GKS Katowice - Znicz Pruszków ZDJĘCIA KIBICÓW Prawie 1400 fanów na Bukowej nie zobaczyło zwycięstwa GieKSy

03.10.2020. Kibice na meczu GKS Katowice - Znicz Pruszków 1:1.   Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
03.10.2020. Kibice na meczu GKS Katowice - Znicz Pruszków 1:1. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Marzena Bugala Polska Press
W sobotę 3.10.2020 r. w meczu 7. kolejki II ligi GKS Katowice zremisował ze Zniczem Pruszków 1:1 (0:0). GieKSa prowadziła po golu Filipa Kozłowskiego w 51. minucie, ale w 90. minucie wyrównał Maciej Machalski. Mecz na Bukowej oglądało 1344 widzów. Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW z meczu GKS Katowice - Znicz Pruszków.

GKS Katowice chciał pójść za ciosem po wygranej z Olimpią w Grudziądzu 3:1. Piłkarze GieKSy lidczyli na wsparcie kibiców, którzy mieli powody do radości, gdy bramkę zdobył Filip Kozłowski.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu GKS Katowice - Znicz Pruszków

Gospodarze mieli później okazje na drugą bramkę - Szymon Kiebzak strzelił nad poprzeczką, a Adrian Błąd przegrał pojedynek z bramkarzem. Znicz atakował coraz groźniej i w 90. minucie dopiął swego i GieKSa znów straciła zwycięstwo w końcówce, tak jak z Pogonią Siedlce. Rozczarowanie kibiców było w pełni uzasadnione...

GKS Katowice - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Filip Kozłowski (51), 1:1 Maciej Machalski (90)

GKS Katowice: Mrozek - Wojciechowski, Jędrych, Kołodziejski, Rogala - Kiebzak (72. Sanocki), Gałecki (79. Jaroszek), Urynowicz (75. Stefanowicz),Błąd, Woźniak - Kozłowski.

Znicz: Misztal - Bochenek, Wichtowski, Baran, Drobnak - Zagórski, Machalski, Hrnciar (58. Pomorski), Górski (78. Tabara) - Zjawiński (78. Kubicki), Szymański (64. Gabrych).

Żółte kartki: Błąd - Górski, Pomorski

Sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław)