GKS Tychy - Korona Kielce ZDJĘCIA KIBICÓW Prawie 4000 fanów przy Edukacji. Byli też kibice Korony. Fani GKS wściekli na sędziego

3.10.2020 r. GKS Tychy - Korona Kielce 0:1. Zdjęcia kibiców.  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
3.10.2020 r. GKS Tychy - Korona Kielce 0:1. Zdjęcia kibiców. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse
W sobotę 3.10.2020 r. w meczu 7. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Tychy grał z Koroną Kielce. Mecz oglądało 3893 widzów. W I połowie gra była przerwana, bo kibice GKS-u wrzucili na boisko serpentyny. Byłeś albo byłaś na stadionie przy Edukacji? Może byli Twoi znajomi? Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu GKS Tychy - Korona.

Kibice GKS-u Tychy mobilizowali się na mecz z Koroną, która w poprzednim sezonie grała w PKO Ekstraklasie. Słoneczna pogoda zachęcała do przyjścia na tyski stadion. Przy Edukacji pojawili się też kibice gości. Fani obejrzeli dobry mecz.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu GKS Tychy - Korona Kielce

Tyszanie stracili bramkę już w 8. minucie i wtedy kibice pokazali klasę głośno wspierają swoją drużynę w trudnym momencie.

Koło 20. minuty mecz musiał zostać przerwany, bo tyscy fani siedzący za bramką Marka Kozioła rzucili w kierunku boiska serpentyny. Na polu karnym zrobiło się biało. Ich sprzątanie zajęło trochę czasu, dlatego sędzia Mateusz Złotnicki z Lubina doliczył do pierwszej połowy 6 minut.

Kibice GKS-u nadal wspierali swój zespół, który od 66. minuty grał w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Łukasza Sołowieja (za faul na Emile Thiakane). W lepszych humorach byli jednak kibice Korony.

W doliczonym czasie sędzia nie podyktował rzutu karnego dla GKS-u po ręce Wiktora Długosza. Kibice głośno i dosadnie skwitowali tę decyzję arbitra.

GKS Tychy przegrał pierwszy raz u siebie, a Korona zliczyła pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie.

GKS Tychy - Korona Kielce ZDJĘCIA KIBICÓW Prawie 4000 fanów ...

GKS Tychy - Korona Kielce 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Emile Thiakane (8)

GKS Tychy: Jałocha - Szeliga (72. Połap), Nedić, Sołowiej, Wołkowicz - Biel (70. K. Piątek), Paprzycki (46. J. Piątek), Biegański (70. Szymura), Grzeszczyk, Steblecki (46. Lewicki) - Moneta.

Korona: Kozioł - Podgórski, Tzimopoulos, Szarek, Szywacz (86. Kordas) - Petrović (68. Długosz), Kaczmarski (71. Grzelak), Gąsior, Łysiak (86. Firlej), Kiełb - Thiakane.

Czerwona kartka: Łukasz Sołowiej (GKS Tychy, 66. minuta)

Żółta kartka: Tzimopoulos

Sędziował: Mateusz Złotnicki (Lublin)