MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gdzie nie będzie prądu w śląskim? Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 19.06

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w śląskim 19.06? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w śląskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi przerwa w dostawie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy.

Spis treści

Gdzie obecnie (19.06 18:03) nie ma prądu w śląskim?

Bytom

Wojnowice Cukrownicza; Samborowice; Pietrowice Wielkie; Maków; Lekartów; Kornice; Gródczanki; Cyprzanów
19.06 od godz. 17:38 do 19:45


Racibórz: Nad Koleją, Cecylii, Grobla, Miedonia,
Rudnik, Strzybnik, Markowice, Adamowice, Raszczyce, Babice
19.06 od godz. 17:45 do 19:45


Chorzów

Zwonowice; Sumina;
Rydułtowy Szyszki; Pstrążna Graniczna; Łuków Śląski; Lyski; Górki Śląskie; Gaszowice Klasztorna, Dołki, Leśna, Pogwizdowska, Rudzka, Sumińska; Czernica; Bogunice
19.06 od godz. 17:54 do 20:00


Częstochowa

ul. Chełmońskiego, ul. Szopena, ul. Piastowska, ul. Fałata, ul. Żmurki, ul. Wyczółkowskiego, ul. Broni, ul. Kossaka, ul. Zaciszańska, ul. Aksentowicza, ul. Rodakowskiego, ul. Skoczylasa
19.06 od godz. 16:25 do 21:00


Mykanów,
ulice Częstochowska, Słoneczna, Kolejowa, Cicha, Nowa, Zielona,
Młodości, Miła, Wesoła, Spokojna, Lawendowa, Samorządowa.
Kokawa,
ulice Juliusza Słowackiego, Mikołaja Kopernika, Jesionowa.
Rybna,
ulice Główna, Szkolna, Kręta, Spacerowa, Cmentarna.
Radostków,
ulice Zachodnia, Brzozowa, Kasztanowa, Słoneczna, Ogrodowa, Łąkowa, Lipowa, Szkolna.
Radostków Kolonia,
ulice Wesoła, Strażacka, Sportowa.
Lubojna,
ul. Letniskowa nr 71 i dz. nr 31
19.06 od godz. 17:00 do 19:00


Katowice

Katowice ulice: Kępowa, Kijowska, Kombajnistów, Krucza, Ligocka, Przodowników, Strzałowa, Szadoka, Wodospady, Wozaków
19.06 od godz. 16:21 do 18:30


Ocice, Żerdziny, Strzybnik, Pawłów, Kornica
19.06 od godz. 17:40 do 19:45


Rybnik

Kobyla, Żytna, Budzin, Dzimierz, Lyski, Nowa Wieś
19.06 od godz. 17:51 do 20:00


powiat częstochowski

Rybna,
ul. Główna od nr 3 do nr 89 i od nr 8 do nr 110,
ul. Cmentarna od nr 1 do nr 17 i od nr 2 do nr 8,
ul. Kręta od nr 2 do nr 4 i od nr 1 do nr 25,
ul. Szkolna,
ul. Sportowa.
Kokawa,
ul. Mikołaja Kopernika od nr 59 do nr 133 i od nr 76 do nr 158.
Radostków,
ul. Zachodnia od nr 164 do nr 296 i od nr 175 do nr 299,
ul. Ogrodowa,
ul. Łąkowa,
ul. Lipowa.
Lubojna,
ul. Letniskowa nr 71 i dz. nr 31.
19.06 od godz. 8:00 do 19:00


powiat myszkowski

w miejscowości Siedlec Duży, Siedlec Mały oraz Koziegłowy w dzielnicy Rosochacz
19.06 od godz. 16:08 do 18:15


w miejscowości, Bliżyce, Zdów Młyn, w miejscowości, Kroczyce Marianka , Kostkowice , Kostkowice Działki , Dzibice Zalew., w miejscowości, Dzibice , Dzibice Hydrofornia, Dobrogoszczyce., w miejscowości, Zdów, oraz dla obiektu, Ośrodek Orle Gniazdo w Hucisko.
19.06 od godz. 17:30 do 18:15


powiat raciborski

Racibórz: Brzezie; Kobyla; Pogrzebień; Kornowac; Łańce; Rzuchów; Pstrążna
19.06 od godz. 17:52 do 20:00


Planowane wyłączenia prądu w śląskim

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała ulica Sempołowskiej nr 13,
20.06 od godz. 8:00 do 12:00


Bielsko-Biała ul. Astrów nr 1, Sempołowskiej od nr 27, 30, 33, 44 do nr 29, 40, 45, 52, 43a, 32a, 42,
20.06 od godz. 8:00 do 12:00


