GKS Jastrzębie - Stal Mielec 1:0 ZDJĘCIA KIBICÓW Radość fanów jastrzębian

Piotr Chrobok
Zdjęcia kibiców z meczu GKS Jastrzębie - Stal Mielec
Zdjęcia kibiców z meczu GKS Jastrzębie - Stal Mielec fot, Piotr Chrobik
GKS Jastrzębie - Stal Mielec 1:0 ZDJĘCIA KIBICÓW Z nadzieją na obejrzenie kolejnego zwycięstwa przybyli na Stadion Miejski w Jastrzębiu, kibice miejscowego GKS-u. Przed podopiecznymi Jarosława Skrobacza zadanie było jednak niełatwe. Ich rywalem jeden z zespołów faworyzowanych do awansu, Stal Mielec, która przed tygodniem przerwała fenomenalną serię spotkań bez porażki lidera z Częstochowy. Ostatecznie, ku uciesze kibiców GKS pokonał Stal Mielec 1:0, po bramce Kamila Adamka. Byliście na tym spotkaniu? Koniecznie poszukajcie się w galerii zdjęć!

Niezbyt sprzyjająca pogoda oraz późna pora rozgrywania meczu sprawiła, że na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu pojawiło się mniej osób niż zwykle. Ci jednak, którzy przybyli na obiekt przy ulicy Harcerskiej nie pożałowali swojej decyzji. GKS zagrał naprawdę solidne spotkanie i pokonał faworyzowaną Stal Mielec 1:0. Bohaterem meczu został strzelec jedynego gola, Kamil Adamek.

GKS 1962 Jastrzębie pokonał Stal Mielec 1:0

GKS 1962 Jastrzębie - Stal Mielec 1:0 [ZDJĘCIA, WYNIK] Benia...

Po pierwszej połowie na tablicy widniał bezbramkowy remis. Silniejsza na papierze Stal, ewidentnie nie grała dzisiaj swojej piłki. Zdecydowanie bliżej strzelenia gola byli podopieczni Jarosława Skrobacza. Już w 9. minucie, minimalnie niecelnie uderzył Skórecki, a niespełna kwadrans później zakotłowało się w polu karnym Stali, ale piłka nie wpadła do siatki. W końcówce pierwszej części spotkania "setkę" miał Bartosz Jaroszek, ale i on nie zdołał pokonać bramkarza gości. Wraz z gwizdkiem kończącym pierwszą część gry, to kibice gospodarzy mogli czuć niedosyt.

Taki stan rzeczy, piłkarze GKS-u odmienili jednak w drugiej połowie. Podopieczni Jarosława Skrobacza poczuli krew i po piętnastu minutach przerwy zaatakowali jeszcze bardziej. Już na początku drugiej części gry, w bramce Stali dwoił się i troił Seweryn Kiełpin, jednak i on musiał kiedyś skapitulować. Pierwsza i jedyna bramka spotkania padła w 67. minucie. Futbolówkę na szósty metr Kamilowi Adamkowi wystawił inny Kamil - Jadach, a temu pierwszemu nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do siatki. Chwilę później po bliźniaczej akcji, okazję znów miał Adamek, ale dzisiejszego wieczora stać go było tylko na jedno trafienie. Plasująca się wyżej w tabeli Stal, nie stworzyła sobie w drugiej połowie żadnej groźnej sytuacji. Co więcej, w końcówce dobrą okazję z rzutu wolnego tuż przed polem karnym przyjezdnych mieli jeszcze gospodarze, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.