GKS Tychy - Radomiak Radom 2:2 ZDJĘCIA KIBICÓW Emocji nie brakowało do końca

GKS Tychy - Radomiak ZDJĘCIA KIBICÓW Karina Trojok
W pierwszym meczu rundy rewanżowej Fortuna 1. Liga piłkarze GKS Tychy gościli drużynę Radomiaka. Beniaminek od początku rozgrywek spisuje się znakomicie meldując się w czołówce. Po ostatnim wysokim zwycięstwie na wyjeździe w Bełchatowie kibice ostrzyli sobie zęby na to spotkanie, licząc na kolejna wygraną. Skończyło się remisem 2:2, goście wyrównali w 5 minucie doliczonego czasu. Na trybunach pojawiło się 5236 kibiców. ZOBACZ ZDJĘCIA KIBICÓW

W ostatniej kolejce GKS Tychy pokonał w Bełchatowie gospodarzy 4:1 co rozbudziło apetyty nie tylko piłkarzy, ale także kibiców. Od kilku dni mobilizowali swoje siły, by w wspomóc podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza także w meczu przeciwko Radomiakowi.

Beniaminek zaplecza Ekstraklasy spisuje się znakomicie i mocno liczy się w czołówce. Tyszanie też nie ukrywają, że interesuje ich miejsce w górnej połowie tabeli.

Mecz na stadionie przy ulicy Edukacji oglądało 5236 kibiców.

Mecz z Radomiakiem otwierał rundę rewanżową. Dla obu zespołów było to trzecie spotkanie w tym sezonie. Najpierw spotkali się na inauguracje rozgrywek w Radomiu i lepsi byli wtedy gospodarze, wygrywając 2:1. Pod koniec października tyszanie wzięli rewanż wygrywając z Radomiakiem na ich stadionie w 1/16 Totolotek Puchar Polski 2:1. Teraz oba zespoły zmierzyły się w Tychach.

Zobaczcie koniecznie

Pierwsi kibice na Edukacji pojawili się już godzinę przed meczem. Głośno dopingowali przez cały mecz. Goście zdobyli wyrównująca bramkę w 5 minucie doliczonego czasu.