Bielsko-Biała ul. Smolna, Nasienna, ROD Kolejarz, Cieszyńska od ul. Smolnej i nr 216 do nr 307A, 309, 319, Cichociemnych od ul. Cieszyńskiej do ul. Saperów, Gajowa od nr 8 i 34 do ul. Smolnej, Osterwy nr 64 i 66B,
20.06 od godz. 8:30 do 14:30


Bielsko-Biała ulica Nad Białką nr 5, Zmożka nr 5,
21.06 od godz. 7:30 do 16:30


Bielsko-Biała ul. Saneczkowa nr 55, 57, Dąbrowskiego, Dobrego Dnia, Wspólna nr 83B, 83C, 83D, 87A, 89A, 87B, 89B, Bobrowskiego, Brzóski na odcinku od od nr 215 do nr 185C,
21.06 od godz. 8:30 do 10:30


Bielsko-Biała ul. Plastyków,
21.06 od godz. 8:30 do 14:00


Pisarzowice ulica Taternicza na odcinku od nr 5 do ul. Jaśminowej, Bielska na odcinku od ul. Przygranicznej do ul. Konwaliowej, Jaśminowa, Różana, Konwaliowa, Fiołkowa,
24.06 od godz. 8:30 do 9:30


Bielsko-Biała ulica Brzoskwiniowa, Daliowa od ul. Armii Krajowej do nr 47 i 47A-wyłączenie przy ul. Daliowej nie dotyczy nr od 3 do 17,
24.06 od godz. 8:30 do 13:30


Bielsko Biała ulica Bystrzańska nr 98, 98A, Przedwiośnie na odcinku od ul. Bystrzańskiej do nr 13A,
24.06 od godz. 10:00 do 19:00


Bielsko-Biała ul. Goleszowska nr 14,
25.06 od godz. 7:00 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Hebanowa nr 4, Nasypowa, Kosmiczna nr 15A, 15B, 15C, 21, 23, 23A,
25.06 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Straconki nr 13, Prusa na odcinku od ul. Żywieckiej do nr 39, Żywiecka na odcinku od nr 112 do nr 128,
26.06 od godz. 7:30 do 15:00


Bielsko-Biała ulica Dziewanny nr 74, 76,
28.08 od godz. 8:00 do 15:00


Jaworze ul. Łukowa, Romantyczna, Średnia na odcinku od ul. Wapienickiej do nr 13, Wapienicka na odcinku od ul. Romantycznej do przedszkola (odbiorcy po północnej stronie drogi), Morelowa, Astrów nr 210,
10.12 od godz. 7:30 do 15:00


Bytom

Bytom: Artura Grottgera od 19 do 25, Kraszewskiego od 19 do 25 B, 20.
20.06 od godz. 8:00 do 13:00


Bytom: Cicha od 3 do 11, od 2 do 10 , od 28 do 42, Miodowa, Mikołaja.
20.06 od godz. 8:30 do 10:30


Bytom: Kołobrzeska Bema, Łączna, Chorzowska 22, 28, 28A, Cicha 10B.
21.06 od godz. 8:30 do 10:30


Bytom: Zabrzańska od 111 do 123, Ogródki Działkowe.
22.06 od godz. 8:00 do 15:00


Bytom: Strzelców Bytomskich od 372 do 412, Kawki, Prywatna od 2 do 10, od 1 do 5, od 17 do 21.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Bytom: Księdza Wacława Schenka 3, 3A, 6, 6A, 8, 8A, 8B, Chorzowska 16, 18, 20, 19, 19A, 17C, 23, Smółki 4, 4A, 6, 6A, Głowackiego, 3, 3A, 3B, 5, 5A, 5B, 5C, Cicha1A.
24.06 od godz. 8:30 do 10:30


Chorzów

Chorzów: Gołębia nr 10, Plater nr 1, 2, 3, 3 a, b, 4, 5, Brzezińska nr 13, 13 a, b, ogródki działkowe, tylne baraki teren firmy ALBA, Langiewicza nr 4, 6, 8, 10.
20.06 od godz. 8:00 do 13:00


Częstochowa

Dąbrowa Górnicza ul. Łączna 41
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Częstochowa: ul. Sejmowa od 37 do 43 i 63 oraz ZK 14367, ul. Sejmowa od 46 do nr 64 oraz 34, ul. Gruszowa 12
20.06 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa: ul. Tartakowa 23/29, ul. Brzeźnicka 30/34
21.06 od godz. 8:00 do 16:00


Częstochowa: ul. Orkana 14/18
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Dąbrowa Górnicza ul. Perla 10 Odbiorca zasilany z ZK 1867
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Częstochowa: ul. Orkana 14/18
26.06 od godz. 8:00 do 15:00


Gliwice

Gliwice: Starogliwicka Od 101 do 105.
21.06 od godz. 8:00 do 11:00


Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój: Brzeziny, P. Skargi.

