Górnik Łęczna - GKS Tychy LIVE, WYNIK, NA ŻYWO, TRANSMISJA,...

Górnik Łęczna - GKS Tychy LIVE, WYNIK, NA ŻYWO, TRANSMISJA, ONLINE Tyszanie na boisku rewelacyjnego beniaminka

0 1 połowa

• Sędzia zakończył mecz. Remis w Łęcznej. Górnik próbował coś wskórać w końcówce, ale strzały okazały się za słabe.

• A teraz ważna, skuteczna interwencja Gostomskiego po strzale Stefaniaka.

• Schodzi Śpiączka, za niego Wojciechowski.

• Jeszcze jeden strzał Górnika - niecelny. Podawał Krykun, który ustawia się na prawym skrzydle.

• Śpiączka dobija strzał kolegi! Idealnie do rąk Jałochy.

• Górnik przyspieszył. Zwietrzył szansę na trzy punkty. Zostało około pięciu minut gry.

• Nie ma drugiego gola dla Górnika! Ależ blisko było tego.

• Połap z kartką za zbyt ostre wejście.

• Krykun! Jałocha zwycięsko wychodzi z pojedynku. Strzał celny, ale zbyt czytelny.

• Wrzutka nieudana, strzał zablokowany.

• Sędzia Marciniak odgwizduje faul na korzyść Górnika. Okazja na dośrodkowanie w pole karne.

• Górnik za długo holuje piłkę.

• Banaszak za Kalinkowskiego.

• Grzeszczyk wrzucił za krótko z wolnego.

• Biel uderza tuż nad poprzeczką. Po strzale złapał się za głowę - niewiele zabrakło do szczęścia!

• Steblecki w miejsce Monety.

• Struski dośrodkował do nikogo.

• Ze strony gospodarzy ewidentnie brakuje dokładności. Słaba połowa w wykonnaniu Górnika.

• Krykun zakiwał się. Zamiast wrzutki jest aut dla GKS-u.

• Kartka dla Midzierskiego.

• Jęk zawodu na ławce GKS-u. Dobra akcja kończy się minimalnie niecelnym strzałem głową.

• GKS domaga się odgwizdania faulu przed szesnastką. Nic takiego nie następuje - gramy dalej.

• Złe zachowanie Górnika we własnym polu bramkowym. Po zgraniu Nedić wyrównuje z najbliższej odległości.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Wyrównanie. Nedić!

• W odpowiedzi wrzutka na pierwszy słupek, ale Gostomski nie ma problemu z wyłapaniem futbolówki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krykun przejmuje na połowie, mknie w okolice szesnastki, w końcu po przegraniu piłki z Cierpką w polu karnym odnajduje się Kalinkowski i daje Górnikowi prowadzenie!

• Struski odgrywa do Sasina, ale płaskie dośrodkowanie zostaje przecięte.

• Nietypowe oddalenie zagrożenia; piłkarz Górnika nabił kucającego Biela, którego piłka trafiła w głowę i wyszła za linię końcową.

• Gramy dalej. Od środka zaczęli goście.

• Stasiak zszedł, za niego Krykun.

• Koniec pierwszej połowy. Gra była dość wyrównana. Obie strony miały swoje okazje, ale wynik nadal 0:0.

• Jeszcze chwilę pogramy. Sędzia doliczył minutę.

• Nie ma bramki. Piłka obiła mur.

• Okazja dla Górnika z rzutu wolnego. Piłka tuż przed szesnastką!

• Źle! Górnik po dośrodkowaniu Grzeszczyka wyszedł z kontrą, ale piłka wyszła w aut. Zespół ma czego żałować, bo biegł w przewadze liczebnej.

• Tymosiak dostał kartkę za faul.

• Stasiak centruje, pierwszy z obrońców wybija do boku.

• Górnik udanie naciskał na lewej stronie i tam odzyskał piłkę.

• Tymosiak fauluje na środku boiska, ale bez konsekwencji w postaci kartki.

