GKS Katowice - GKS Tychy 5:3 ZDJĘCIA KIBICÓW Radość fanów w Satelicie. Gieksa wygrała śląskie derby

Kibice na meczu GKS Katowice - GKS Tychy
Kibice na meczu GKS Katowice - GKS Tychy fot. Marzena Bugała-Azarko
850 widzów obejrzało piąty w tym sezonie mecz Polskiej Hokej Ligi pomiędzy GKS Katowice i GKS Tychy. Fani w Satelicie mieli powody do radości, bo ich ulubieńcy po raz trzeci w tych rozgrywkach pokonali na własnej tafli mistrza Polski. Tym razem 5:3 Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu GKS Katowice - GKS Tychy.

GKS Katowice - GKS Tychy zdjęcia kibiców

Śląskie derby Polskiej Hokej Ligi pomiędzy GKS Katowice oraz GKS Tychy jak zwykle były bardzo zacięte i jak zwykle dostarczyły kibicom mnóstwa emocji. Powody do radości mieli fani Gieksy.

Nie przegap

Spotkanie oglądało 850 kibiców gospodarzy, którzy już po I tercji cieszyli się z dwubramkowego prowadzenia. Po kolejnych 20 minutach przewaga katowiczan jeszcze wzrosła i ostatecznie spotkanie GKS Katowice z GKS Tychy zakończyło się wygraną gospodarzy.

Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu GKS Katowice - GKS Tychy

Kibice GKS Katowice mieli powody do zadowolenia. Dzięki ich dopingowi podopieczni trenera Piotra Sarnika po raz trzeci w tym sezonie pokonali u siebie mistrza Polski z Tychów.