GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie ZDJĘCIA KIBICÓW z Jastrzębia-Zdroju na śląskich derbach w I lidze. Mocne wsparcie dla drużyny gości

06.11.2021. Kibice GKS-u 1962 Jastrzębie na meczu w Tychach w 16. kolejce Fortuna 1. Ligi.   Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
06.11.2021. Kibice GKS-u 1962 Jastrzębie na meczu w Tychach w 16. kolejce Fortuna 1. Ligi. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
W sobotę 6.11.2021 r. w meczu 16. kolejki Fortuna 1. Ligi doszło do derbów Śląska GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie. Na stadionie przy ulicy Edukacji stawili się też fani klubu z Jastrzębia-Zdroju i głośno dopingowali swój zespół. Zobacz ZDJĘCIA.

Prestiżowy charakter sobotniego meczu spowodował, że w Tychach nie mogło zabraknąć fanów GKS-u Jastrzębie. Tak jak pozostali widzowie musieli oni też dłużej poczekać na początek spotkania, które opóźniło się o 15 minut. Powód? Awaria autokaru drużyny gości.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW GKS JASTRZĘBIE na meczu z Tychach, 6.11.2021 r.

Od początku obie grupy fanów zajmujące miejsca za bramkami głośnym dopingiem wspierały swoje zespoły. Zresztą już w czasie rozgrzewki piłkarze z Jastrzębia wiedzieli, że będą mieli mocne wsparcie z trybun.

Już w 10. minucie kibice gości musieli przełknąć gorzką pigułkę w postaci straconej bramce, ale nie tracili wiary i nadal dopingowali drużynę trenera Jacka Trzeciaka. W 36. minucie po główce z bliska Bartosza Biela na 2:0 sytuacja gości stała się jeszcze trudniejsza...

GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie 4:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Jakub Piątek (10), 2:0 Bartosz Biel (36), 3:0 Dominik Połap (48), 3:1 Jakub Niewiadomski (67), 4:1 Sebastian Steblecki (87)

GKS Tychy: Konrad Jałocha - Dominik Połap, Nemanja Nedić, Kamil Szymura, Maciej Mańka - Marcin Kozina (71. Kacper Janiak), Jakub Piątek (90. Miłosz Pawlusiński), Wiktor Żytek, Łukasz Grzeszczyk (72. Sebastian Steblecki), Bartosz Biel (79. Kamil Kargulewicz) - Gracjan Jaroch (79. Tomas Malec).

GKS Jastrzębie: Mikołaj Reclaf - Mateusz Słodowy, Michał Bojdys, Dawid Witkowski - Szymon Zalewski (46. Jakub Niewiadomski), Konrad Handzlik (76. Farid Ali), Michał Kuczałek, Daniel Feruga (84. Łukasz Zejdler), Remigiusz Borkała (84. Kamil Jadach) - Dariusz Kamiński, Daniel Rumin.

Żółte kartki: Kozina, Nedić - Kuczałek

Sędziował: Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie)

Widzów: 2.011