GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:1 [LIVE, WYNIK, GDZIE...

GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:1 [LIVE, WYNIK, GDZIE OGLĄDAĆ, ZAPOWIEDŹ]

1 1 połowa

Puszcza Niepołomice

1

1 1 połowa

• Ostatnie dośrodkowanie w pole karne gości wybite przez obronę Puszczy, a po chwili ostatni gwizdek sędziego. Przy Bukowej podział punktów.

• Żytek opuszcza boisko, a w jego miejsce już w doliczonym czasie gry pojawia się Bartków.

• Arbiter Złotnicki doliczył 3 minuty do drugiej części gry.

• Puchacz zdecydował się na rajd lewą stroną boiska, został zatrzymany faulem. Dośrodkowanie Anona wybite głową przez Uwakwe.

• Kartka dla Puchacza za faul w środku boiska.

• Goście starali się krótko rozegrać rzut wolny, ale wszystko zakończyło się prostą stratą piłki.

• Do końca spotkania 10 minut, w ataku pozycyjnym gospodarze.

• Zmiana w Puszczy. Ryndak zastępuje Szczepaniaka.

• Śpiączka opuszcza boisko, a zastępuje go w ekipie gospodarzy Rumin.

• Błąd, który przed kilkoma chwilami nie popisał się przy rozegraniu stałego fragmentu gry opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się David Anon.

• W końcu mamy sytuację pod jedną z bramek. Uderzenie Piesio poszybowało obok dalszego słupka bramki.

• Ostatnie minuty przy Bukowej zdecydowanie do zapomnienia.

• Zmiana w ekipie gości. Drzazga opuszcza boisko. W miejsce napastnika melduje się Orłowski.

• Piesio uderzył z woleja w kierunku bramki Mleczki. Piłka wylądowała... poza stadionem

• Tym razem Drzazga podjął próbę pressingu, która zakończyła się jego faulem na Lisowskim. Sędzia ukarał gracza gości żółtą kartką.

• Drzazga zdecydował się na uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka poszybowała wysoko nad bramką GKS-u.

• Po długiej piłce od obrony w kierunku Drzazgi, Pawełek czujnie interweniuje poza własnym polem karnym.

• Fatalne dośrodkowanie Błąda z rzutu wolnego.

• Tym razem kartką ukarany gracz gości, Uwakwe za faul na Poczobucie.

• Kartka dla Poczobuta.

• Gospodarze raz po raz popełniają błędy przy rozegraniu piłki na połowie rywala, co doprowadza kibiców do frustracji.

• Żytek oddał strzał na bramkę Pawełka. Uderzenie głową gracza gości było zbyt lekkie, by zaskoczyć golkipera gospodarzy.

• Wracamy do gry po przerwie! Rozpoczęli gospodarze!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy przy Bukowej remis 1:1. Po początkowej przewadze, do głosu doszli goście, którzy zdominowali poczynania boiskowe w ostatnich kilkunastu minutach. Czekamy na drugą połowę.

• Szczepanik bliski możliwości oddania strzału, Remisz powstrzymał jego zapędy wybijając piłka poza pole gry.

• Pawełek najpierw niepewną interwencją sprokurował rzut rożny dla gości. Po chwili jednak zrehabilitował się skutecznie piąstkując piłkę poza pole karne.

• Po raz kolejny gracze GKS-u pozostawili gracza rywali bez krycia w polu karnym. Stefanik przegrał jednak pojedynek sam na sam z Pawełkiem!

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany został nią Frańczak.

• Remisz znalazł się w dogodnej sytuacji strzeleckiej, w ostatniej chwili jego uderzenie głową zablokował Mikołajczak.

• Stefanik dobrze interweniował głową po centrze gospodarzy z rzutu rożnego.

• Odpowiedź gospodarzy. Błąd dośrodkował w kierunku Michalika, którego wślizgiem uprzedził Furtak.

• Rzut wolny dla Puszczy. Miękka centra Drzazgi minęła jednak wszystkich graczy znajdujących się w polu karnym Pawełka.

• Błąd zdecydował się na zaskakujące uderzenie z woleja zza pola karnego. Piłka minęła jednak bramkę w bezpiecznej dla bramkarza odległości.

