GKS Tychy - Unia Oświęcim 8:1. Zdjęcia szczęśliwych kibiców w Stadionie Zimowym!

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
Udostępnij:
Hokeiści GKS Tychy pokonali liderów tabeli, Unię Oświęcim 8:1. Tyszanie rozegrali świetne spotkanie i wprawili swoich fanów w euforię. Zobaczcie zdjęcia z meczu GKS Tychy - Unia Oświęcim oraz kibiców, którzy się na nim pojawili.

Koncert tyszan w meczu zrywalami z Oświęcimia. Ośmiu goli Unia nie straciła w starciu z GKS-em od sześciu lat. Ba, jak wyliczył hokej.net śląski zespół czekał na pokonanie tego rywala przez 422 dni! W dodatku teraz goście przyjechali do Stadionu Zimowego w roli liderów tabeli.

GKSrozpędzał się z tercji na tercję, a gole strzelali Bartłomiej Jeziorski (9), Alexander Szczechura (21), Jean Dupuy (37), Filip Starzyński (37), Michael Cichy 2 (41, 44), Christian Mroczkowski (53) i Jegor Fieofanow (56). Odpowiedział im tylko Sebastian Kowalówki (39).

To trzecia porażka Unii z rzędu. Wcześniej pokonał ją GKS Jastrzębie, a w miniony piątek w dogrywce GKS z Katowic. W styczniu oświęcimianie mieli przerwę związaną z zakażeniami koronawirusem.

Zobaczcie zdjęcia kibiców i z meczu GKS Tychy - Unia Oświęcim.

GKS Tychy - Re-Plast Unia Oświęcim Unia Oświęcim 8:1 (1:0, 3:1, 4:0)
1:0 Bartłomiej Jeziorski (9), 2:0 Alexander Szczechura (21), 3:0 Jean Dupuy (37), 4:0 Filip Starzyński(37), 4:1 Sebastian Kowalówka (39), 5:1 Michael Cichy (41), 6:1 Michael Cichy(44), 7:1 Christian Mroczkowski (53), 8:1 Jegor Fieofanow (56).