GKS Katowice - Czarni Sosnowiec 1:1. Zobaczcie zdjęcia z meczu kobiet na Bukowej

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
Piłkarki GKS Katowice zremisowały z mistrzyniami Polski Czarnymi Sosnowiec. Hitowy mecz Ekstraligi został rozegrany na stadionie przy Bukowej. Zobaczcie zdjęcia kibiców i piłkarek z meczu Ekstraligi kobiet GKS Katowice - Czarni Sosnowiec.

Piłkarki GKS Katowice były bardzo blisko pierwszego w historii zwycięstwa nad Czarnymi Sosnowiec. W ostatniej minucie meczu bramkarka gospodyń popełniła jednak fatalny błąd, wypuściła piłkę z rąk w polu bramkowym, a padając nie zdecydowała się na jej wypchnięcie za linię końcową i mistrzynie Polski doprowadziły do wyrównania.

Kibice na Bukowej zobaczyli, zwłaszcza w drugiej połowie, znakomite widowisko. Katowiczanki miały sporo szans, by podwyższyć prowadzenie wywalczone po rzucie karnym, ale dwa strzały Klaudii Maciążki trafiały w poprzeczkę. Ta nieskuteczność boleśnie się zemściła.

W tabeli Ekstraligi Czarni zajmują drugie miejsce ze stratą punktu do UKS SMS Łódź i jednym meczem rozegranym mniej od rywalek, a GKS czwarte, pięć punktów za liderkami.

zdjęcia kibiców i piłkarek z meczu GKS Katowice - Czarni Sosnowiec.

GKS Katowice - Czarni Antrans Sosnowiec 1:1 (1:0)