GKS Tychy - Odra Opole. Doping kibiców na Edukacji i prezentacja hokeistów [ZDJĘCIA KIBICÓW]

Po dwóch wyjazdowych spotkaniach piłkarze GKS Tychy po raz pierwszy zaprezentowali się swoim kibicom. W 3. kolejce Fortuna 1. Liga rywalem podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza była Odra Opole. W sektorze gości zasiadło około 100 kibiców. Do przerwy kibice oglądali dwie bramki. ZOBACZ ZDJĘCIA KIBICÓW

Kibice GKS od pierwszego gwizdka głośno dopingowali swoich piłkarzy i czekali na pierwszego gola w tym sezonie na stadionie przy Edukacji. Tyszanie z dwóch poprzednich spotkań wrócili bez punktów i zapowiadali, że tym razem powalczą od całą pulę. Nie rzucili się jednak od razu na rywala, czekali na dogodna sytuacje. W pierwszej połowie nie stworzyli ich jednak za dużo.

Swoich kibiców miała w Tychach także Odra. Oni też nie szczędzili gardeł i głośno wspierali swoich piłkarz. W 20 min mogli cieszyć się z prowadzenia, ale Marcin Biernat w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Szymona Skrzypczak, który miał przed sobą już tylko bramkarza Tychów. Do przerwy był remis 1:1.

Kiedy piłkarze obu drużyn zeszli na przerwę do szatni, na murawie pojawili się hokeiści GKS Tychy. Odbyła się oficjalna prezentacji drużyny, która już pod koniec sierpnia rozpocznie walkę w Hokejowej Lidze Mistrzów. Wcześniej podopieczni Andrei Gusowa spotkali się z kibicami przed stadionem w miasteczku hokejowym.