GKS Tychy - GKS Bełchatów LIVE, WYNIK, NA ŻYWO, TRANSMISJA...

GKS Tychy - GKS Bełchatów LIVE, WYNIK, NA ŻYWO, TRANSMISJA Tyszanie z cieniem szansy na baraże. Bełchatów z nożem na gardle

0 1 połowa

• Koniec spotkania i całego sezonu. GKS Tychy bez baraży o ekstraklasę, GKS Bełchatów z utrzymaniem w 1 lidze.

• Jeszcze Lewicki, ale przegrywa pojedynek z Lenarcikiem!

• Arbiter doliczył trzy minuty.

• Lewicki za Kasprzyka.

• Grzeszczyk wrzucił, ale prosto do rąk bramkarza. Zostało może z pięć minut gry.

• Kasprzyk leży na boisku. Nie wytrzymuje chyba kondycyjnie.

• Grzeszczyk dostał kartkę.

• Tychy na tym nie chcą poprzestać. Walczą o drugiego gola. Całkiem otwarta końcówka ostatniego meczu w sezonie.

• Moneta źle zabrał się z futbolówką. Była realna szansa na akcję bramkową.

• Bełchatowianie ambitnie walczą o bramkę w tym meczu. Brakuje szczęścia i trochę dokładności w okolicach szesnastki.

• Zasłużone brawa dla schodzącego Stebleckiego. Wchodzi Moneta.

• Biegański dostał kartkę za wślizg.

• Daniel przerwał akcję, potem piłkę przejął Odyjewski.

• Lenarcik nie dał się pokonać! Uderzał bodajże Steblecki. Blisko drugiego gola dla gospodarzy.

• Winsztal strzela, Odyjewski broni.

• Dużo stykowych akcji. Faulowany był m.in. Grzeszczyk.

• Na razie GKS Tychy nie ma baraży, a GKS Bełchatów ma utrzymanie.

• Kondracki za Zdybowicza.

• Lenarcik odprowadził piłkę z wolnego wzrokiem. Przeszła obok prawego słupka.

• Ajjj! Świetne zachowanie Stebleckiego. Przełożył w polu karnym, uderzył i... nie ma drugiej bramki. Futbolówka przeszła obok prawego słupka.

• Szymorek! Uderza obok po podaniu Winsztala. Dobra akcja gości.

• Suną kolejne ataki gości. Na razie bez powodzenia.

• Biegański z wolnego, ale w mur. Zła próba.

• Gospodarze spokojnie wymienają kolejne podania. Nie forsują tempa.

• Druga odsłona zaczęła się.

• Trzy doliczone minuty upłynęły. Przerwa. GKS Tychy prowadzi 1:0. Jest to wynik zasłużony.

• Na trybunach transparent: Od lat nic się nie zmienia, dość tego przedstawienia.

• GKS Tychy prowadzi, ale w wirtualnej tabeli nie ma miejsca barażowego. Nie zachodzą inne ważne okoliczności, jak np. porażka Termaliki czy Chrobrego.

• Biegański uderzył obok. Był rykoszet, jest rzut rożny.

• Szeliga złapany na ewidentnym ofsajdzie.

• Kasprzyk zagrał ręką we własnej szesnastce. Nie ma decyzji o karnym.

• Odyjewski! Dobra interwencja. To był groźny strzał przyjezdnych - zza szesnastki.

• Zablokowany strzał Połapa.

• Lenarcik zebrał piłkę. Grzeszczyk trochę za głęboko ją wrzucił.

• Tylko Sołowiej ma opatrunek na głowie. Obaj piłkarze zbili piątkę. Twarda walka, ale zachowanie fair!

• Thiakane z żółtą kartką.

• Dużo krwi na boisku. Thiakane zderzył się z Sołowiejem.

• Znakomita akcja tyszan. Szeliga kiwnął dwóch na skrzydle, wjechał w pole karne, wycofał do lepiej ustawionego Kacpra Piątka, no i mamy 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla gospodarzy!

• W odpowiedzi za krótkie dośrodkowanie na Grzeszczyka. Róg dla tyszan.

• Chwilę wcześniej dobra akcja bełchatowian. Podanie w kierunku Zdybowicza, ale ten na wślizgu minimalnie spóźniony.

• Czajkowski bardzo niecelnie z dystansu.

• Na razie jeden celny strzał na bramkę - ze strony gospodarzy.

• Grzeszczyk uderzył bezpośrednio z wolnego. Piłka zmierzała przy słupku, ale głową wybił Sierczyński, uprzedzając bramkarza. Efektowna interwencja.

• Schemat się powtarza: Grzeszczyk do Stebleckiego i... akcja przerwana. Tym razem będzie jednak wznowienie z autu. Duży ścisk na lewej flance GKS-u Tychy.

