GKS Katowice - Garbarnia Kraków 2:1. Zobaczcie zdjęcia z kolejnego zwycięstwa GieKSy

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Marzena Bugala Polska Press
Zespół GKS Katowice wygrał drugi mecz z rzędu. Tym razem, ponownie na własnym boisku, uporał się z Garbarnią Kraków. Dzięki temu awansował na trzecie miejsce w tabeli.

Po pierwszej bezbarwnej połowie w szatni GKS Katowice musiało być gorąco. Na boisko wrócił zespół zdecydowanie bardziej zdeterminowany i co najważniejsze skuteczniejszy.

Pierwszy gol padł w 59 minucie. Adrian Błąd wrzucił piłkę do Arkadiusza Jędrycha i piłka wpadła do siatki w "długim" rogu krakowskiego bramkarza.

Garbarnia jeszcze nie otrząsnęła się z wrażenia, a już przegrywała dwiema bramkami. Piłkę przejął Adrian Błąd, oddał ją Krystianowi Sanockiemu, a akcję płaskim strzałem zakończył Arkadiusz Woźniak.

Goście zaczęli szukać swojej szansy z większą determinacją. Za pierwszym razem zostali złapani na pozycji spalonej, ale tuż przed końcem spotkania dopięli swego i ostatnie sekundy były dość nerwowe.

Słabo spisywał się sędzia meczu, który sprawiał wrażenie zagubionego.

Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Katowice - Garbarnia Kraków.

GKS Katowice - Garbarnia Kraków 2:1 (1:0)