  • od 20.06 godz. 8:00 do 21.06 godz. 16:00

Jastrzębie-Zdrój: Bogoczowiec 4G.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jaworzno

Jaworzno ul. Matejki 22
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jaworzno ul. Urzędnicza 3
25.06 od godz. 8:00 do 14:30


Jaworzno ul. Chłopickiego od nr 1 do nr 9
25.06 od godz. 8:30 do 11:30


Jaworzno ul. Szczakowska od nr 37 do nr 44
26.06 od godz. 8:30 do 10:30


Katowice

Katowice: Wojciecha nr 26, 27, 27 a, b, 31, 31 a, b, 36, 40, 40 a, garaże, oświetlenie tunelu, Górniczego Stanu od 2 do 20 e nr parzyste.
20.06 od godz. 7:30 do 10:00


Katowice: 3 Maja nr 7, 9, 11, 23.
20.06 od godz. 7:30 do 10:30


Katowice: Pawła Chromika nr 3, 5, 7, 9, 13, 13 a, 15, 17, 19, 19 a, 21, 23, 25.
20.06 od godz. 7:30 do 14:00


Katowice: Łączna nr 12.
20.06 od godz. 7:30 do 16:00


Katowice: Mleczna, Zaopusta od 22 do 60, od 27 do 45.
20.06 od godz. 9:00 do 13:00


Katowice: 3 Maja nr 17, 19, 21, 23.
20.06 od godz. 10:00 do 13:30


Katowice: 1 Maja nr 110 a.
21.06 od godz. 8:00 do 13:00


Katowice: Słoneczna nr 75.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Katowice: Juliusza Słowackiego nr 11, 12, 12 a, b, 13, 14, 15, 17, 19, 21, ul. Mickiewicza nr 11, 13, 15, 24, Chopina nr 5, 7, 9, 12, 14, Opolska nr 2, 4.
21.06 od godz. 9:30 do 13:00


Katowice: Walentego Roździeńskiego nr 91.
24.06 od godz. 7:30 do 13:00


Katowice: Mariacka od 15 a do 25 nr nieparzyste.
24.06 od godz. 9:30 do 13:00


Mysłowice

Mysłowice ul. Boliny 3
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice ul. Wybickiego od nr 106 do nr 148, od nr 125 do nr 141; ul. Graniczna od nr 20 do nr 46, od nr 7 do nr 27, ZK nr RD5/25/1285 - brak nr budynku; ul. Morgowska od nr 7 do nr 23, od nr 16 do nr 22; ul. Jedności od nr 9F do nr 23, od nr 20A do nr 24; ul. Sienkiewicza od nr 49-63, od nr 28 do nr 60; ul. Wańkowicza od nr 1 do nr 17, od nr 2 do nr 10, ZK nr BDJ/25/5792 za nr 10; ul. Leśna od nr 79 do nr 81, ZK nr BDJ/25/8537, RD8/25/226 - brak nr budynku; ul. Równoległa od nr 1 do nr 9,A,B,C-H, od nr 2 do nr 30; ul. Kochanowskiego od nr 3 do nr 27, od nr 2 do nr 28; ul. Zegadłowicza od nr 5 do nr 9; ul. Kownackiej od nr 2 do nr 2C, 3; ul. Szelburg-Zarembiny od nr 2 do nr 6.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Mysłowice ul. Orła Białego 57FU, 57FW
25.06 od godz. 8:30 do 15:30


Piekary Śląskie

Piekary Śląskie: Bytomska od 180 do 198, 204, Głęboka.
21.06 od godz. 9:00 do 15:00


Ruda Śląska

Ruda Śląska: Gwarecka 17,19,19a.
20.06 od godz. 7:30 do 13:00


Rybnik

Rybnik: Graniczna 55 oraz 2 przyległe place budowy.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Piotra Wysockiego, Gliwicka 55, 57, 59, 61, 63, 65, Romualda Traugutta, Sucha, Weteranów, Lipowa.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rybnik: Jankowicka 60 do 28 i 37 do 15, Młyńska 76 do 64, Stanisława Wolnego.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Rybnik: Rajska 25D i 25E.
24.06 od godz. 7:00 do 16:00


