GKS Tychy - Puszcza Niepołomice. Pięć bramek w sparingu pierwszoligowców. Tyszanie lepsi od wicelidera

23.10.2022. Mecz Fortuna 1. Ligi GKS Tychy - Puszcza Niepołomice 2:3. W sparingu 20 stycznia 2023 roku tyszanie wygrali 3:2. Karina Trojok
W piątek 20.01.2023 r. GKS Tychy rozegrał sparing z wiceliderem Fortuna 1. Ligi - Puszczą Niepołomice. Mecz odbył się na w Staniątkach na bocznym boisko stadionu im. Tadeusza Szybińskiego.

GKS Tychy pokonał Puszczę 3:2 po dwóch bramkach Wiktora Żytka i jednej Daniela Rumina. W meczu ligowym tych drużyn rozegranym w październiku w Tychach było 3:2 dla gości. Tyszanie w sobotę pojadą na zgrupowanie do Wałbrzycha. Tam zagrają ze Ślęzą Wrocław i KKS-em Kalisz.

Wiosną w GKS Tychy nie zagra już Kamil Kargulewicz.

Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 2:3 (1:1)

Bramki: 1:0 Piotr Mroziński (6), 1:1 Wiktor Żytek (18), 1:2 Daniel Rumin (51), 1:3 Wiktor Żytek (55), 2:3 Jakub Stec (63)

GKS Tychy: (I połowa) Konrad Jałocha - Krzysztof Machowski, Petr Buchta, Nemanja Nedić, Krzysztof Wołkowicz - Marcin Kozina, Antonio Dominguez, Wiktor Żytek, Mateusz Czyżycki, Kacper Skibicki - Patryk Mikita.
(II połowa) Adrian Kostrzewski - Dominik Połap, Oscar Boateng, Kamil Szymura, Maciej Mańka - Natan Dzięgielewski, Miłosz Pawlusiński, Wiktor Żytek (62. Michał Ploch), Mateusz Radecki, Patryk Mikita (72. Aleksander Biegański) - Daniel Rumin.