GKS Tychy - Widzew Łódź ZDJĘCIA KIBICÓW Gorąca atmosfera na stadionie i prawie 5.000 widzów na pierwszoligowym hicie

19.09.2021 r. Kibice na meczu GKS Tychy - Widzew Łódź.  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
19.09.2021 r. Kibice na meczu GKS Tychy - Widzew Łódź. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Fot Arkadiusz Gola
W niedzielę 19.09.2021 r. w meczu 9. kolejki GKS Tychy grał z Widzewem Łódź. To było prestiżowe spotkanie również z kibicowskiego puntu widzenia. Na stadionie przy Edukacji było bardzo głośno, bo tyscy fani rywalizowali w dopingu z grupą kibiców Widzewa. Spotkanie oglądało 4817 widzów. Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu GKS Tychy - Widzew Łódź.

Kibice GKS-u Tychy są zaprzyjaźnieni z fanami ŁKS-u Łódź, którzy oczywiście nie żyją w zgodzie z sympatykami Widzewa. Żeby było jeszcze ciekawiej Widzew ma sztamę z Ruchem Chorzów, którego nie lubią kibice Tychów. Taka otoczka towarzyszyła niedzielnemu hitowi Fortuna 1. Ligi.

Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW na meczu GKS Tychy – Widzew Łódź, 19.09.2021 r.

Fani GKS-u Tychy przed swoim „młynem” zaprezentowali efektownie wyglądającą flagę z napisem „Trójkolorowy blask”. Goście prezentowali też flagę Ruchu „Blue Army”. Obie grupy kibiców siedzący w sektorach za bramkami od początku prowadzili głośny doping. Nie brakowało też wymiany „uprzejmości”…

Koło 20. minuty tyscy kibice rozwinęli sektorówkę, a następnie urządzili sobie racowisko. Po drugiej stronie stadionu w tunelu pojawiła się policja, ponieważ część fanów GKS-u i ŁKS-u chciała się dostać do sektora gości.

W 35. minucie sędzia przerwał mecz, ponieważ boisko spowił czarny, śmierdzący dym po racowisku urządzonym w sektorze „młyna” kibiców GKS-u. Po kilku minutach gra została wznowiona.

W 69. minucie powody do radości mieli kibice Widzewa, bo Karol Danielak głową zdobył bramkę. Pod koniec meczu tyscy fani znów się "popisali", tym razem paląc "zdobyczne" szaliki i flagi.

Mecz zakończył się remisem 1:1, bo Łukasz Grzeszczyk wyrównał w doliczonym czasie.

GKS Tychy - Widzew Łódź 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Karol Danielak (69), 1:1 Łukasz Grzeszczyk (90+2)

GKS Tychy: Konrad Jałocha - Maciej Mańka, Nemanja Nedić, Kamil Szymura, Krzysztof Wołkowicz - Kacper Janiak (74. Marcin Kozina), Oskar Paprzycki (84. Sebastian Steblecki), Wiktor Żytek (67. Jakub Piątek), Łukasz Grzeszczyk, Bartosz Biel (75. Kamil Kargulewicz) - Damian Nowak (67. Tomas Malec).

Widzew: Konrad Reszka - Patryk Stępiński, Krystian Nowak, Daniel Tanżyna - Paweł Zieliński, Marek Hanousek, Patryk Mucha (61. Mattia Montini), Karol Danielak (88. Fabio Nunes), Mateusz Michalski (82. Tomasz Dejewski), Dominik Kun (87. Abdul Aziz Tetteh) - Bartosz Guzdek (61. Radosław Gołębiowski).

Żółte kartki: Wołkowicz - Guzdek, Michalski, Hanousek

Sędziował: Damian Kos (Gdańsk)