Rybnik: Aleksandra Gierymskiego 19c do 19i, Wiosny Ludów, Lisia, Okrężna, Wiślana 1 do 9, Książenicka 28 do 85, Wieżowa, Turystyczna 47.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie: Władysława Jagiełły nr 37 a, b, c, 39 b, c, d, e.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Sosnowiec

Sosnowiec ul. Zaruskiego - Tablica informacyjna KZK GOP
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Sosnowiec ul. Zaruskiego 3 (ZK-3264, ZK-4000), Auto Serwis, Tablice informacyjne KZK-GOP
26.06 od godz. 8:00 do 15:00


Tychy

Tychy: Paprocańska wymiennikownia PEC, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 60, Henryka Dąbrowskiego 60, Armii Krajowej 3, 5, 11.
20.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Graniczna 40, 40 a.
20.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Paprocańska wymiennikownia PEC, Stefana Jaracza od 7 do 11.
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Wiśniowa 7, Wilkowyjska, Wesoła, Mikołowska od 157 do 183, 187, Wiejska od 36 do 68 , od 21 do 63, Szkolna od 53 do 89, od 54 do 88, Wilcza.
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Obywatelska 19, 21, 28, 30, 40, Wiejska 18, od 22 do 28, Szkolna od 3 do 59, od 10 do 120.
21.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Armii Krajowej 14, 16 i okoliczne obiekty małej architektury, Marszałka Piłsudskiego 69, 75.
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tychy: Marszałka Piłsudskiego 28, 30, 34,36, Księdza Tischnera lodziarnia.
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Zabrze

Zabrze: Jana Szymały przepompownia, cała ulica poza numerami 2-10, Józefa Weyssenhoffa, Maksymiliana Filipka, Roberta Miki, Sejmowa 13-37 i 26-54a, Królowej Jadwigi Królowej, Daleka, Toruńska.
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zabrze: Legnicka 13a-15b, 19c.
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat bielski

Bestwina ul. Janowicka nr 24, 26, Prusa do nr 30 i do nr 27, Konopnickiej od nr 50 do nr 28 i od nr 35 do nr 23,
20.06 od godz. 9:00 do 14:00


Kalna ulica Pogodna, Łodygowska od nr 66 do 188, Spacerowa, Siewna, Słowików, Spokojna, Słoneczna
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


Rybarzowice ulica Migdałowa, Łodygowska, Spokojna, Sportowa, Przejazdowa
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


Godziszka ulica Widokowa, Łodygowska od nr 66 do 188, Północna, Spacerowa
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


Czechowice-Dziedzice ul. Świerkowicka nr 36,
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Buczkowice ulica Łąkowa, Woźna od budynku nr 839 do 98 wraz z ulicami przyległymi, Pasterska, Wiślańska od budynku nr 618 do 561, Rolnicza, Zielona, Źródlana, Brzeziny, Jagodowa, Sasanek, Spokojna, Jarzębinowa, Gminna, Cienista, Kręta, Zawilców, Łączna, Kaczeńców, Boczna
21.06 od godz. 10:00 do 12:00


Ligota ul. Zawodzie, Stawiska,
21.06 od godz. 10:00 do 13:00


Kozy ul. Przecznia na odcinku od torów PKP do ul. Ogrodowej, Jutrzenki na odcinku od ul. Przecznia do nr 24A, Świt, Dworcowa- budynek usługowy przy skrzyżowaniu ul. Dworcowej z ul. Przecznia, Rzemieślnicza na odcinku od ul. Przecznia do nr 21, Kolejowa na odcinku od ul. Przecznia do nr 25,
24.06 od godz. 7:30 do 15:00


Jaworze ulica Kryształowa od nr 558,527 do ul. Łubinowej, Słonecznikowa, Kokosowa, Lipowa, Aksamitna, Cyprysowa od ul. Kryształowej do nr 351,57, Wiejska nr 524, Agrestowa, Bielska nr 627, 234, Łubinowa nr 260, 733, 327, 245, Grabowa nr 5, 6,
24.06 od godz. 8:00 do 12:30


Szczyrk ulica Graniczna nr 3, 3A, 5, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, Beskidzka nr 181, 185, 187, 189, 191, Graniczna 2, 3A, 5, 7, 8, 10, 11, 14, 15
24.06 od godz. 9:00 do 15:00


Godziszka ulica Lipowska nr 405, Szkolna, Astrów, Beskidzka od ronda ulic Lipowska, Bielska do ulicy Fiołków, Wiśniowa, Bławatków, Grzybowa lewa strona drogi, Bielska nr 3, 297, 164, 158, Pierwiosnków, Krokusów, Agrestowa, Chabrów, Tulipanów, Stokrotek, Irysów, Liliowa
24.06 od godz. 10:00 do 12:00


