Górnik TV/x-news
23.09.2018  zabrzeekstraklasagornik zabrze - jagiellonia bialystok  trener gornika zabrze  marcin broszlucyna nenow /dziennik zachodni/ polska press *** local caption *** gornik zabrze - jagiellonia bialystok trener gornika zabrze  marcin brosz
23.09.2018 zabrzeekstraklasagornik zabrze - jagiellonia bialystok trener gornika zabrze marcin broszlucyna nenow /dziennik zachodni/ polska press *** local caption *** gornik zabrze - jagiellonia bialystok trener gornika zabrze marcin brosz Lucyna Nenow / Polska Press
Górnik Zabrze przegrał z Jagiellonią Białystok 1:3, choć prowadził do przerwy. Ekipa Marcina Brosza nie odniosła zwycięstwa od 5 sierpnia, kiedy ograła Miedź Legnica.

- Żeby rywalizować z Jagiellonią, zdawaliśmy sobie sprawę, że musimy grać tak jak w pierwszej połowie. Liczyliśmy na to, że utrzymamy to tempo również w drugiej, ale boisko nas zweryfikowało - powiedział trener zabrzan.

Jagiellonia nowym liderem. Novikovas zjadł... Snickersa

EKSTRAKLASA w GOL24

Materiał oryginalny: Górnik nadal bez zwycięstwa. "Boisko nas zweryfikowało. Kluczem było nieutrzymanie tempa w drugiej połowie" - Gol24