GKS Katowice - Górnik Łęczna 0:3. Mistrzynie za mocne...

GKS Katowice - Górnik Łęczna 0:3. Mistrzynie za mocne [ZDJĘCIA]

GKS Katowice - Górnik Łęczna 0:3. Mistrzynie za mocne
    1/17

Przejdź do

©Arek Gola

Piłkarki GKS Katowice przegrały z Górnikiem Łęczna 0:3. W meczu z mistrzyniami Polski zespół Witolda Zająca miał nieco pecha...
    Piłkarki GKS Katowice pierwszego gola w meczu z Górnikiem Łęczna straciły po strzale samobójczym Marleny Koniecznej w 16 minucie. To drugi taki pechowy przypadek w ostatnich trzech spotkaniach zespołu Witolda Zająca.

Drugi cios mistrzynie Polski zadały w doliczonym czasie gry za sprawą Dominiki Grabowskiej.

W drugiej połowie katowiczanki straciły jeszcze jedną bramkę w 73 minucie, którą zdobyła Emilia Zdunek.

W tabeli Ekstraligi GKS Katowice zajmuje siódme miejsce z dorobkiem siedmiu punktów w siedmiu meczach. Łęcznianki pozostają niepokonane, z bilansem bramkowym 38-2.

Zobacz zdjęcia z meczu:
    Zobacz galerię

- Było widać różnicę między zespołem, który jest mistrzem Polski, a nami, beniaminkiem, który dopiero gry w elicie się uczy - powiedział menedżer sekcji kobiet GKS-u Mariusz Polak. - Nie zostaliśmy jednak totalnie zdominowani, co mnie cieszy. Na pewno nie pomógł nam pechowo stracony gol samobójczy na początku spotkania.

GKS: Ludwiczak - Olszewska, Hajduk, Konieczna, Szczypka (65. Konkol) - Wróblewska, Nosalik (37. Buszewska), Kozak - Nowak, Sobkowicz (82. Brzęczek), Łąckiewicz-Oślizło (78. Noras).