Iłownica ulica Melchiora Grodeckiego, Stawowa
25.06 od godz. 9:00 do 17:00


Bestwina ul. Ludowa nr 1, 2, Sokołów nr 2, Kościelna nr 10,
26.06 od godz. 9:00 do 11:00


Bestwina ul. Szkolna od nr 1 i 10 do nr 19 i 24,
Witosa nr 6 i 10, Krakowska od nr 95 i 126 do nr 105 i 172, Sienkiewicza, Kościelna od nr 2 i 5 do nr 8 i 23, Konopnickiej do nr 19 i 24, Ogrodnicza,
26.06 od godz. 9:00 do 17:00


Kobiernice ulica Żywiecka, Górska, Leśna.
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


Bestwina ul. Ludowa nr 1, 2, Sokołów nr 2, Kościelna nr 10,
26.01 od godz. 9:00 do 11:00


powiat bieruńsko-lędziński

Świerczyniec: Dębowa, Społeczna, Kręta nieparzyste od nr 43 do 73, parzyste od nr od 58 do 74, Graniczna od nr 14c do 26, Korzenicka parzyste od nr 86 do 110, nieparzyste od 65 do 95a, Wiklinowa.
20.06 od godz. 10:00 do 12:00


Świerczyniec: Skośna dz. nr. 1010/149.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat będziński

Rogoźnik ul. Podraszkowie 8a (dz. 2994)
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Będzin ul. Grabowa nr 12, 14 odbiorcy zasilani ze złącza ZK 094.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Będzin ul. Wajdy 9 / Spacerowa 4 odbiorca zasilany ze złącza ZK 4205.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Sączów ul. Bolesława Chrobrego, tartak
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


Strzyżowice ul. Parkowa 6F odbiorcy zasilani ze złącza ZK 3834
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Będzin Ogródki działkowe zasilane ze złącza ZK 3678
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Dobieszowice: ul. Kościuszki od nr 95 do końca, Moniuszki, Krótka, Źródlana
26.06 od godz. 8:00 do 13:00


Będzin Ogródki działkowe zasilane ze złączy ZK 3651 i ZK 3675
26.06 od godz. 8:00 do 15:00


Będzin ul. Wygodzkiego, Wesoła, Słoneczna, Pola nr 2, Rutki Laskier od nr 11 do nr 49
18.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat cieszyński

Koniaków przepompownia wody, przysiółek Jasiówka, Brzestowy, Kościanowice, Za Groń
20.06 od godz. 7:00 do 16:00


Ustroń ulica Myśliwska, Kluczyków
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Dębowiec ulica Katowicka 63, 66-88, Żniwna 2-12A
20.06 od godz. 8:00 do 17:00


Hażlach ulica Dębowa 7, Kostkowicka od nr 57 - 63, Skoczowska 36-78
20.06 od godz. 8:00 do 17:00


Puńców ulica Cieszyńska 53-63, 82-106, Kamienna, Sportowa 2-42, 1-19, Leśna
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Puńców ulica Cieszyńska 53-63, 82-106, Kamienna, Sportowa 2-42, 1-19, Leśna
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Brenna ulica Leśnica
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Górki Małe ulica. Lipowska, Wichrowe Wzgórza
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Pogwizdów ulica Szkolna 44-46, Tulipanowa 20, Urocza 27
24.06 od godz. 10:00 do 14:30


Ustroń ulica Chałupnicza
25.06 od godz. 7:30 do 15:00


Godziszów 36, 47, 141, 155
25.06 od godz. 7:30 do 15:00


Kozakowice Dolne ulica Kasztanowa, Rowerowa
25.06 od godz. 7:30 do 15:00


Zbytków ulica Wyzwolenia od ulicy Starowiejskiej do numeru Wyzwolenia 19, Górnicza, Ludowa, Prosta, Rycerska i Herbowa
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Ustroń ulica Skoczowska 56 A2-56 A15
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Cieszyn ulica Zamarska 122-158, 131-161
25.06 od godz. 8:00 do 14:30


Pierściec ulica Przemysłowa, Zaułek, Pogodna, Wodna, Rzemieślnicza
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Koniaków przysiółek Rastoka, Żurówka, Koczy Zamek
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Godziszów ulica Nad Stawami
26.06 od godz. 7:30 do 11:00


