GKS Tychy – Chrobry Głogów 2:1 ZDJĘCIA KIBICÓW Spiker dziękował kibicom, że… przyszli ZDJĘCIA

GKS Tychy – Chrobry Głogów 2:1
GKS Tychy – Chrobry Głogów 2:1 Marzena Bugała-Azarko
W sobotę w Tychach rozegrano mecz pierwszej wiosennej kolejki Nice 1. GKS Tychy – Chrobry Głogów 2:1. Spotkanie odbywało przy mroźnej pogodzie, a na trybunach pojawiło się 2363 widzów.

Na stadionie było głośno, bo piłkarzy dopingował nie tylko „młyn” kibiców GKS Tychy, ale również grupa fanów Chrobrego. Zaraz po pierwszym gwizdku sędziego na murawę z sektora kibiców gospodarzy poleciały pojedyncze serpentyny. Po chwili przerwy na ich pozbieranie z pola karnego gości, można było grać dalej.

GKS Tychy – Chrobry Głogów 2:1. Wiosna zaczęła się od zwycię...

W przerwie stadionowy spiker podziękował wszystkim obecnych, że mimo niesprzyjającej pogody, przyszli na mecz na stadionie przy ul. Edukacji.