GKS Katowice - Górnik Polkowice 2:1. Ekipa Góraka zdobyła szczyt! Zobaczcie zdjęcia

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
Piłkarze GKS Katowice pokonali lidera Górnika Polkowice i znów wspięli się na szczyt drugoligowej tabeli! Zobaczcie zdjęcia z popisu zespołu Rafała Góraka.

O wszystkim zadecydowała pierwsza połowa, w której GKS Katowice zaprezentował stuprocentową skuteczność. Najpierw w 28. minucie gospodarze, zepchnięci do obrony, wyszli z kontrą, a ta zakończyła się rzutem karnym i pierwszym wiosennym golem Marcina Urynowicza. Po kolejnych dwóch minutach Szymon Kiebziak podał do Filipa Kozłowskiego, a ten szczęśliwie posłał piłkę do siatki.

Jak się okazało były to jedyne dwa celne strzały GKS-u w tym meczu. Później, z olbrzymią determinacją zespół Rafała Góraka toczył prawdziwą bitwę w defensywie. Gospodarze pomylili się tylko raz, dzięki czemu zgarnęli trzy punkty i wykonali bardzo duży krok w kierunku awansu.

Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Katowice - Górnik Polkowice.

GKS Katowice - Górnik Polkowice 2:1 (2:0)
1:0
Marcin Urynowicz (28-karny), 2:0 Filip Kozłowski (30), 2:1 Mateusz Piątkowski (49)
GKS Mrozek - Wojciechowski, Jędrych, Kołodziejski, Rogala - Kiebzak, Gałecki, Urynowicz (63. Figiel), Błąd (63. Kościelniak), Woźniak (78. Sanocki) - Kozłowski (85, Kurbiel). Trener: Rafał Górak .