Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2:2 Trenerzy Marcin Brosz i Piotr Stokowiec podsumowują mecz - wideo

od 16 lat
Po meczu Górnika Zabrze z Lechią Gdańsk odbyła się konferencja prasowa trenerów obu drużyn. Szkoleniowiec Lechii Piotr Stokowiec i opiekun Górnika Marcin Brosz wypowiadali się tylko do kamery, gdyż w czasach pandemii koronawirusa kontakty dziennikarzy z piłkarzami i trenerami są na stadionie zakazane. Zobaczcie co po meczu Górnik - Lechia mówili trenerzy obu drużyn.

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk konferencja trenerów

Trener Marcin Brosz żałował, że Górnikowi nie udało się utrzymać prowadzenia. Szkoleniowiec zabrzan był zadowolony z I połowy, ale podkreślił, że koncówka meczu w wykonaniu jego podopiecznych nie była dobra. Brosz podkreślił, że jego zespołowi brakuje jeszcze systematyczności, by odnosić seryjne zwycięstwa.

Mecz w Zabrzu  poprzedziła minuta ciszy upamiętniająca zmarłego Piotra Rockiego, a później Górnik pokonał Lechię  Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2:2 wynik, relacja, zdjęcia. Z...

Szkoleniowiec Lechii Piotr Stokowiec cieszył się, że jego drużyna pokazała w Zabrzu charakter, choć zaczęła to spotkanie słabo. Jego zdaniem po zmianie stron gdańszczanie mieli tyle sytuacji, że mogli nawet wygrać z Górnikiem, ale na uratowany w samej końcówce remis też nie narzeka.

Przed meczem Górnika Zabrze z Lechią Gdańsk na stadionie minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego Piotra RockiegoZobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk. Minutą ciszy uczczono pamięć ...

ZOBACZCIE ZAPIS WIDEO KONFERENCJI TRENERÓW GÓRNIKA I LECHII

Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk od kuchni Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 2:2. Mecz w Zabrzu od kuchni - zdjęcia