GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 2:0. Półtora tysiąca szczęśliwych kibiców na Stadionie Zimowym ZDJĘCIA

Kibice GKS szczęśliwi opuszczali Stadion Zimowy, bo tyszanie wygrali z Zagłębiem  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Kibice GKS szczęśliwi opuszczali Stadion Zimowy, bo tyszanie wygrali z Zagłębiem Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Hokeiści GKS Tychy pokonali Zagłębie Sosnowiec 2:0 w meczu 11. kolejki Polskiej Hiokej Ligi. Mecz na Stadionie Zimowym oglądało ponad półtora tysiąca szczęśliwych kibiców, których bardzo ucieszyła trzecia z rzędu wygrana drużyny trenera Andrieja Sidorienki. Zobaczcie zdjęcia fanów i meczu GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec.

Hokeiści GKS Tychy po raz drugi w tym sezonie Polskiej Hokej Ligi pokonali Zagłębie i po raz drugi ograli sosnowiczan różnicą dwóch bramek. We wrześniu w Sosnowcu zwyciężyli 3:1, a w niedzielę 9 października u siebie 2:0.

Mecz na Stadionie Zimowym oglądało ponad półtora tysiąca widzów. Większość z nich przyszła na spotkanie hokejowe po pojedynku tyskich piłkarzy, którzy okazali się skuteczniejsi od ekipy Andrieja Sidorienki i wygrali swoją potyczkę w "hokejowych" rozmiarach 5:0.

Fani nie mieli jednak powodu do narzekań na "piłkarski: rezultat na lodowisku, bo w Tychach zapomniano już o kiepskim początku sezonu. GKS wygrał trzeci ligowy mecz z rzędu i plasuje się w czołówce tabeli.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU GKS TYCHY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Prowadzenie dla tyszan zdobył w I tercji Bartłomiej Jeziorski wykorzystując okres gry w przewadze. Po podaniu Alexandre Boivina napastnik gospodarzy strzałem z niebieskiej linii zaskoczył Patrika Spesnego.

Druga bramka dla GKS również padła w trakcie gdy jeden z sosnowiczan siedział na ławce kar. Strzelił ją w II tercji Jean Dupuy. Kanadyjczyk zmienił lot krążka po uderzeniu z dystansu Bartłomieja Pociechy.

Zagłębie w przeciwieństwie do gospodarzy nie wykorzystało żadnej z trzech liczebnych przewag. W końcówce III tercji goście wzięli czas, a w ostatniej minucie trener Grzegorz Klich wycofał bramkarza.

Nie na wiele się to zdało, bo bramkarz GKS Tomas Fucik zachował czyste konto, a sosnowiczanie przegrali szósty mecz z rzędu i zamykają drużyn Polskiej Hokej Ligi.

GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
1:0 Bartłomiej Jeziorski (8), 2:0 Jean Dupuy (34)