Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 28:29. Doping zakochanych nie pomógł zabrzanom ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU

Mecz Górnika Zabrze z Chrobrym Głogów był bardzo zacięty, a kibice w Hali Pogoni przezywali spore emocje    Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Mecz Górnika Zabrze z Chrobrym Głogów był bardzo zacięty, a kibice w Hali Pogoni przezywali spore emocje Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE fot arkadiusz gola polska press
W niedzielnym meczu 15. kolejki PGNiG Superligi Górnik Zabrze niespodziewanie przegrał z Chrobrym Głogów 28:29. To trzecia z rzędu porażka podopiecznych trenera Marcina Lijewskiego w tym roku. Zobaczcie zdjęcia kibiców i meczu Górnik Zabrze - Chrobry Głogów.

Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 28:29. Doping zakochanych nie pomógł zabrzanom

Mecz Górnika z Chrobrym rozgrywany był w przeddzień Walentynek. Gospodarze przygotowali dla par promocję biletową i konkurs w przerwie. Doping zakochanych nie pomógł jednak zabrzanom, którzy przegrali trzeci mecz z rzędu i wciąż pozostają w tym roku bez zwycięstwa.

Osłabienie kadrowe Górnika odbija się na grze drużyny trenera Marcina Lijewskiego. Z podstawowej siódemki z powodu urazów wypadło aż czterech zawodników i zabrzanie nie przypominają w tej chwili zespołu z I rundy rozgrywek PGNiG Superligi.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW I MECZU GÓRNIK ZABRZE - CHROBRY GŁOGÓW

W spotkaniu z Chrobrym Górnik był najbliżej w tym roku zdobycia punktów. Po kiepskiej I połowie przegrał różnicą czterech bramek. Zaraz po przerwie głogowianie odskoczyli na 16:10, ale później gospodarze ruszyli do odrabiania strat rzucając trzy bramki z rzędu.

Niesieni dopingiem kibiców Górnicy kilka razy dochodzili rywali na jedną bramkę, a w 55 minucie po dwóch rzutach Damiana Przytuły doprowadzili do remisu 25:25. Po bramce Pawła Dudkowskiego z karnego zabrzanie objęli prowadzenie 28:27 i wydawało się, że są o krok od przełamania.

Niestety w ostatnich dwóch minutach dali sobie rzucić dwa gole, a sami nie trafili ani razu. Nie pomógł czas wzięty w ostatniej minucie przez trenera Lijewskiego. Wojnę nerwów lepiej wytrzymali goście rewanżując się zabrzanom za porażkę po karnych w I rundzie w Głogowie.

Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 28:29 (10:14)