GKS Katowice - Comarch Cracovia 3:2 ZDJĘCIA KIBICÓW Wielkie emocje w Satelicie

Kibice na meczu GKS Katowice - Comarch Cracovia
Kibice na meczu GKS Katowice - Comarch Cracovia fot. Karina Trojok
Mecz GKS Katowice z Comarch Cracovią obserwowało tylko 750 widzów. Ci, którzy zjawili się w Satelicie nie mogli jednak narzekać na nudę. Fani Gieksy obejrzeli niezwykle emocjonujące spotkanie, które zakończyło się dopiero po rzutach karnych. Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Katowice - Comarch Cracovia.

Pół roku temu podczas półfinałowych spotkań GKS z Cracovią Satelita szczelnie wypełniała się kibicami. W piątkowy wieczór na widowni było trochę wolnych miejsc, ale ci którzy zasiedli na trybunach, tak samo jak w marcu, nie żałowali gardeł wspierając katowiczan głośnym dopingiem.

Równie zacięte jak wcześniej było też samo widowisko, a fani oglądali mecz z wypiekami na twarzy i to nie przez 60 minut, ale dłużej, bo w 5 minutowej dogrywce nie padła żadna bramką i zwycięzcę wyłoniły dopiero karne.W nich lepsi okazali się katowiczanie, którzy wygrali je 2:1, a całe spotkanie 3:2.