GKS Katowice - Olimpia Elbląg. Nieudana próba odczarowania Bukowej [ZOBACZ ZDJĘCIA KIBICÓW]

GKS Katowice - Olimpia Elbląg - zdjęcia kibiców
GKS Katowice - Olimpia Elbląg - zdjęcia kibiców Lucyna Nenow
W 5. kolejce Fortuna 1. Liga do Katowic przyjechała drużyna która nie przegrała jeszcze w tym sezonie meczu. Olimpia Elbląg w czterech poprzednich spotkaniach ligowych odniosła dwa zwycięstwa i dwa razy zremisowała. Do Katowic przyjechała po kolejną wygraną i do przerwy prowadziła 1:0. Towarzyszyła im kilkuosobowa grupa kibiców, a mecz w sumie oglądało 2020 widzów. Zobacz zdjęcia kibiców na Bukowej.

Kibice GKS Katowice liczyli że w końcu uda się odczarować stadion na Bukowej. Katowiczanie ostatni raz na Bukowej wygrali 18 sierpnia 2018 roku pokonując zespól Wigier Suwałki 2:0.

Zobaczcie zdjęcia:

Potem w roli gospodarza nie udało im się skasować kompletu punktów. W tym sezonie oba mecze GieKSy na Bukowej także kończyły się porażkami.

Mimo tego kibice od pierwszych minut w meczu z niepokonana w tym sezonie Olimpią Elbląg głośno dopingowali swoich piłkarzy. Nie zniechęcili się nawet kiedy Damian Szuprytowski w 38 minucie pokonał bramkarza gospodarzy. Do przerwy Olimpia prowadziła 1:0, ale kibice wierzyli, że po ostatnim gwizdku to oni będą się cieszyli ze zwycięstwa. Katowiczanie doprowadzili do zwycięstwa, ale wygrać znowu się nie udało.