GKS Katowice - Garbarnia Kraków 3:0. GieKSa coraz mocniejsza ZDJĘCIA

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Marzena Bugala-Astaszow Polska Press
Piłkarze GKS Katowice pokonali w sparingu Garbarnię Kraków. To już piąte kontrolne zimowe zwycięstwo ekipy Rafała Góraka. Zobaczcie zdjęcia ze sparingu GKS Katowice - Garbarnia Kraków.

Sparing GKS Katowice - Garbarnia Kraków został rozegrany na boisku Rapidu. W pierwszej połowie jedynego gola zdobył Adrian Błąd, który wykorzystał asystę Patryka Szwedzika.

Po przerwie Rafał Górak dokonał zmian, a zdobycz bramkowa wzrosła o dwa trafienia. Dwukrotnie bramkarza drugoligowej Garbarni pokonał Oskar Repka. Najpierw wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Marcina Urynowicza, a następnie tego samego zawodnika z rzutu wolnego.

GKS w okresie przygotowawczym wygrywa sparing za sparingiem. Zespół Rafała Góraka pokonał kolejno Rekord Bielsko-Biała 2:1, GKS Jastrzębie 2:1, LKS Goczałkowice 3:1, Hutnika Kraków 3:1, a jedyny remis 2:2 zaliczył z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Przed rozpoczęciem wiosennych rozgrywek zmierzy się jeszcze z Odrą Opole (19.02).

GKS Katowice - Garbarnia Kraków 3:0 (1:0)
1:0
Adrian Błąd (16), 2:0 Oskar Repka (53), 3:0 Oskar Repka (59)
GKS (I połowa) Królczyk - Woźniak, Jaroszek, Jędrych, Sadowski, Rogala - Błąd, Stromecki, Figiel, Szwedzik - Szymczak. (II połowa) Kudła - Wojciechowski, Jaroszek, Janiszewski, Sadowski, Pawłas - Karbownik, Repka, Urynowicz, Sanocki - Kozłowski.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0