GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz 0:0 TRANSMISJA NA ŻYWO...

GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz 0:0 TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK O wyjście ze strefy spadkowej

0 1 połowa

• Koniec meczu. W Katowicach bez bramek i bez większych emocji.
      Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

• Sędzia doliczył 3 minuty do drugiej połowy.

• Grzegorz Baran zastępuje na boisku Dawida Flaszkę

• Uderzenie Łyszczarza w sam środek bramki.

• Baran skutecznie interweniuje poza własnym polem karnym uprzedzając Gabrycha.

• Taktyczny faul Kałahura i sędzia nie miał wyjścia. Ukarał żółtą kartką gracza gości.

• Anon podał do Woźniaka, który oddał strzał z linii pola karnego. Piłka minęła słupek bramki gości o dobry metr.

• Gabrych szybko ukarany kartką przez sędziego.

• Zmiana w ekipie gości. W miejsce Klichowicza na boisku pojawia się Gabrych.

• Dobra akcja Anona, który przytomnie wycofał piłkę przed pole karne, a tam czekał na nią Łyszczarz, który oddał płaski strzał na bramkę. Skutecznie broni Kozioł.

• Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska w wykonaniu Chmiela w dobrej sytuacji znalazł się Klichowicz, jednak jego uderzenie głową z kilku metrów zablokował Lisowski

• Zakotłowało się w polu karnym gości, lecz ostatecznie od bramki grę wznowił Kozioł.

• Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Błąd opuszcza boisko, w jego miejsce Anon

• Woźniak zastępuje na boisku Śpiączkę.

• Kartka dla Mączyńskiego.

• Świetna indywidualna akcja Dudzica, który minął Wawrzyniaka i Remisza, a następnie podał do Klichowicza. Jego uderzenie w ostatniej chwili zablokował Lisowski. Po chwili do piłki dopadł jeszcze Chmiel, lecz uderzył nad bramką.

• Efektownie wyglądał rajd Puchacza do momentu, w którym nie wypuścił sobie za daleko piłki w skutek czego opuściła ona boisko.

• Błąd z rzutu wolnego dośrodkowywał w pole karne rywala. Podobnie jak kilka minut wcześniej Małkowski, tak i gracz GieKSy przeciągnął dośrodkowanie i skończyło się jękiem zawodu na trybunach.

• Ponownie Małkowski wrzucał piłkę w pole karne. Przeciągnięte dośrodkowanie sprawiło, że piłka opuściła boisko.

• Dośrodkowanie Małkowskiego w pole karne gości. Mimo kozła bramkarz gospodarzy poradził sobie z chwytem piłki.

• Wracamy po przerwie. Drugą część gry od środka rozpoczęli goście.

• Koniec pierwszej połowy. Mimo przewagi gospodarzy do przerwy w Katowicach bez bramek.

• Kartka dla gracza gości. Ukarany nią Kasprzak.

• Uderzenie Dudzica zza pola karnego i spokojna interwencja Barana.

• Kozioł broni uderzenie Błąda z rzutu karnego!

• Rzut karny dla GKS-u po zagraniu piłki ręką przez gracza gości na linii pola karnego!

• Kontra gości. Małkowski popędził z pilką kilkadziesiąt metrów, następnie zagrał do Dudzica, który odegrał do Chmiela, a ten uderzył z pierwszej piłki. Tylko boczna siatka.

• Świetna indywidualna akcja Puchacza, który minął Bastę i popędził w pole karne. Jego strzał obronił Kozioł, po chwili szansę miał Łyszczarz, ale i tym razem skutecznie golkiper Sandecji!

• Śpiączka ukarany kartką za faul na Chmielu.

• Na strzał zza pola karnego zdecydował się Piesio. Kozioł spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem, gdyż szybowała ona nad bramką.

• Kozioł dobrze wyłapał piłkę na piątym metrze, a następnie dalekim wyrzutem uruchomił Klichowicza, który w zasadzie miał przed sobą tylko bramkarza. Mączyński zdążył jednak pobiec i powstrzymać gracza gości.

• Dobre dośrodkowanie Puchacza na głowę Lisowskiego. Obrońca gospodarzy uderzył jednak w sam środek bramki czym ułatwił interwencję bramkarzowi.

• Błąd starał się dośrodkować płasko w pole karne, jednakże z tej próby wyszedł mu strzał. Kozioł jednak zachował czujność i spokojnie złapał piłkę.

• Po zagraniu Piesio w dogodnej sytuacji znalazł się Puchacz, sędzia zatrzymał jednak grę odgwizdując spalonego.

• Centra w pole karne Małkowskiego. Piłka nie dotarła do żadnego z graczy gości.

• W odpowiedzi Błąd. Efekt podobny. Od bramki Kozioł.

• Uderzenie z dystansu w wykonaniu Małkowskiego poszybowało wysoko nad bramką gospodarzy.

• Za nami pierwszy gwizdek sędziego. Od środka rozpoczęli piłkarze gospodarzy.

• Piłkarze obu drużyn zakończyli kilka minut temu rozgrzewkę. Czekamy na ponowne wyjście zawodników i rozpoczęcie meczu.

• Arbitrem głównym spotkania będzie Łukasz Bednarek z Koszalina

• Oba zespołu nadrabiały zaległości w ostatnią środę. Katowiczanie zremisowali 1:1 przed własną publicznością z ŁKS-em Łódź, natomiast Sandecja wygrała u siebie z Odrą Opole 2:0.

• Za nieco ponad 20 minut dojdzie do starcia drużyn znajdujących się na przeciwległych biegunach w pierwszoligowej tabeli. Serdecznie zapraszamy na relację tekstową ze spotkania GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz.

Zdjęcie autora materiału

©Marzena Bugała-Azarko

GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Piłkarze GKS Katowice zimową przerwę już na pewno spędzą w strefie spadkowej. Od niedzielnego meczu z Sandecją Nowy Sącz zależy czy ich strata do bezpiecznych miejsc będzie niewielka czy też budząca duży niepokój. Mecz GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz to mecz o wszystko.

GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK

GKS Katowice od bezpiecznego miejsca w tabeli dzieli pięć punktów. Część z tej straty zespół Dariusza Dudka będzie próbował zniwelować w niedzielę, jednak zadanie będzie bardzo trudne. Na Bukową przyjeżdża Sandecja Nowy Sącz, która stoi przed szansą, by zakończyć rok na pozycji wicelidera rozgrywek.

Sandecja jest dla katowiczan niewygodnym rywalem. Z siedemnastu dotychczasowych meczów GKS wygrał tylko pięć razy. W spotkaniu w tym sezonie w Nowym Sączu gospodarze zwyciężyli 1:0.

W zespole gospodarzy zabraknie pauzujących za kartki Bartłomieja Poczobuta i Adriana Frańczaka oraz kontuzjowanych Sebastiana Nowaka, Mateusza Kamińskiego i Mateusza Mączyńskiego.

W drużynie Sandecji, która przyjechała do Katowic w najmocniejszym składzie, występuje trzech byłych zawodników GKS: Damian Chmiel, Marcin Flis i Bartłomiej Dudzic.

Sędzią meczu GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz będzie Łukasz Bednarek z Koszalina.

Polsat nie przeprowadzi transmisji na żywo z Katowic, tekstową relację live znajdziecie na dziennikzachodni.pl.