GKS Katowice - Hutnik Kraków ZDJĘCIA, WYNIK GieKSa wygrała sparingowy maraton z drugoligowcem

05.02.2022. Sparing: GKS Katowice - Hutnik Kraków.   Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
05.02.2022. Sparing: GKS Katowice - Hutnik Kraków. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
W sobotę 5.02.2022 r. beniaminek Fortuna 1. Ligi GKS Katowice rozegrał sparing z drugoligowym Hutnikiem Kraków. GieKSa gościła krakowski zespół na boisku Ośrodka Sportowego „Kolejarz”. Grano w systemie cztery razy po 30 minut. Zobacz ZDJĘCIA ze sparingu GKS Katowice - Hutnik Kraków.

To była piąta gra kontrolna katowiczan podczas zimowych przygotowań. Wcześniej drużyna trenera Rafała Góraka wygrała z Rekordem Bielsko-Biała i GKS-em Jastrzębie po 2:1, zremisowała z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:2 i pokonała LKS Goczałkowice-Zdrój 3:1.

Zobacz ZDJĘCIA ze sparingu GKS Katowice – Hutnik Kraków, 5.02.2022

GieKSa prowadziła od 28. minuty, gdy Adrian Błąd przelobował bramkarza Hutnika. Goście po kontrze doprowadzili do wyrównania, ale katowiczanie szybko odpowiedzieli dwoma ciosami. Najpierw w zamieszaniu przed bramką Kamil Komandera skierował piłkę do siatki. W 115. minucie Grzegorz Janiszewski ustalił wynik uderzeniem głową.

GKS Katowice - Hutnik Kraków 3:1 (1:0, 0:0, 0:0, 2:1) Grano 4x30 minut

Bramki: 1:0 Adrian Błąd (28), 1:1 Jakub Marcinkowski (102), 2:1 Kamil Komandera (105), 3:1 Grzegorz Janiszewski (115)

GKS Katowice: (I połowa): Kudła - Wojciechowski, Sadowski, Jędrych, Kołodziejski (53. Pavlas), Rogala - Błąd, Stromecki, Figiel, Karbownik - Szymczak. (II połowa): Królczyk (91. Kukulski) - Woźniak, Sadowski (91. Jaroszek), Jędrych (91. Warmuz), Rogala (91. Janiszewski), Pavlas (91. Komandera) - Szwedzik, Repka (91. Bród), Urynowicz, Sanocki - Kozłowski.