Kozakowice Dolne ulica Główna, Stawowa
26.06 od godz. 7:30 do 11:00


Pruchna ulica Główna 121
26.06 od godz. 8:00 do 16:00


Brenna ulica Klimorówka 48 i 50 oraz Świerkowa 37, 39, 41
26.06 od godz. 8:00 do 16:00


Kozakowice Dolne ulica Główna, Biała
26.06 od godz. 10:00 do 15:00


Brenna ulica Stawy
27.06 od godz. 10:00 do 17:00


Chybie ulica Wyzwolenia, Kasztanowa 2
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat częstochowski

Zawodzie,
ul. Długa od nr 65 do nr 131 i od nr 70 do nr 150.
20.06 od godz. 8:00 do 10:00


Aleksandria ulica Leśna od nr 1do nr 49 i od nr 2 do nr 34.
20.06 od godz. 8:00 do 12:00


Huta Stara A, ul. Tkacka od nr 50 do nr 110 i od nr 41 do nr 97.
20.06 od godz. 8:00 do 16:00


Dąbrowa Zielona ulice Dolna, Polna, Reymonta, Straży Pożarnej.
21.06 od godz. 7:30 do 12:30


Kopalnia,
ul. Szkolna od nr 1 do nr 53 i od nr 6 do nr 52,
Opolska od nr 1 do nr 5,
Klonowa nr 7,
Mała nr 1,
Sadowa od nr 1 do nr 17.
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Aleksandria ulica Piękna od nr 1 do nr 89 i od nr 2 do nr 136
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Zrębice Pierwsze,
ul. Rędzinowa od nr 13 do nr 95 i od nr 10 do nr 84,
ul. Granitowa nr 1, dz. nr 939/6,
ul. Bukowska nr 21,
ul. Leśna,
ul. Jurajska,
ul. Skalna
21.06 od godz. 8:00 do 17:00


Skrajnica, ulice Słoneczna od nr 11 do nr 75 i od nr 12 do nr 62, Kosmiczna od nr 1 do nr 5 i nr 2, Szczytowa od nr 1 do nr 51 i od nr 2 do nr 44, Gwiezdna od nr 1 do nr 31 i od nr 2 do nr 36, Górzysta od nr 1 do nr 7, Jałowcowa od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 10, Księżycowa od nr 1 do nr 29 i od nr 2 do nr 24.
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Rzerzęczyce,
ul. Wolności od nr 10 do nr 28 i od nr 13 do nr 33
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


Łuszczyn od nr 1 do nr 40
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat gliwicki

Gierałtowice: Księdza Roboty Od 46 do 56 oraz 35, 51, 53, 53A, Miarki Od 54 do 64 oraz od 83 do 97.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rzeczyce: Łąkowa.
20.06 od godz. 8:00 do 16:00


Knurów: Targowa 2, 5, 7, 9, Szpitalna 7.
21.06 od godz. 8:00 do 16:00


Czarków: Wiejska Od 1 do 41 oraz od 2 do 40, Różana.
24.06 od godz. 8:00 do 11:00


Czarków: Wiejska 46, 48, 49, 53a.
24.06 od godz. 8:00 do 11:00


Czarków: Spokojna, Wiejska Od 29 do 49, Lawendowa.
24.06 od godz. 11:00 do 14:00


powiat kłobucki

Krzepice ul.Rolnicza
20.06 od godz. 8:00 do 14:00


Krzepice ul.Rolnicza
20.06 od godz. 8:00 do 17:00


Gruszewnia ul. Kłobucka 63
21.06 od godz. 8:00 do 16:00


Zwierzyniec Pierwszy ul. Jasna 62
22.06 od godz. 8:00 do 16:00


Kłobuck ul. Wrzosowa od 1 do 44, Wojska Polskiego od 20 do 48, Pogodna od 1 do 18, Sosnowa
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Wilkowiecko ulice: 3 Maja, Długosza, Mikołaja z Wilkowiecka, Młyńska, płk. Chodakowskiego, Żołnierzy Września.
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


Natolin od 1 do 56, Zbrojewsko od 64 do 70
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat lubliniecki

Lubliniec ul. Plebiscytowa 2, Powstańców Śląskich 4
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Lubliniec ul. Kochanowskiego nr 80, Cypriana Kamila, Wiejska od nr 4 do nr 38, Oleska od nr 94 do nr 110 parzyste i od nr 119 do nr 135 nieparzyste
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat mikołowski

Gostyń: Miarowa, Pszczyńska od ulicy Rybnickiej do Leśniczówki, Tyska 6, 8, 10, Zaleśna.
20.06 od godz. 8:00 do 18:00


