Górnik Zabrze - Azoty Puławy 22:28. Wielkie wsparcie fanów dla zabrzan ZDJĘCIA KIBICÓW

Kibice Górnika Zabrze na meczu z Azotami PuławyZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Fot Arkadiusz Gola
Po wielu miesiącach przerwy kibice Górnika Zabrze znów pojawili się hali Pogoni. Sobotni mecz z Azotami Puławy obserwowało blisko 500 fanów gospodarzy. Zobaczcie zdjęcia kibiców na meczu Górnik Zabrze - Azoty Puławy.

Górnik Zabrze - Azoty Puławy 22:28. Wielkie wsparcie fanów dla zabrzan

Kibice Górnika bardzo długo czekali na to, by znów mogli pojawić się w hali w Zabrzu. Dopiero w ostatnim meczu sezonu obiekt przy ul. Wolności mógł przyjąć fanów. Gospodarze mogli wpuścić na trybuny niespełna 500 kibiców, bo widownia hali Pogoni mogła wypełnić się najwyżej w połowie.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW Z MECZU GÓNIK ZABRZE - AZOTY PUŁAWY

Kibice dopisali i nie żałowali gardeł dopingując podopiecznych trenera Marcina Lijewskiego walczących o brązowy medal. Były bębny i gorące wsparcie z trybun, które w I połowie niosło zawodników gospodarzy.

Niestety po przerwie w grze zabrzan coś się zacięło i nawet wsparcie fanów Trójkolorowych nie na wiele się zdało. Górnik po słabej II połowie przegrał z Azotami i nie obronił brązowego medalu. Gospodarze skończyli ten sezon na czwartym miejscu, a więc tuż za podium.

Górnik Zabrze - Azoty Puławy 22:28 (13:12)