GKS Tychy - Unia Oświęcim 3:0. 1500 kibiców oglądało ligowy hit. ZDJĘCIA KIBICÓW

GKS Tychy - Unia Oświęcim 3:0. Ligowy hit oglądało 1500 kibiców
GKS Tychy - Unia Oświęcim 3:0. Ligowy hit oglądało 1500 kibiców Karina Trojok
W meczu GKS-u Tychy z Unią Oświęcim na Stadionie Zimowym nie brakowało emocji, ale kibice na pierwszą bramkę musieli czekać do połowy drugiej tercji. Gospodarze potem strzelili jeszcze dwie bramki i tyscy kibice w świetnych nastrojach opuszczali trybuny. Mecz wygrany przez GKS 3:0 oglądało 1500 widzów. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu GKS Tychy - Unia Oświęcim.

Mecz pierwszej i drugiej drużyny w tabeli wywołał spore zainteresowanie wśród kibiców. Na trybunach Stadionu Zimowego zjawiło się 1500 kibiców. Obie drużyny grały ze sobą raptem 7 dni wcześniej i wtedy lepsza od mistrzów Polski okazali się hokeiści z Oświęcimia, ale dopiero po rzutach karnych.

Kliknij powyżej i zobacz zdjęcia

Nie przegap

W Tychach kibice GKS głośno dopingowali swój zespół. Atmosfera jak zwykle na Stadionie Zimowym była bardzo gorąca. Nawet najmłodsi fani z sektora rodzinnego żywo interesowali się tym, co działo się na tafli.

Na pierwszą bramkę kibice musieli jednak czekać do 33 min, kiedy to bramkarza gości pokonał Jarosław Rzeszutek. Dwie kolejne bramki dla GKS Tychy strzelił Jakub Witecki i kibice mistrzów Polski wychodzili z hali d dobrych nastrojach.

Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu GKS Tychy - Unia Oświęcim.