• Tyszanie chętnie atakują skrzydłami, zwłaszcza lewym. Do podań wybiega raz po raz Steblecki.

• Celny strzał Szeligi. Lenarcik broni bez najmniejszych problemów.

• Głupia strata Thiakane na 30 metrze. Na jego szczęście bez konsekwencji.

• Nie ma zorganizowanego dopingu. Kibice są źii, że zespół kolejny raz nie powalczył o awans.

• Piłkę powoli wymieniają gospodarze. Nie szarżują z pierwszymi akcjami.

• Mecz właśnie się rozpoczął!

• Gospodarze na czarno, goście na zielono-biało.

• W Tychach świetna pogoda. Jest powyżej 20 stopni, świeci słońce.

• Sytuacja GKS-u nie jest wcale lepsza. Cel inny, bo chodzi o utrzymanie, a przewaga mizerna. Tu porażka może oznaczać spadek do 2 ligi.

• Minuty dzielą nas od rozpoczęcia meczu w Tychach. Gospodarze mają tylko matematyczne szanse na baraże o ekstraklasę.

Zdjęcie autora materiału

1/4

W poprzednim meczu u siebie, w 31. kolejce, GKS Tychy przegrał z Puszczą Niepołomice 0:1. ©Lucyna Nenow / Polska Press

W sobotę 25.07.2020 r. w ostatniej kolejce Fortuna 1. Ligi GKS Tychy gra z GKS-em Bełchatów. Początek wszystkich spotkań 34. kolejki o godz. 17.40. GKS Tychy ma jeszcze iluzoryczne szanse na baraże o PKO Ekstraklasę. GKS Bełchatów nie jest pewny utrzymania. TUTAJ na dziennikzachodni.pl prowadzona będzie relacja LIVE z meczu GKS Tychy - GKS Bełchatów.
    W Tychach myślą już o nowym sezonie. GKS pozyskał dwukrotnego mistrza Czarnogóry z drużyną FK Sutjeska, 25-letniego obrońcę Nemanję Nedicia. Tyszanie kończą rozgrywki na swoim stadionie meczem z GKS Bełchatów. Goście są wśród drużyn zagrożonych spadkiem, więc o wygraną tyskiej drużyny nie będzie łatwo.

GKS TYCHY - GKS BEŁCHATÓW LIVE

Tyszanie praktycznie sami sobie wybili z głowy baraże o Ekstraklasę, przegrywając w przedostatniej kolejce ze Stomilem w Olsztynie 1:2.
    GKS Tychy zajmuje 9. miejsce i ma trzy punkty do szóstej w tabeli Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. 6. miejsce, jest ostatnim barażowym do wzięcia. GKS Tychy cudem wejdzie do baraży, jeżeli wygra z z GKS-em Bełchatów, Bruk-Bet Termalica i Chrobry Głogów przegrają, a Puszcza Niepołomice nie wygra...

GKS TYCHY - GKS BEŁCHATÓW NA ŻYWO

Z Fortuna 1. Ligi spadły już Wigry Suwałki i Chojniczanka Chojnice. Trzeciego spadkowicza poznamy w sobotę wieczorem. Trzecia od końca Olimpia Grudziądz ma 39 punktów, a GKS Bełchatów - 40. Drużyna trenera Marcina Węglewskiego będzie więc w Tychach grała "o życie". Aby nie patrzeć na inne wyniki, bełchatowianie muszą wygrać.

- Nic nie liczymy, nie analizujemy, jedziemy aby wygrać w Tychach i tylko to się liczy - mówi trener bełchatowian Marcin Węglewski. - Niestety, nie mogę jednak liczyć w tym meczu na Artura Golańskiego. Jego kontuzja okazała się zbyt poważna i jeszcze co najmniej dwa tygodnie musi pauzować.

Nic nie liczymy, nie analizujemy, jedziemy aby wygrać w Tychach i tylko to się liczy

GKS TYCHY - GKS BEŁCHATÓW TRANSMISJA

Tyszanie w ostatnim meczu sezonu będą się żegnali z kibicami na stadionie przy Edukacji bez Macieja Mańki, który w Olsztynie zerwał w kolanie więzadło krzyżowe. Dario Kristo jest wykluczony przez nadmiar żółtych kartek.

W 17. kolejce, 9 listopada, GKS Tychy wygrał w Bełchatowie 4:1 (2:1).

Sędzią spotkania w Tychach jest Sebastian Krasny (Kraków).

Mecz GKS Tychy - GKS Bełchatów pokaże stacja Polsat Sport Extra. Początek transmisji o godz. 17.30.