Gostyń: Rybnicka od 142 do 242 , od 201 do 321, Wojciecha Drzymały od 1 do 5 a, od 2 do 6a, Sasanek, Akacjowa od 2 do 20, Migdałowa, ks. Tomasza Mamzera 1, Franciszka Kłosa od 1 do 25, od 2 do 22.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


powiat myszkowski

Żarki ulica Niegowska od nr 39 do 53.
20.06 od godz. 8:00 do 18:00


powiat pszczyński

Pszczyna: Braci Jędrysików nr. 2D i 2E.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Pniówek: Słowików tylko obiekty kolejowe.
20.06 od godz. 8:30 do 14:30


Studzienice: Skowronków cała ulica, św. Jana Pawła II parzyste nr: 86,88,90,92,94,96,102
nieparzyste nr od 79 do 95.
20.06 od godz. 8:30 do 15:00


Warszowice: Granica, Szybowa.
21.06 od godz. 8:30 do 14:00


Pszczyna: Doświadczalna numer 58, Jaworowa cała, Jesionowa numer 9 i 21 oraz parzyste od nr 8 do nr 16, Gajowa parzyste od nr 6 do nr 22 oraz numery 2, 2a, 2d, 2e, 4b, 4c oraz nieparzyste od nr 1 do nr 21.
21.06 od godz. 8:30 do 15:00


Warszowice: Słoneczna, Borowików, Pszczyńska od nr. 72 do nr. 106
od nr.35 do nr. 71, Pogodna.
21.06 od godz. 22:00 do 23:50


Kobielice: Graniczna nr 18 i posesja bez numeru zasilana z ZK-GLW77344 [działka nr 149/22].
24.06 od godz. 7:00 do 14:00


Frydek: Łowiecka nr 30C.
24.06 od godz. 7:00 do 14:00


Kobiór: Zdzisława Ołtuszewskiego parzyste od nr 38 do nr 48A.
24.06 od godz. 8:30 do 11:00


powiat raciborski

Racibórz: Hetmana Stanisława Żółkiewskiego 22.
20.06 od godz. 7:00 do 12:00


Racibórz: Hetmana Stanisława Żółkiewskiego 22.
21.06 od godz. 8:00 do 12:00


Chałupki: Boczna od skrzyżowania z ul. Raciborską do 22 parzyste i nieparzyste, Raciborska od 19 do 71, od 56 do 76A, 76, Odrzańska 1.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Racibórz: Hulczyńska od 126 do 136, 149.
22.06 od godz. 8:00 do 16:00


Racibórz: Pracy 21.
24.06 od godz. 7:00 do 12:00


Racibórz: Walentego Ciemięgi, Bartka Lasoty 8, Poprzeczna, Jana Badury, Józefa Chudoby, Szkolna od skrzyżowania z ul. Srebrną do ul. Rybnickiej, Rybnicka od skrzyżowania z ul. Badury do nr 72 parzyste i nieparzyste, Mikołowska, Karola Tomali.
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat rybnicki

Szczejkowice: Gajowa 13, 16, Wiejska 63, Piaskowa 13 do 30.
20.06 od godz. 8:00 do 11:00


Szczerbice: Księdza Alberta Büchlera 1 do 8, Piaskowa 1 do 8, Rybnicka 42 do 82 B
27 do 93, Nowa 1, Stara 1 do 14 D.
20.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat tarnogórski

Tarnowskie Góry: Wilcza od 2 do 20, od 3 do 21.
20.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tworóg: Słoneczna, Głowackiego, Jodłowa, Magnoliowa, Młyńska Od 1 do 3 oraz 2, 4, Brzozowa, Polna Od 1 do 9 oraz od 2 do 12, Świniowicka Od 2 do 26 oraz od 1 do 45, Lipowa 18, Akacjowa, Składowa.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Tarnowskie Góry: Stefana Okrzei od 5 do 19, od 8 do 28, Świdra 18, 20.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00


Zendek, Strąków, domki letniskowe
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Świniowice: Wiejska Od 2 do 58 oraz od 1 do 45, Leśna, Strażacka.
24.06 od godz. 11:00 do 14:00


powiat wodzisławski

Łaziska: Stawowa, Powstańców Śląskich od 1 do 27, Godów: Powstańców Śląskich od 37 do 47.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Radlin: Bolesława Chrobrego 316J, Głożyńska od nr.245G do nr. 261
od nr. 168 do nr. 180.
20.06 od godz. 8:30 do 12:00


