GKS Tychy - Comarch Cracovia ZDJĘCIA KIBICÓW, WYNIK Trwa seria porażek tyszan. Fani coraz bardziej się martwią

30.09.2022. Mecz Polskiej Hokej Ligi: GKS Tychy - Comarch Cracovia.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
W piątek 30.09.2022 r. w meczu 8. kolejki Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy przegrał z Comarch Cracovią 0:4. Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW oraz z meczu w Tychach.

GKS Tychy przegrał cztery mecze z rzędu i przed spotkaniem z Cracovią miał 6 punktów (w sześciu spotkaniach). „Pasy” zgromadziły 9 punktów. Choć dla kibiców był to mecz przyjaźni, na lodzie nie mogło być mowy o sentymentach, bo obu ekipom zależało na wygranej.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW oraz z meczu Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy - Comarch Cracovia, 30.09.2022 r.

Po I tercji Cracovia prowadziła 2:0. W 6. minucie Eik Nemec pierwszy raz pokonał Tomasa Fucika. Dziesięć minut później Roman Rac popisał się indywidualną akcją i wpakował krążek pod poprzeczkę. Krakowianie wykorzystali grę w przewadze. W II tercji Cracovia zaaplikowała kolejne dwa gole. Na 3:0 podwyższył Robert Aarak, a później swoją drugą bramkę zdobył Nemec pakując krążek pod poprzeczką.

Więcej goli już nie zobaczyliśmy, a piąta porażka z rzędu GKS-u Tychy stała się faktem...

GKS Tychy - Comarch Cracovia 0:4 (0:2, 0:2, 0:0)

Bramki: 0:1 Erik Nemec (6), 0:2 Roman Rac (16), 0:3 Robert Arrak (28), 0:4 Erik Nemec (33)