GKS Katowice - Unia Oświęcim 0:1. Zobaczcie zdjęcia z meczu, który zakończył się "piłkarskim" wynikiem

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
Tylko jeden gol padł w meczu hokeistów GKS Katowice i Unii Oświęcim. Strzelili go w pierwszej tercji goście i wywieźli z Satelity trzy punkty.

To był ostatni mecz w Satelicie w tym roku. Niestety dla gospodarzy została w nim przerwana niezła seria występów z punktami. Re-Plast Unia Oświęcim strzeliła jednego gola i to wystarczyło do odniesienie zwycięstwa.

W 15 minucie strzał oddał Ryan Glenn, krążek trącił jeszcze Aleksiej Trandin i Juraj Simboch został pokonany. Jak się okazało było to trafienie na wagę trzech punktów dla gości.

Zawodnicy GKS-u byli nieskuteczni. Pomimo wielu okazji i prowadzenia meczu pod swoje dyktando, nie potrafili pokonać Clarke'a Saundersa. Porażka zepchnęła katowiczan w tabeli za plecy Unii.

Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Katowice - Unia Oświęcim.

GKS Tychy - Unia Oświęcim 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)