• Tym razem Frańczak upilnował Tomalskiego i nie pozwolił mu na wejście w pole karne.

• Goool! Remis przy Bukowej! Niepilnowany przez nikogo w polu karnym Hubert Tomalski z pięciu metrów pokonuje Pawełka!

• Koniec meczu dla Arkadiusza Woźniaka, który z powodu kontuzji na noszach opuścił boisko. W jego miejsce Damian Michalik.

• Frańczak skutecznie powstrzymuje szarżę Tomalskiego z lewej strony boiska.

• Błąd wyprowadza GKS na prowadzenie!

• Sędzia dyktuje jedenastkę dla gospodarzy po faulu na Piesio!

• Płaska centra Tomalskiego wybita przez Remisza.

• Uderzenie Woźniaka lewą nogą zza pola karnego minęło bramkę Miłosza Mleczki o kilka metrów.

• Rzut wolny dla gości. Centra Mikołajczaka i bliski powodzenia był Stefanik, który leżąc już na murawie próbował pokonać Pawełka.

• Pierwsze minuty należą do graczy z Katowic, nie przekłada się to na razie na sytuacje bramkowe.

• Próba akcji prawą stroną boiska w wykonaniu GKS-u. Poczobut niedokładnie zagrywa do Frańczaka i piłka opuszcza boisko.

• Pierwszy gwizdek sędziego Złotnickiego. Od środka goście!

• Obie drużyny wychodzą na murawę. Za chwilę początek spotkania. Gospodarze w jednolitych czarnych strojach. Goście na biało.

• Arbitrem głównym spotkania jest Mateusz Złotnicki z Lublina.

• GKS Katowice przed dzisiejszą rywalizacją zajmuje 17. miejsce w ligowej tabeli. Puszcza z dorobkiem czternastu punktów plasuje się sześć oczek wyżej.

• Goście do spotkania przystępują po wygranej w Głogowie z miejscowym Chrobrym 3:2. Katowiczanie do tego meczu przystąpią już z nowym szkoleniowcem, którym został dotychczasowy asystent Jakub Dziółka.

• Zapraszamy serdecznie na relację tekstową ze spotkania GKS Katowice - Puszcza Niepołomice. Początek meczu o 12.45.

Zdjęcie autora materiału

©Marzena Bugała-Azarko

Jakub Dziółka poprowadzi piłkarzy GKS Katowice w meczu z Puszczą Niepołomice. Niewykluczone, że w przypadku korzystnego wyniku dotychczasowy asystent Jacka Paszulewicza zasiądzie na ławce na dłużej. Początek spotkania o godzinie 12.45.

Po remisie z Odrą Opole Jacek Paszulewicz został zwolniony z funkcji trenera GKS Katowice. W niedzielnym spotkaniu z Puszczą Niepołomice zespół z Bukowej poprowadzi jego dotychczasowy asystent Jakub Dziółka.

GKS Katowice nigdy jeszcze w ligowym meczu nie pokonał Puszczy Niepołomice. Z czterech spotkań rywale wygrali dwa - oba w poprzednim sezonie - i tyle samo zremisowali. W bieżących rozgrywkach mają na koncie sześć punktów więcej i są o sześć miejsc w tabeli wyżej niż gospodarze.

- Nie traktuję Puszczy jako ligowego średniaka.
    Są zespołem z mocnym charakterem i już zdążyli pokazać, że stać ich w tej lidze na dobrą grę. Trener Tułacz utrzymuje wśród swoich graczy dużą dyscyplinę, dlatego przeciwko każdemu są groźnym zespołem. My jednak znamy swoje atuty i będziemy szukali w nich przewag - powiedział trener Dziółka w rozmowie z gkskatowice.eu.

Katowiczanie w ostatnich pięciu meczach zdobyli tylko jeden punkt i znajdują się w strefie spadkowej Fortuna 1. Ligi.

Mecz GKS Katowice - Puszcza Niepołomice poprowadzi Mateusz Złotnicki z Lublina.

Polsat nie przewiduje transmisji na żywo ze spotkania GKS - Puszcza. Tekstową relację live przeprowadzi dziennikzachodni.pl.