GKS Jastrzębie – Puszcza Niepołomice 1:2 LIVE, ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ? Na dzień przed Wielkanocą przerwą słabą passę?

Piotr Chrobok
Meczem z Puszczą Niepołomice GKS Jastrzębie zakończył swoją przygodę w Pucharze Polski. Piotr Chrobok
Bardzo słabo prezentowali się na boiskach Fortuna 1. ligi piłkarze GKS-u Jastrzębie w ostatnim czasie. Po trzech porażkach z rzędu, jastrzębianom przyjdzie mierzyć się z rywalem, z którym w oficjalnym starciu jeszcze nigdy wygrali – Puszczą Niepołomice. Czy w przeddzień Wielkanocy GKS pokona wreszcie Puszczę? Początek spotkania przy Harcerskiej w Wielką Sobotę o godzinie 12:40. Transmisja na dziennikzachodni.pl

GKS Jastrzębie – Puszcza Niepołomice LIVE. Na dzień przed Wielkanocą przerwą słabą passę?

Piłkarze GKS-u Jastrzębie na początku rundy wiosennej sezonu 2020/21 mogą mieć powoli deja vu z samego początku rozgrywek. Jastrzębianie wprawdzie w piłkarską wiosnę w Fortuna 1. lidze nie weszli tak źle jak w pierwsze kolejki ligi, ale ich ostatnie wyniki na pewno nie mogą napawać optymizmem.

W żadnym z trzech ostatnich spotkań podopiecznym trenera Pawła Ściebury nie udało się wywalczyć choćby punktu. Dość powiedzieć, że GKS nie zdobył w tych meczach nawet gola. Czarę goryczy przelało wyjazdowe starcie z Widzewem w Łodzi, w którym jastrzębianie pomimo gry w przewadze przez całą drugą połowę przegrali z czterokrotnym mistrzem Polski 0:2.

Na dzień przed Wielkanocą piłkarzom z Jastrzębia przyszło mierzyć się z wyjątkowo niewygodnym rywalem – Puszczą Niepołomice. 15. ekipa tabeli pierwszoligowych rozgrywek nigdy dotąd nie zdołała ograć drużyny z Niepołomic, tylko w tym sezonie ponosząc z nią dwie porażki.

Najpierw GKS uległ zespołowi trenera Tomasza Tułacza 1:2 na obiekcie rywala, a następnie na gruncie Pucharu Polski w starciu rozegranym w Wodzisławiu Śląskim jastrzębianie przegrali z Puszczą dwoma bramkami, samemu nie odnajdując drogi do siatki przeciwnika.

W domowym meczu przy Harcerskiej piłkarze trenera Pawła Ściebury liczą na przerwanie złej passy nie tylko w rywalizacjach z Puszczą, ale też na zastopowanie serii kolejnych przegranych spotkań ogółem. Czy w przeddzień Wielkanocy GKS pokona wreszcie niepołomiczan?

GKS Jastrzębie – Puszcza Niepołomice GDZIE OGLĄDAĆ?

Relację online w internecie z sobotniego pojedynku GKS-u Jastrzębie z Puszczą Niepołomice można śledzić na dziennikzachodni.pl. Transmisja będzie również dostępna w serwisie IplaTV. Klub z Jastrzębia uruchomi natomiast relację radiową.

GKS Jastrzębie – Puszcza Niepołomice LIVE

Pierwszy gwizdek w rywalizacji GKS-u z Puszczą rozbrzmi na Stadionie Miejskim przy ulicy Harcerskiej 14b w Jastrzębiu-Zdroju w Wielką Sobotę o godzinie 12:40. Arbitrem głównym spotkania wyznaczono Mateusza Złotnickiego z Lublina.