GKS Tychy - Odra Opole 2:0 ZDJĘCIA, RELACJA, WYNIK Tyszanie z drugą wygraną z rzędu!

6.12.2020 r. GKS Tychy - Odra Opole 2:0. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse
W niedzielę 6.12.2020 r. w meczu 16. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Tychy wygrał z Odrą Opole 2:0 (1:0). Bramki zdobyli Szymon Lewicki i Łukasz Moneta. Zobacz ZDJĘCIA z meczu w Tycach.

GKS Tychy wygrał w czwartek z Widzewem 2:1 i miał mało czasu na regenerację przed meczem z Odrą. W Tychach jednak chcieli pójść za ciosem, bo wygrana z łodzianami przyszła po pięciu meczach bez zwycięstwa. Odra w tygodniu odpoczywała, bo jej mecz z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza nie doszedł do skutku ze względu na oblodzoną murawę.

Zobacz ZDJĘCIA z meczu GKS Tychy - Odra Opole

Gospodarze objęli prowadzenie w 15. minucie. Piłkę dośrodkował Bartosz Szeliga, a Szymon Lewicki popisał się celną główką.

W 28. minucie składną akcję przeprowadzili goście. Tomas Mikinić strzelał ze środka pola karnego, a Konrad Jałocha uratował tyszan przed utratą bramki. Na koniec I połowy z rzutu wolnego uderzył Łukasz Grzeszczyk. Odległość była na tyle duża, że Mateusz Kuchta poradził sobie ze strzałem kapitana GKS-u.

Po przerwie obie drużyny szukały okazji na bramki. W Odrze widoczny był Arkadiusz Piech, w który w 68. minucie niecelnie uderzył głową.

W końcówce gospodarze zadali drugi cios. Grzeszczyk huknął z daleka i trafił w poprzeczkę. Z dobitką pośpieszył Łukasz Moneta, który głową skierował piłkę do siatki.

GKS Tychy - Odra Opole 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Szymon Lewicki (15), 2:0 Łukasz Moneta (89)

GKS Tychy: Jałocha - Połap (46. Stefaniak), Nedić, Sołowiej, Szeliga - K. Piątek (68. Biel), Paprzycki, Norkowski (88. Biegański), Grzeszczyk, Steblecki (68. Moneta) - Lewicki (68. D. Nowak).

Odra: Kuchta - Wypych (89. Sluga), Kamiński, Żemło, Matuszewski - Mikinić (66. Gancarczyk), Trojak (89. Niziołek), K. Nowak (56. Kort), Bonecki, Janus - Piech (89. Winiarczyk).

Żółte kartki: Połap - K. Nowak, Piech, Wypych, Kamiński.

Sędziował: Tomasz Marciniak (Płock)

Widzów: Mecz bez udziału publiczności