GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 1:1 ZDJĘCIA KIBICÓW Wymagający dla fanów mecz przy Harcerskiej

Piotr Chrobok
Kibice GKS-u Jastrzębie mimo niepogody wspierali jastrzębian.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Piotr Chrobok
Znudzeni, ale zadowoleni z wyniku spotkania mogli się czuć kibice GKS-u Jastrzębie w meczu podopiecznych trenera Grzegorza Kurdziela z ŁKS-em Łódź. Mecz przy Harcerskiej był dla nich wymagającym widowiskiem, ale w kontekście walki o utrzymanie fani muszą docenić wywalczone oczko. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź.

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 1:1. Wymagający dla fanów mecz przy Harcerskiej

Pełna mobilizacja panowała wśród kibiców GKS-u Jastrzębie przed pierwszym meczem wiosny sezonu 2021/22 w Fortuna 1. lidze. Do bycia 12-tym zawodnikiem podopiecznych trenera Grzegorza Kurdziela zachęcał sam klub, który uruchomił akcję #CzasPróby.

Nawiązał tym samym do do sportowo najbardziej wymagającego stojącego przez jastrzębianami w ich najnowszej historii występów na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Fanów GKS-u do zakupu karnetów i przychodzenia na Harcerską namawiali też byli piłkarze ekipy z Jastrzębia, Maciej Małkowski, czy Mariusz Miąsko.

Mecz z ŁKS-em na trybuny Stadionu Miejskiego w Jastrzębiu przyciągnął wielu z nich. Na kilkadziesiąt minut przed meczem w kolejce do bramy jastrzębskiego obiektu stało całe mnóstwo fanów. Opuszczali go zadowoleni z wywalczonego punktu.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW NA MECZU GKS JASTRZĘBIE - ŁKS ŁÓDŹ

Sympatycy GKS-u nie byli jednak zadowoleni z postawy arbitra. Do tego mieli co najmniej kilka zastrzeżeń. Najwięcej jeśli chodzi o sytuację z końcówki pierwszej połowy, kiedy ich zdaniem Piotr Janczukowicz po uderzeniu Remigiusza Borkały powinien wylecieć z boiska. Nie bez echa na trybunach przeszła również sytuacja z 68. minuty, gdy arbiter liniowy nie uznał gola, gdyż dopatrzył się spalonego.

W trakcie spotkania nie zabrakło też odniesień do sytuacji na Ukrainie. Kibice jastrzębian w jasny, acz wulgarny sposób dali do zrozumienia, co sądzą o Władimirze Putinie.

GKS Jastrzębie zremisował z ŁKS-em Łódź  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 1:1 ZDJĘCIA, RELACJA Jastrzębianie...

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Konrad Handzlik (35) 1:1 Piotr Janczukowicz (38)

Żółte kartki: Kuczałek, Zejdler, Podhorin - Koprowski, Janczukowicz, Moreno

GKS: Neugebauer - Borkała, Podhorin, Bondarenko, Zejdler, Okhronchuk, Kuczałek, Kamiński(76.Gajda), Ali, Handzlik(76.Łaski), Fabry(83.Stanclik). Trener: Grzegorz Kurdziel.

ŁKS: Kozioł - Dąbrowski, Koprowski, Bąkowicz, Tosik(65.Moreno), Klimczak, Trąbka, Ricardinho(82.Wolski), Pirulo, Janczukowicz(65.Kowalczyk), Corral. Trener: Kibu Vicuna.

Sędziował: Wojciech Myć (Lublin)