GKS Katowice - Tauron Podhale Nowy Targ 1:2 ZDJĘCIA, WYNIK. Gol Stiepanowa nie pomógł katowiczanom

Mecz GKS Katowice z Podhalem Nowy Targ był bardzo zaciętyZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot arkadiusz gola polska press
GKS Katowice przegrał z Tauronem Podhalem Nowy Targ 1:2 w meczu 26. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Spotkanie w Satelicie było bardzo zacięte i zakończyło się niespodziewaną porażką katowiczan. Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Katowice - Tauron Podhale Nowy Targ.

GKS Katowice - Tauron Podhale Nowy Targ 1:2. Gol Stiepanowa nie pomógł katowiczanom

Katowiczanie byli faworytem spotkania z Podhalem. Ekipa z Nowego Targu ma ostatnio problemy kadrowe i nie prezentuje się w PHL najlepiej jednak w małej hali Spodka stawiła gospodarzom zacięty opór i odniosła niespodziewane zwycięstwo

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU GKS KATOWICE - PODHALE NOWY TARG

W szeregach GKS zadebiutował w tym meczu Andriej Stiepanow. Białoruski napastnik zaznaczył swoją obecność na lodzie golem zdobywając pod koniec I tercji prowadzenie dla katowiczan. Stiepanow strzałem pod poprzeczkę z pierwszego krążka otworzył wynik spotkania w Satelicie.

Trafienie nowego napastnika GKS jednak nie wystarczyło. Gospodarze z prowadzenia cieszyli się niespełna półtorej minuty. Już w pierwszej groźnej akcji po przerwie nowotarżanie doprowadzili do remisu. Akcję dwa na jeden z Bartłomiejem Neupauerem skutecznie wykończył Adrian Gajor.

Później GKS atakował, ale w bramce Podhala dobrze spisywał się Białorusin Ihar Brikun. Katowiczanie nie potrafili wykorzystać żadnego z pięciu okresów gry w przewadze. Gdy natomiast sami grali w osłabieniu po odesłaniu na ławkę kar Grzegorza Pasiuta sami stracili bramkę. Trafienie Fina Timo Hiltunen pod koniec III tercji przesądziło o pierwszej w tym sezonie wygranej Podhala w Katowicach.

GKS Katowice - Tauron Podhale Nowy Targ 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
1:0 Andriej Stiepanow (20), 1:1 Adrian Gajor (21), 1:2 Timo Hiltunen (53)