GKS Jastrzębie - LKS Goczałkowice-Zdrój ZDJĘCIA KIBICÓW, WYNIK Ostatni sprawdzian przed bojem o utrzymanie w I lidze. Goście bez Piszczka

19.02.2022 r. Sparing: GKS Jastrzębie - LKS Goczałkowice-Zdrój.  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
19.02.2022 r. Sparing: GKS Jastrzębie - LKS Goczałkowice-Zdrój. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Fot. Piotr Chrobok
W sobotę 19.02.2022 r. GKS Jastrzębie rozegrał ostatni sparing przed rundą wiosenną Fortuna 1. Ligi. Rywalem jastrzębian był lider III ligi LKS Goczałkowice-Zdrój. Mecz odbył się na stadionie przy Harcerskiej, a widzowie mieli wstęp wolny. Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na sparingu GKS Jastrzębie - LKS Goczałkowice.

GKS Jastrzębie wiosną czeka ciężki bój o pozostanie w I lidze. Zimą do zespołu sprowadzono siedmiu nowych zawodników. 17 lutego ogłoszono wypożyczenie z Górnika Zabrze bramkarza Bartosza Neugebauera, który wyszedł w podstawowym składzie na mecz z Goczałkowicami. LKS zagrał bez kontuzjowanego Łukasza Piszczka.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW oraz ze sparingu GKS Jastrzębie - LKS Goczałkowice-Zdrój, 19.02.2022 r.

Gospodarze prowadzili do przerwy 1:0 po golu Dariusza Kamińskiego. W drugiej połowie wynik podwyższył Daniel Stanclik.

GKS Jastrzębie zaczyna rundę wiosenną w sobotę 26 lutego meczem u siebie z ŁKS-em Łódź (godz. 20.30).

GKS Jastrzębie - LKS Goczałkowice-Zdrój 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Dariusz Kamiński (34), 2:0 Daniel Stanclik (64)

GKS Jastrzębie: Bartosz Neugebauer - Mateusz Bondarenko, Władysław Ochronczuk, Farid Ali (78. Kamil Jadach), Michał Kuczałek (72.Nataniel Wybraniec), Dariusz Kamiński (68. Wojciech Łaski), Oliver Podhorin, Daniel Stanclik, Konrad Handzlik (68. Łukasz Gajda), Łukasz Zejdler, Remigiusz Borkała (68. Szymon Zalewski).

LKS Goczałkowice-Zdrój: Patryk Szczuka - Adam Danch, Dominik Zięba, Mariusz Magiera - Oliver Nowak, Łukasz Hanzel, Maciej Kazimierowicz, Filip Matuszczyk, Krzysztof Kiklaisz, Przemysław Mońka - Przemysław Trytko. Od 61. minuty grał też Kamil Łączek,