15 do 51 oraz od 18 do 24, Polna Od 1 do 9 oraz nr 8.
28.06 od godz. 8:00 do 11:00


Kalety ul. Wierzbowa 11K
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wodzisławski

Bluszczów: Dąbrowy, Raciborska, Rogów: Raciborska od 93 do 100, Polna, Dąbrowy.
26.06 od godz. 8:00 do 16:00


Rogów: Raciborska od nr 30 do nr 57, Wiejska 31.
26.06 od godz. 8:30 do 14:00


Wodzisław Śląski: Batalionów Chłopskich 21C, 21D, 23E.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00


Syrynia: Adolfa Musioła 4, 6 oraz 3 Maja 101a i 101b.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00


Łaziska: Powstańców Śląskich od 29 do 41 oraz od 22 do 46.
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


Lubomia: Graniczna od ul. Akacjowej do ul. Tartakowej, Akacjowa od 1 do 10 parzyste i nieparzyste.
28.06 od godz. 8:30 do 11:00


Czyżowice: Polna, Graniczna, Dworcowa.
28.06 od godz. 8:30 do 14:00


powiat zawierciański

Kidów ul. Na Chrabie, Szkolna, Graniczna
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


Kidów ul. Starowiejska, Kasztanowa,
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


Dobraków ul. Dobraków od nr 69 do nr 76
26.06 od godz. 8:00 do 13:00


Cisowa - Wyciąg Narciarski Cisowa
27.06 od godz. 8:00 do 13:00


Żory

Żory: Pogodna 4 do 4a, 6 do 6a.
25.06 od godz. 7:00 do 14:00


powiat żywiecki

Cisiec Barania Cisiecka odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZKBBZ414926, ZKBBZ414925, ZKBBZ415080
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gilowice Plac Bankowy, Plac 3 Maja, ulica Strażacka, Łukowa, Podgórze, Krakowska od nr 36 do 62 i od 129 do 145, Wesoła, Michałki nr 1 i 4, Orzechowa, Terminy, Wiklinowa, Siedlakówka od nr 6 do 24
25.06 od godz. 8:00 do 9:00


Kocierz Moszczanicki ulica Beskidzka od kapliczki do ulicy Rokiciowej wraz z ulicami przyległymi
25.06 od godz. 8:00 do 9:00


Łękawica ulica Żywiecka od ulicy Topolowej do kapliczki wraz z ulicami przyległymi
25.06 od godz. 8:00 do 9:00


Żywiec ulica Krakowska od skrzyżowania z ulicą Ślemieńską do skrzyżowania z ulicą Oczkowską wraz z ulicami przyległymi, Suska od skrzyżowania z ulicą Beskidzką do ulicy Żywieckiej wraz z ulicami przyległymi, Oczkowska wraz z ulicami przyległymi, Moszczanicka od ulicy Asnyka do ulicy Krakowskiej wraz z ulicami przyległymi
25.06 od godz. 8:00 do 9:00


Leśna ulica Świętego Michała Archanioła od ulicy Piwonii do nr 153 i 172, Różanecznika, Dereniowa, Czeremchowa, Migdałowca, Sportowa, Świętego Alberta, Świętego Andrzeja Boboli, Pigwowa, Łączna od nr 34 do 44, Na Borach, Jagodowa, Astrowa, Niezapominajki, Widokowa do potoku Leśnianka, Barwinka, Piwonii
25.06 od godz. 10:00 do 12:00


Gilowice Plac Bankowy, Plac 3 Maja, ulica Strażacka, Łukowa, Podgórze, Krakowska od nr 36 do 62 i od 129 do 145, Wesoła, Michałki nr 1 i 4, Orzechowa, Terminy, Wiklinowa, Siedlakówka od nr 6 do 24
25.06 od godz. 13:00 do 14:00


Kocierz Moszczanicki ulica Beskidzka od kapliczki do ulicy Rokiciowej wraz z ulicami przyległymi
25.06 od godz. 15:00 do 16:00


Łękawica ulica Żywiecka od ulicy Topolowej do kapliczki wraz z ulicami przyległymi
25.06 od godz. 15:00 do 16:00


Żywiec ulica Krakowska od skrzyżowania z ulicą Ślemieńską do skrzyżowania z ulicą Oczkowską wraz z ulicami przyległymi, Suska od skrzyżowania z ulicą Beskidzką do ulicy Żywieckiej wraz z ulicami przyległymi, Oczkowska wraz z ulicami przyległymi, Moszczanicka od ulicy Asnyka do ulicy Krakowskiej wraz z ulicami przyległymi
25.06 od godz. 15:00 do 16:00


Kocoń ulica Zakopiańska od nr 1 do 17, Złota, Turystyczna, Cicha, Pod Brzozami, Osikowa
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


Węgierska Górka ulica Masztowa i okolice
26.06 od godz. 9:00 do 10:30


Przybędza ulica Leśna, 3 Maja od ulicy Wajdowej do Leśnej oraz ulice przyległe, Modrzewiowa, Miła, Sosnowa, Gołowska, Wajdowa od ronda do ulicy 3 Maja, Wspólna, Cesarska od ulicy Masztowej do ronda oraz okolica
26.06 od godz. 9:00 do 10:30


Węgierska Górka ulica Masztowa i okolice
26.06 od godz. 16:00 do 18:00


Przybędza ulica Leśna, 3 Maja od ulicy Wajdowej do Leśnej oraz ulice przyległe, Modrzewiowa, Miła, Sosnowa, Gołowska, Wajdowa od ronda do ulicy 3 Maja, Wspólna, Cesarska od ulicy Masztowej do ronda oraz okolica
26.06 od godz. 16:00 do 18:00


Ślemień ulica Szkolna nr 95, Malinowa, Krakowska od nr 96 do 110
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


Kamesznica Złatna ulica Widokowa, Biała
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


Glinka przysiółek Butorówka od stacji transformatorowej w dół w stronę Glinki
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


Przyborów przysiółek Moczarki nr 446, 45, 53, 447 i 476
27.06 od godz. 8:00 do 15:00


Bierna ulica Rzemieślnicza, Leśna, Kasztanowa, Rolnicza od skrzyżowania z ulicą Beskidzką do budynku nr 38
27.06 od godz. 8:00 do 9:00


Bierna ulica Rolnicza nr 10, 11, 12, 14 i budynek koło nr 11, Kasztanowa nr 14 i sąsiedni budynek bez numeru
27.06 od godz. 8:00 do 15:00


Bierna ulica Rzemieślnicza, Leśna, Kasztanowa, Rolnicza od skrzyżowania z ulicą Beskidzką do budynku nr 38
27.06 od godz. 14:00 do 15:00


Lipowa ulica Jana Pawła 2 od szkoły do ulicy Nad Kościół
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


Gilowice ulica Krakowska od nr 219 do 227a, Jaworowa nr 1 i 2, Kręta
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Trzebinia ulica Ustronna, Wypoczynkowa, Wesoła, Beskidzka od nr 190 do 214
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Korbielów ulica Na Łazy, Szkolna, Na Grapę, Beskidzka od nr 44 do 74
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


Cisiec ulica Brzegowa odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZKBBZ10551, ZKBBZ10353, ZKBBZ10354
2.07 od godz. 8:00 do 14:00


Żabnica przysiółek Płone
2.07 od godz. 9:00 do 11:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd wiemy o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni