GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz 5:0 ZDJĘCIA KIBICÓW Okazałe zwycięstwo GKS-u w ostatnim meczu sezonu

Piotr Chrobok
Niemal dwa tysiące widzów przyciągnął na obiekt w Jastrzębiu ostatni mecz sezonu. Piotr Chrobok
GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz 5:0. Święto na stadionie w Jastrzębiu. W ostatnim meczu sezonu GKS pokonał Sandecję Nowy Sącz 5:0. Radość kibiców nie miała końca, szczególnie, że cały sezon w wykonaniu podopiecznych Jarosława Skrobacza był rewelacyjny. Byliście na tym spotkaniu? Koniecznie poszukajcie się na zdjęciach!

Po raz ostatni w tym sezonie, kibice GKS-u Jastrzębie przyszli na Stadion Miejski dopingować swoich piłkarzy. Spotkanie z Sandecją Nowy Sącz było także okazją do podziękowania. GKS Jastrzębie zanotował doskonały sezon i między innymi za to piłkarzom dziękowali kibice po końcowym gwizdku.

Zobaczcie zdjęcia:

Lejący się strumieniami deszcz przywitał przybyłych na obiekt w Jastrzębiu. Kibice nie żałowali jednak swojej decyzji. GKS dał popis gry, już do przerwy prowadząc z rywalami 3:0.

CZYTAJCIE TEŻ:
GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz 5:0 RELACJA Sandecja rozbita w Jastrzębiu

Zwycięstwo 5:0 było najwyższą wygraną GKS-u w tym sezonie.

GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz 5:0 ZDJĘCIA RELACJA Sand...

Powody do radości fani miejscowych mieli również w drugiej części spotkania, kiedy strzelił kolejne dwie bramki, ostatecznie wygrywając z Sandecją Nowy Sącz aż 5:0.

W drugiej połowi, kibice GKS-u zaprezentowali również okazałą oprawę, odpalając również race.

Teraz, fani GKS-u muszą uzbroić się w cierpliwość. Czeka ich bowiem ponad dwumiesięczna rozłąka z piłkarzami. Ligowe emocje zagoszczą na ich obiekcie najwcześniej dopiero w ostatni weekend lipca.