• Połap zgraniem głową do bramkarza przerywa zagranie w kierunku Stasiaka.

• Kalinkowski dośrodkował z wolnego. I choć ławka krzyknęła: "dobra piła!" to nikt tego dośrodkowania nie zamknął.

• Furę szczęścia ma teraz Górnik. Po złym zachowaniu Midzierskiego atakujący zawodnik nie oddał strzału z bliskiej odległości.

• Groźny strzał z dystansu! Gostomski, mimo że zasłonięty, broni bez problemu. Był dobrze ustawiony.

• Blisko trafienia samobójczego! Baranowski bardzo nieporadnie wybijał, przez co piłka o włos minęła lewy słupek. Kolejny róg dla GKS-u.

• Udane piąstkowanie Gostomskiego. Potem strzał z dystansu, lecz futbolówka mija słupek.

• Dobra interwencja Leandro zapobiegła oddaniu groźnego strzału. Rożny dla tyszan.

• Gwizdek sędziego przerywa akcję beniaminka na lewym skrzydle.

• Kalinkowski! Ładny strzał z dystansu. Piłka po koźle przechodzi obok prawego słupka.

• Trochę dokładności zabrakło w ostatniej akcji Górnika. Po rozegraniu piłka znalazła się w okolicach szesnastki. Zamiast celnego strzału jest strata.

• Tym razem sfaulowany Leandro - bliżej własnej bramki.

• Faul na środku boiska, ale bez kartki. Wznawia Górnik.

• Jałocha zaprasza kolegów do gry; krótkie wznowienie, przez stoperów.

• Zablokowana akcja przyjezdnych. Rzut z autu zamiast rożnego.

• Strzał głową ze strony gospodarzy - niecelny.

• Dobre wyjście Macieja Gostomskiego do dośrodkowania. Już czaił się na piłkę Szymon Lewicki.

• Z rzutu wolnego z idealnej odległości uderzał Bartłomiej Kalinkowski, ale trafił prosto w mur.

• Akcja za akcję. Dobre tempo meczu w początkowej fazie.

• Zbyt lekki strzał głową zawodnika gości z wysoko podbitej piłki, by zaskoczyć bramkarza Górnika.

• Przycisnęli od pierwszych chwil tyszanie. Dwa rzuty rożne wykonywał Łukasz Grzeszczyk, ale nie udało się stworzyć zagrożenia.

• Początek spotkania. Gramy.

• Początek spotkania za 20 minut.

• Natomiast tyszanie są jednym z najczęściej remisujących zespołów w stawce. Podziałem punktów zakończyły się ich dwa ostatnie ligowe starcia. 28 października w Radomiu zremisowali 2:2 z tamtejszym Radomiakiem. Kolejne spotkanie rozegrane 8 listopada przeciwko Puszczy Niepołomice zakończyło wynikiem 1:1.

• Podopieczni Kamila Kieresia zrehabilitowali się cztery dni później, zwyciężając na własnym terenie w identycznym stosunku bramkowym z GKS-em Jastrzębie. Wygrana z przedostatnim zespołem w tabeli nie przyszła jednak łatwo. Zwycięskiego gola w czwartej minucie doliczonego czasu gry zdobył Adrian Cierpka.

• Piłkarze klubu z Łęcznej do 7 listopada byli zespołem niepokonanym. Dobrą serię zielono-czarnych przerwał ligowy wicelider z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Łęcznianie przegrali wyjazdowe starcie ze "Słoniami" 1:2 mimo gry z przewagą jednego zawodnika przez większość spotkania.

• Witamy! Niedzielny mecz Górnika Łęczna z GKS Tychy będzie konfrontacją trzeciej z piątą ekipą zaplecza Ekstraklasy. Zielono-czarni są szczególnie mocni na własnym boisku. Zapraszamy na relację na żywo.

