GKS Tychy - GKS Katowice 3:1. Zobaczcie zdjęcia z drugich derbów o brąz

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Marzena Bugala Polska Press
Hokeiści GKS Tychy po raz drugi pokonali GKS Tychy i są w połowie drogi po brązowe medale. Zobaczcie zdjęcia z derbów na lodzie.

W drugim meczu o brąz Polskiej Hokej Ligi w bramce GKS Katowice Juraja Simbocha zastąpił Maciej Miarka. I już pierwszy oddany w jego bramkę strzał znalazł drogę do siatki. GKS Tychy zaczął więc spotkanie szczęśliwie, ale uśmiech losu dał o sobie znać także gdy krążek po uderzeniu Bartosza Fraszki odbił się od słupka mistrzów Polski.

Drugą tercję goście zaczynali osłabieni, z Filipem Starzyńskim na ławce kar, i tyszanie bezwzględnie to wykorzystali. Gdy Bartłomiej Jezierski w połowie meczu podwyższył wynik na 3:0 sytuacja katowiczan stała się beznadziejna.

Goście w ostatniej odsłonie postawili wszystko na jedną kartę, ale przyniosło im to tylko jedno trafienie zadane w przewadze. Dominacja Tychów w pierwszych dwóch meczach o trzecie miejsce była bezdyskusyjna i ich prowadzenie jest w pełni zasłużone.

Zobaczcie zdjęcia z meczu o brąz GKS Tychy - GKS Katowice.

GKS Tychy - GKS Katowice 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
1:0
Mateusz Gościński (1), 2:0 Jarosław Rzeszutko (22), 3:0 Bartłomiej Jeziorski (26), 3:1 Maciej Kruczek (54)
Tychy Murray (Raszka) - Kotlorz, Pociecha, Gościński, Komorski, Jeziorski - Seed, Martin, Szczechura A., Cichy, Mroczkowski - Ciura, Biro, Witecki, Szczechura P., Wronka - Bizacki, Mesikammen, Galant, Rzeszutko, Marzec.
Katowice Miarka (Simboch) – Kruczek, Wajda, Fraszko, Pasiut, Wanat – Marttinen, Franssila, Stiepanow, Rohtla, Michalski – Liamin, Andersons, Adamus, Starzyński, Nahunko – Krawczyk, Zieliński, Mularczyk, Paszek, Skrodziuk
Stan rywalizacji (do czterech zwycięstw): 2:0. Kolejny mecz 30 marca w Katowicach.