Czyżowice: Polna, Graniczna, Dworcowa.
21.06 od godz. 8:30 do 14:00


Rydułtowy: Walerego Wróblewskiego 11 do 125.
24.06 od godz. 8:00 do 11:00


powiat zawierciański

Zawiercie ul. Technologiczna, Hurtownia Dabex
22.06 od godz. 7:00 do 15:00


Kidów ul. Na Chrabie, Szkolna, Graniczna
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


Kidów ul. Starowiejska, Kasztanowa,
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


Dobraków ul. Dobraków od nr 69 do nr 76
26.06 od godz. 8:00 do 13:00


Żory

Żory: Pałki parzyste od nr 22 do nr 42 i nieparzyste od nr 21 do nr 39; ul. Słomkowa - cała.
20.06 od godz. 7:00 do 14:00


powiat żywiecki

Jeleśnia ulica Podgórna, Suska od nr 1 do 5, Pod Grapą, Szkolna od nr 1 do 19, Żywiecka nr 8, Jana Kazimierza od nr 1 do 6
20.06 od godz. 6:00 do 7:00


Żywiec ulica Łączki nr 26A, Jana Kazimierza, Za Wodą od stacji transformatorowej do nr 47
20.06 od godz. 8:00 do 15:00


Cisiec ulica Brzegowa odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZKBBZ10551, ZKBBZ10353, ZKBBZ10354
21.06 od godz. 8:00 do 14:00


Węgierska Górka ulica Zielona od ronda w stronę Ciśca do Melaksy, okolice dworca PKS i Pizzerii, Autoekspres
24.06 od godz. 9:00 do 11:00


Cisiec Barania Cisiecka odbiorcy zasilani ze złączy kablowych nr ZKBBZ414926, ZKBBZ414925, ZKBBZ415080
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gilowice Plac Bankowy, Plac 3 Maja, ulica Strażacka, Łukowa, Podgórze, Krakowska od nr 36 do 62 i od 129 do 145, Wesoła, Michałki nr 1 i 4, Orzechowa, Terminy, Wiklinowa, Siedlakówka od nr 6 do 24
25.06 od godz. 8:00 do 9:00


Kocierz Moszczanicki ulica Beskidzka od kapliczki do ulicy Rokiciowej wraz z ulicami przyległymi
25.06 od godz. 8:00 do 9:00


Łękawica ulica Żywiecka od ulicy Topolowej do kapliczki wraz z ulicami przyległymi
25.06 od godz. 8:00 do 9:00


Żywiec ulica Krakowska od skrzyżowania z ulicą Ślemieńską do skrzyżowania z ulicą Oczkowską wraz z ulicami przyległymi, Suska od skrzyżowania z ulicą Beskidzką do ulicy Żywieckiej wraz z ulicami przyległymi, Oczkowska wraz z ulicami przyległymi, Moszczanicka od ulicy Asnyka do ulicy Krakowskiej wraz z ulicami przyległymi
25.06 od godz. 8:00 do 9:00


Leśna ulica Świętego Michała Archanioła od ulicy Piwonii do nr 153 i 172, Różanecznika, Dereniowa, Czeremchowa, Migdałowca, Sportowa, Świętego Alberta, Świętego Andrzeja Boboli, Pigwowa, Łączna od nr 34 do 44, Na Borach, Jagodowa, Astrowa, Niezapominajki, Widokowa do potoku Leśnianka, Barwinka, Piwonii
25.06 od godz. 10:00 do 12:00


Gilowice Plac Bankowy, Plac 3 Maja, ulica Strażacka, Łukowa, Podgórze, Krakowska od nr 36 do 62 i od 129 do 145, Wesoła, Michałki nr 1 i 4, Orzechowa, Terminy, Wiklinowa, Siedlakówka od nr 6 do 24
25.06 od godz. 13:00 do 14:00


Kocierz Moszczanicki ulica Beskidzka od kapliczki do ulicy Rokiciowej wraz z ulicami przyległymi
25.06 od godz. 15:00 do 16:00


Łękawica ulica Żywiecka od ulicy Topolowej do kapliczki wraz z ulicami przyległymi
25.06 od godz. 15:00 do 16:00


Żywiec ulica Krakowska od skrzyżowania z ulicą Ślemieńską do skrzyżowania z ulicą Oczkowską wraz z ulicami przyległymi, Suska od skrzyżowania z ulicą Beskidzką do ulicy Żywieckiej wraz z ulicami przyległymi, Oczkowska wraz z ulicami przyległymi, Moszczanicka od ulicy Asnyka do ulicy Krakowskiej wraz z ulicami przyległymi
25.06 od godz. 15:00 do 16:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikzachodni.pl Dziennik Zachodni