Zdjęcie autora materiału

GKS Tychy pod wodzą trenera Artur Derbina chce awansować do PKO Ekstraklasy.
    1/8

GKS Tychy pod wodzą trenera Artur Derbina chce awansować do PKO Ekstraklasy. ©Lucyna Nenow / Polska Press

W niedzielę 15.11.2020 r. w meczu 12. kolejki Fortuna 1. Ligi GKS Tychy gra w Łęcznej z Górnikiem. Początek spotkania o godz. 16. Rewelacyjny beniaminek u siebie jeszcze nie przegrał. TUTAJ na dziennikzachodni.pl prowadzona będzie relacja LIVE z meczu Górnik Łęczna - GKS Tychy.
    Skład GKS-u Tychy na mecz Łęcznej.

Tak zapowiadaliśmy spotkanie Górnik Łęczna - GKS Tychy:
    GKS Tychy zremisował dwa ostatnie mecze - najpierw na wyjeździe z Radomiakiem 2:2, o ostatnio u siebie z Puszczą Niepołomice 1:1, tracąc bramkę po rzucie karnym, który nie był nawet kontrowersyjny - po prostu nie powinno go być. Błąd sędziego był oczywisty... Teraz drużyna Artura Derbina zagra na wyjeździe z Górnikiem Łęczna, co oznacza bardzo trudną przeprawę.

GÓRNIK ŁĘCZNA - GKS TYCHY LIVE

Tyszanie w 11 meczach zdobyli 19 punktów i zajmują miejsce w strefie barażów o PKO Ekstraklasę. Górnik rozegrał jeden mecz mniej, ma 23 punkty i zajmuje 3. miejsce za prowadzącą dwójką, ŁKS-em Łódź i Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Ekipa trenera Kamila Kieresia jest bardzo mocna na swoim boisku - wygrała sześć razy i raz zremisowała. Innymi słowy jest niepokonana!

GÓRNIK ŁĘCZNA - GKS TYCHY NA ŻYWO

W Tychach doceniają drużynę Górnika.

- Patrząc przez pryzmat wyników wyglądają bardzo dobrze - ocenia Bartosz Szeliga. - Szczególnie końcówki meczów mają mocne, bo i z Miedzią i w ostatnim meczu z GKS-em Jastrzębie potrafili zdobyć bramkę w ostatnich minutach. Jest to niewygodny rywal, zresztą jak prawie każdy w tej lidze, więc zapowiada się ciekawe spotkanie.

GÓRNIK ŁĘCZNA - GKS TYCHY WYNIK

W Łęcznej cieszą się, że do składu wraca Bartosz Śpiączka, który z GKS-em Jastrzębie pauzował za żółte kartki. Napastnik Górnika jest najlepszym strzelcem drużyny i ma na koncie 5 bramek. Nie wykluczają też kolejnej emocjonującej końcówki...

"Można powiedzieć, że thrillery w meczach Górnika to już norma. Ciśnie rośnie w końcówkach spotkań. Krew buzuje w żyłach. Nie słyszeliśmy jeszcze o zawałach i nie chcemy słyszeć, ale powiedzmy sobie szczerze: takie zwycięstwa w ostatnich minutach mają swój niepowtarzalny urok" - czytamy na oficjalnej stronie Górnika.

GÓRNIK ŁĘCZNA - GKS TYCHY TRANSMISJA ONLINE

Beniaminek jest prawdziwą rewelacją w Fortuna 1. Lidze. Górnik przegrał na razie tylko jeden mecz, 7 listopada na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką 1:2. 11 listopada drużyna Kamila Kieresia rozgrywała zaległy mecz z GKS-em Jastrzębie wygrywając 2:1, po bramce w samej końcówce. GKS Tychy czeka w niedzielę naprawdę ciężki bój. W sobotę, w dniu wyjazdu, tyscy piłkarze otrzymali wsparcie od kibiców.

Spotkanie w Łęcznej sędziuje Tomasz Marciniak (Płock).

Mecz Górnik Łęczna - GKS Tychy nie znalazł się w planie transmisji Polsatu Sport. Można go zobaczyć za darmo online, w wersji bez komentarza TUTAJ